Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

DOSIEGO 2008 ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Coral złapałam wirusa od ciebie dzis mnie boli gardło i staram sie wykurowac żeby jednak wyjsc na tego sylwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka sorry nie chciałam zarażać ........ale trudno nie udało się. Herbatka z cytrynką ,czosnek ,syrop z cebuli ,gorący termofor i do łóżeczka. No i życzę miłego sylwestra❤️ Nie martw się za rok sobie odbijemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, najcudowniejszego i najpiękniejszego noiech Wam przyniesie ten Nowy Roczek 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!!!!!!!! Zycze wszystkim Majowka wraz z rodzinkami duuuuuuzo zdrowia i cierpliwosci, a reszta sie sama ulozy :) Mam nadzieje ze sie dziewczyny dobrze bawilyscie :), w koncu to nasz ostatni tak beztroski sylwester hihihihi. Paletka: co do infekcji, jezeli nie przejdzie bol gardla w ciagu paru dni radzewybrac sie do lekarza jak najszybciej. Jezeli masz zapalenie gardla nie polecam nic goracego bo bedzie jeszcze gorzej i raczj nie pij wit C bo podraznia. Wyprobowalam na gardlo Tantum Verde w aerozolu (jak narazie jedyne lekarstwo, ktore pomaga) tabletki Strepsils tez mozna stosowac ale oczywiscie lepiej skonsultowac to z lekarzem. Niestety czeka mnie kolejny dzien w lozku :(. Gardlo juz tak nie boli ale teraz pojawil sie jakis kaszel :( Pozdrawiam serdecznie (pierwszy raz w 2008 roku :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam wszystkiego naj naj w Nowym Roku! Spokojnej, drugiej połowy ciąży, lekkiego porodu, ślicznego i zdrowego dzidziusia - tego Wam i sobie życzę:-) Ja niestety w sylwestra robiłam morfologię i test obciążenia glukozą - wyniki OK - test(98) Odwiedziłam też lekarza pierwszego kontaktu, bo się przeziębiłam i jestem na L4. Pomału przechodzi. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku ja też jestem smarkata :) Biorę tylko witamine C i dwie tabletki na ból gardła Tantum Verde (i mi przeszło). Na katar nic nie biore - samo przyszło, samo wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś tu pusto dzisiaj. Piszcie proszę jak czesto czujecie ruchy dzidzi,bo mnie się wydaje że moja dzidzia ostatnio mniej ruchliwa. Moja bratowa była dzisiaj na zakupach i kupiła mi fajny przeceniony szlafrok taki do kolan ,będzie w sam raz do szpitala bo nie jest za gruby i naprawdę ładny ,a dała tylko 20 zł . Więc ja jakby juz zaczynam pomału myśleć o porodzie,nie wiem czy nie za wcześnie ,ale to chyba z dlatego że mi się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia: BOŻE CO SIE STALO??? az mnie scielo z nog jak to przeczytałam.....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu pisz coś ,bo mnie serce podchodzi do gardła nie wiem jak mam rozumieć twój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zryczałam, Minimonia tak mi smutno...brakuje słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chyba wiem co się stało, mam jeszcze nadzieje że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia....nie wierze... jesli stało sie to co mysle to wspolczuje....bardzo ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu mam nadzieję że twoi bliscy są teraz z tobą ,nie wiem co powiedzieć bo jestem w szoku i jest mi bardzo ale to bardzo przykro. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek nie zyje, zył 15 min. teraz jeszcze nie chce o tym pisac, moze za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia 😭😭 😭😭 😭😭 😭😭 O MATKO TAK MI PRZYKRO.....TRZYMAJ SIE KOCHANA...BADZ DZIELNA....O BOZE JAK MI PRZYKRO... JESTEM Z TOBA CALYM SERCEM❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( nie wiem co powiedziec, nic teraz nie ukoi Twojego bolu :( smutno mi tak bardzo, jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie...:((( Boże nie moge w to uwierzyc:(( Tak smutno zaczal sie nowy rok czemu ??????????? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co powiedzieć, to takie niesprawiedliwe, nie mogę opanować łez...❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale cię rozumiem że nie chcesz teraz o tym pisać,ale pamiętaj jesteśmy z tobą całym sercem chociaż tylko wirtualnie. Boże nie umiem sobie wyobrazić co teraz czujesz Dla Kamilka 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimoniu -----> płaczę razem z Tobą - nawet nie wiem co powiedzieć .....................jestem w szoku.........................tak mi przykro..............nie moge powtrzymać łez...................:( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu, serdeczne wyrazy współczucia. Tak bardzo mi przykro - jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia tak strasznie mi przykro :( Myslami jestem z Toba, trzymaj sie ......... tak mi przykro :( Sciskam bardzo mocno, bardzo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, badz dzielna, jestem z Toba myslami. Pomodle sie za Twego syneczka. ❤️ Tak potwornie mi przykro.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mogę sobie jakoś poradzić z tą wiadomością od Moni. Przeczytałam cały nasz topik,kurde tyle zmartwień z tymi naszymi ciążami.Myślałam że jak pomyślnie zakończyłysmy pierwszy trymestr to już potem bedzie dobrze......a jednak się myliłam. Nie znam Moni osobiście ,ale takiego mam doła że nie wiem co powiedzieć. Poza tym obydwie miałyśmy problemy z ciążami od początku. Moniu ściskam Cię mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×