Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

a ja z tym kalendarzem mam nie złą zagadkę, bo nie wiem na co patrzeć;) urodziłam się 10 sierpnia i zaszłam w ciążę w sierpniu i jeśli spojrzę na skończone lata do 10 sierpnia to wychodzi syn, a jak po 10 sierpnia to dziewczynka ;) ale ostatnio będąc u lekarza powiedział, że to synek:) ale wszystko może się zdarzyć, więc czekam na usg za tydz może potwierdzi synka;) było by super bo już córeczkę mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie ten kalendarz nie zgadza. Pierwsza mam corke a wychodzi ze powinien byc syn ;). Teraz wychodzi mi ze bedzie corka - mam nadzieje ze okaze sie synkiem. Coral jak jak Ci zazdroszcze tych pierogow... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia🌻 Moje dane do tabelki: Marta lat25,Skierniewice,25.07-data porodu 01.05.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z tym moim suwaczkiem:( niby wszystko robię dobrze i nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sie nie zgadza Wika powinna byc chłopcem ateraz pisze że ma byc dziewczynka.Wiec pierwsze sie nie zgadza a z drugim sie okaze.Ale dla mnie to bzdura bo oznacza to że wszystkie laski z mojego miesiace i w moim wieku które sa teraz w ciazy powinny miec dzieci tej samej płci przeciez to niemozliwe.Zreszta wiemy ze to nie od fazy ksiezyca zalezy. Ja mam w brzuchu i w biuscie tyle samo czyli 98cm .Do przodu 2,5kg.Tez bede gotowac barszcz bo za mna chodzi albo żurek.Ogórki i kapusta kiszona tez sa mniam mniam ale mam zespol wrazliwego jelita i moje flaki nie przepadaja za rozdymajacymi produktami wiec oszczednie ale jadam. Nadal nie moge słodkiego naormalnie koszmar przezywam jak zjem ,zachcianek chyba nie mam- oprócz zup. Czuje sie podobnie jak wy raczej zmeczona i senna ,mało rzeczy mnie cieszy i nic mi sie nie chce,zauwazyłam że pomału brzuch mi przeszkadza np w wiazaniu butów dziecka w schylaniu sie itp.Mam nadzieje że wszystko bedzie ok bo odkad jestem w ciazy to cos sie dzieje ale widze ze u was tez .Jak nie gardło to kaszel albo grzybica mam nadzieje ze dziecku nic nie zaszkodzi-pierwsza ciaze jednak lepiej zniosłam moze dlatego że człowiek był taki zachwycony stanem a moze dlatego że duzo spałam i miałam mniej stresów. Zakupy dzieciece tez odpuszczam do wiosny jak bede miała wiosenny nastroj ,energie i bede wiedziec że z dzidzia jest ok że rosnie itp. Widzicie jakas deprecha albo znowu spadek cisnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA79 to mnie pocieszyłaś tą swoją waga i wymiarami bo ja mam w najszerszym punkcie 94 cm a przytyłam od początku ciąży jakieś 5 kg, a już się martwiłam że tylko ja będę ogromną toczącą się kulą w 9 miesiącu:) dziś byłam u gin, z M oglądaliśmy razem dzidzię na usg:) dzidzia zdrowa wszystko ok, no i się uspokoiłam bo serduszko bije 145:) czyli idealnie:) no i gin rozwiał moje wątpliwości na temat wyników morfologi, bo powiedział że są idealne tak jak na kobietę w ciąży:) że nie muszę za miesiąc robić znów badań:) po prostu okaz zdrowia:) tak się cieszę że wszytko ok:) a dzidziuś tak się wiercił że nie można było zmierzyć serduszka no i nie wiem dalej czy chłopak czy dziewczyna:( ale za miesiąc jadę na usg 3D i wtedy musi być już widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to takie humory mam ze szok.....placze bez powodu...wkurza mnie wszystko, tyje i to tez mi przeszkadza czuje sie jak slon...a co bedzie dalej?? poza tym ja tak bardzoooooooooooooooooooo boje sie porodu ze nie wiem jak ja to zniose i nie pomagaja gadki typu ze tyle rodzilo ze i ja dam rade......ja placze na zwyklym pobraniu krwi bo mnie boli i wogole mega panikarz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa, będzie dobrze polecam: 1. Kabaret Hrabi http://www.youtube.com/watch?v=wuS8dHItyms może nie ich najlepsze wykonanie tego skeczu ale jest :) 2. Książkę \"Odkrywam macierzyństwo. Ciąża, poród, połóg w zgodzie z naturą.\" Preeti Agrawal (http://www.medicon.pl/3319.html) dobra na uspokojenie. Innym dziewczynom też polecam :). Puki co porodu się nie boję bo ma być tak jak chcę :). Zacznę się bać jeśli mój plan nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
ja tez bardzo boję się porodu:( tym bardziej, że mój mąż bardziej się denerwuje wszystkim niż ja, już na usg mało nie zmdlał, więc co będzie podczas porodu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -nie bojcie sie porodu.Przeciez nie wiecie czego sie bac ani czego spodziewac.Nie czytajcie ksiazek o porodzie to tylko poteguje strach-wiem co mówie. Nie powiem zeby nie bolało.Ja mdleje przy okresie tzn z bolu a przy porodzie ani na chwile nie straciłam swiadomosci, gina powiedziała ze chyba kiepsko zniose poród bo mam niski próg bolowy a tu niespodzianka..Nie wspominam porodu żle zaczol sie nagle i tak samo nagle sie skonczyl a potem juz nikt nic nie pamietał ze bolało zobaczycie bobasa i jak reka odjal. Głowa do góry!!!!!!!!!!Bedzie dobrze bo tak byc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie też boję, ale to nie znaczy że jakoś tam panikuję. Narazie to tylko sie martwie żeby szczęsliwie wylądować na porodówce za te moje około 160 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Czesc dziewczyny jestem w 10 tc i mam problem. co to oznacza (wynik krwi) RDW - czyli rozkład objętości krwinek ja mam wynik 7.3 w nornie wegług mojej przychodni i badań jest 8.0-12.0 , a w necie norma to 11.5-14.5 nie wiem już o co biega. Jeśłi ta norma jest wyższa to cos tam z żelazem, a co jeśli moja jest poniżej normy? nigdzie nic nie napisano. Wiecie cos na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczy, trochę mnie tu nie było, a juz tyle wpisów że nie nadążam :) Patrzyłam w tej tabelce co dałyście co do płci. Wychodzi mi syn-sama jestem ciekawa czy sie sprawdzi :) Wprawdzie to nasz pierwszy bobas i nie mamy konretnych zyczeń, mi tak może w podswiadomości marzyła by sie coreczka, a wiem , że meżowi chociaz tego wprost nie mowi to synek:) Ale czy bedzie córeczka , czy chłopczyk to tak bedzie najukochańczym dzieciątkiem na swiecie :) Znalazłam fajny kalendzarz ciąży : http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
Czujecie juz ruchy ?????Ja jestem w 18 tyg.Termin porodu na 05.05.2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poró porodem ale boje sie tez tego ze okaze sie ze te szpitale co mnie interesuje (tylko dwa reszta tragedniaaa) nie bedzie w nich miejsc a jak bede to sie okaze sie nie ma miejsc na sale jednoosobowa z mezem.....bo i tak moze byc nie wyobrazam sobie rodzic na wspolnej albo na takiej lezec a ktos z boku bedzie rodzil chyba bym wyszla i przyszla jak urodzi bo chyba sama bym tam padla i sie bardzo stersowala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Ja o porodzie jeszcze nie mysle. Corke urodzilam poprzez cc - w poprzedniej ciazy mialam wszystkie mozliwe przypadlosci. Teraz tez sie pomalu zaczyna wiec przeczuwam drugia cesarke. Sama nie wiem czy to nie lepsze. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Ja juz malego od 15 tygodnia czuje napoczatku myslalam ze mi brzuch burczy ale dok powiedzial ze to ten maly. I ze to przy drugiej ciazy normalne, bo moja malo to dopiero w 7 miesiacu poczulm... Juz myslalam ze jej tam niema, chociaz to niemozliwe bo brzuch robil sie coraz wiekrzy hihi A porodu sie nieboje, co bedzie to bedzie... Co smieszne bylo to jak moja mala sie urodzila to möj wtedy upadl na podloge, ale sie smialam.... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
jakbym czuła takie bulgotanie :) myślałam ze to kiszki ;) Ale z pierwsza ciąża to było muskanie jak motyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... maly wlasnie skacze...:) jak zadlugo siedze to rusza sie jak niewiem, chyba mu sie niepodoba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
a skąd ta pewność ze to mały ???? :) a nie mała ???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, a ja cały dzień latam podejrzanie często to tolalety siku - dzwoniłam do mojego gina, kazał zrobić badanie moczu i przyjść. Czy to jakieś zapalenie? Miałyście coś takiego? Dziwna sprawa - tylko to parcie na pęcherz... Ponuro za oknem, więc spać idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal ja tez tak mam od paru dni czaami tak mnie pęcherz boli ze myslałam ze to zapalenie, ale zrobiła badanie moczu i wszytko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka dzieki za odpowiedz - też sądzę, że to nic takiego, bo nie boli. Mam wizytę dopiero za tydz, więc przesunęłam na jutro - będę spokojna, jak sprawdzi, czy wszystko OKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! czy Wy tez macie taką paranoję i zastanawiacie się czy wszystko ok, co z Dzidzią itd??Czy potraficie się już cieszyć czy tak z dystansem do tego podchodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lepsze i gorsze dni-staram sie nie myslec o tym ze moze byc cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze na poczatku ciazy zaczle rosnać ósemka (zab) ale przestala bolalo bardzo teraz znow zaczyna wyhcodzic....:(((( boli mnie szlak mnie trafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa - wspolczuje. Moze wez sobie paracetamol - mnie ostatnio lekarz powiedzial ze na bol glowy moge, wiec i pewnie na bolacy zab pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa wiem jaki to ból bo przeżywałam to 2 razy, najlepiej idż do dentysty to on stwierdzi czy ząb rosnie prawidłowo, bo może rosnąć w poprzek i wrzynać się w dziąsło, bo jesli tak to trzeba bedzie usunąć, a jeszcze teraz można dać znieczulenie. a może trzeba naciąć dziąsło ale to najlepiej stwierdzi dentysta:) w każdym razie paracetamol nie pomoże na dłuższą metę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×