Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Gość trochę to dziwne
obserwatorkaa ............... jesteś śmieszna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Jasne co masz pisać w momencie kiedy ktoś cię rozszyfrował.. Podpowiem ci jeszcze, spod obu tych twoich nikow wyłaniają się podobne zwroty, typu- my wszyscy tylko swoje zdanie wypowiadamy- i to nie tylko te przykłady, bo jest ich wiele. Moze sobie pisać, ze jestem śmieszna, widzę ze to twoja ulubiona obrona, ktoś cie skrzydzwił w zyciu i teraz brak ci wrażliwosci, dokopiesz leżacemu, bo miał lepiej. Bardzo niskie pobudki tobą kierują, wspólczuje ci, bo nieszczśliwym człowiekiem jesteś..... chociaz pewnie tego nawet nie wiesz, bo przysłania to wszystko twoja pogarda.... Dziewczyno dorośnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
O rany, nikt się nie leje i nie wyzywa! Czy ja nie pomyliłem czasem topików? Nie... Chyba muszę popracować nad swoją wiarą w ludzi :) Co d innej wiary, bo ktoś pytał - strzał w sam środek tarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Sama sobie odpowiedz czy facet siedziałby tyle przed kompem, tak postępują dziewczynki, ktore się nudzą, a ty jak widać nie masz sowjego zycia, bo sledzisz na bierząco co się tu dzieje, jak nie pod jednym nikiem to pod drugim. Jesteś bardzo naiwna jesli myślisz, ze wypowiadasz się jak facet, jesli juz to udaję ci sie grac najwyzej chłoptasia miernego zreszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee spokojnieee :) śmieszna to ja jestem ... a co do tematu, to mam nadzieję, że Sorin nie przeczytał większości wypowiedzi - bo tak naprawdę, chyba byłoby mu tylko trudniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
obserwatorkaa .............. ja i monika to dwie różne osoby pani detektyw:) i nie jestem nieszczęśliwy więc się pomylilaś ale wybaczam ci . zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
obserwatorkaa ................. ja się nie nudzę oglądam film, robię sobie jedzonko piszę na tym forum i powiedz mi co mam robić rano hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
Szczerze mówiąc, wedlug mnie Monika i Trochę to dziwne to jednak dwie różne osoby. Monika jest znacznie bardziej zacietrzewiona, emocjonalna, zamknięta na argumentację. No i dramatycznie nadużywa wykrzykników, pytajników. To właśnie jej wypowiedzi nasunęły mi tamto gremlinowe skojarzenie :D Oczywiście mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Kazdym swoim wpisem utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, ze nie jesteś facetem tylko zagubioną Monisią. Myslę, ze w poniedziałek przestaniesz się nudzić... szkoła:) Acha lepiej rzeczywiście ogaldaj film, tylko mam nadzieję, ze niezbyt drastyczny, lepsze to niz mieszanie na topkiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Adam - z całą pewnością stwierdzam, ze to nie wypowiada się facet, jesli juz to musiaby miec naście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
obserwatorkaa .........film nie jest brutalny i ja nie mieszam na forum a ty ile masz latek ja już napisałem to teraz ty się pochwal o ile masz czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze swoje zdanie juz wczesniej wypowiedzialam dodam tylko jedno - pomijajac sam problem zawarty w topiku (a ma on wiele aspektow jak zreszta sami tutaj udowodnilismy dyskutujac) - przykro mi po raz kolejny w zyciu ogladac calkowity brak empatii, zrozumienia i solidarnosci u KOBIET! Kto rzuca najciezszymi kamieniami? Czy my kobiety naprawde NIE UMIEMY byc solidarne tylko jak sie jednej noga powinie to \"hajda na Cimci-rymci\" jak u Gombrowicza? I t jest nastepny temat do przemyslenia na okolicznosc tego topiku. Sorina pozdrawiam i zycze slusznego wyboru - tak, zebys go nigdy nie zalowal, obojetne co wybierzesz. A wszystkim zacietrzewionym - zycze z calego serca wiekszego dystansu tak do samych siebie jak i wirtualnego swiata forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DustyRose akurat przykład osób w Twojej pracy, jest wg mnie naiwnością... Ja uważam, że ze wszystkimi nalezy postępować na odpowiednim poziomie, adekwatnym do poziomu danego osbnika, z którym mamy doczynienia... okazując litość, łaskę, czy jak to nazwać - złym ludzim, chamom, pokazujesz im słabość i demoralizujesz ich... oni, wbrew temu co sobie wiele osób myśli, nie docenią Twej wspaniałomyślności... oni uznają Cie za frajerke, osobe słabą, oraz w ich umysłach zaszczepi sie przekonanie o własnej bezkarności... Tak wiec swoim syndromem matki teresy robisz szkode innym... Jest gatunek ludzi, których nie przkonasz ani prośbą, ani argumentacją, ani staraniami.... będą robić tak jak chcą, będą czynić zło (w roznych postaciach) tylko dlatego, że maja taki kaprys... na takich ludzi jest jeden sposób - oni muszą się bać, muszą czuć przmoc fizyczną lub psychiczną... oczywiście metoda nadstawiania drugiego policzka, świetnie brzmi i na forum pełnym egzaltowanych autokreacjonistek i zostanie odczytana z pełnym entuzjazmem, ale jest to kompletnie niezgodne z podstawowymi zasadmi sprawidliwości, prawem naturalnym i ze zwykłą ludzką przyzwoitością... tyle ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
komiczne ............... co do DustyRose masz rację nie można sobie na wszystko pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przykro mi po raz kolejny w zyciu ogladac calkowity brak empatii, zrozumienia i solidarnosci u KOBIET!\" teraz to zauważyłaś? faceci mogą mieć do siebie jakies żale, ale baby są okropne - jedna drugiej takie świnie podkłada, tak sie potrafi mścić, że my przy Was jestesmy jak baranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@komiczne pokrętna logika - ale jednak logika ;) powiedz mi tylko jak pośród tych, których kopiesz w zad mimo że skomlą, wypatrzysz tych, którzy skomlą szczerze o rehabilitację ... to wszystko śmierdzi mi hasłem średniowiecznych krzyżowców: \"zabijcie wszystkich - Bóg znajdzie swoich\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Adam zwróc uwage na str. 28, 29 wpisy troche to dziwne, wypisz wymaluj Monika:) pełno wykrzyknikow i te .......... raz dłuzsze, raz krótsze... jestem wiecej niż pewna. Gdyby nie pisala tak zacietrzewionych postów, nie napisałabym o tych podobieństwach, ale jesli robi tu "złą robotę:, to nie mogłam się powstrzymać, bo ta osoba nie zdaje sobie sprawy, ze szasta czyims zyciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
trochę to dziwne jestem dojrzałą kobietą, mówi ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
obserwatorkaa ............. śmiać mi się chce jak yo czytam widocznie jesteś mało inteligętna że nie potrafisz odróżnić mnie od moniki (zgadzam się z jej wypowiedziami) ale to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
no ortografią mnie porazasz! dobrze, ze zaraz zaczyna się szkoła prawda?:) Dziecko drogie idzi obejrzyj tę bajkę do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszna.. to co mowisz, to zasada PiSowska \"lepiej zamknąć 100 niewinnych niż wypuscic jednego przestępce\" ... zreszta chyba Stalin to powiedzial... a ja nie mowie o krwawej zemscie na wszystkich, ktorzy nadepneli nam na odcisk, to o osobach, ktore wykazuje sie ewidentnie cechami zlych ludzi.... a takie cechy wykazuja ludzi, gnębiący kogos przez kilka lat - robią to w sposob uporczywy i długotrwały, z pełną premedytacją... nieludzkie jest wybaczyć im to... od wybaczania jest Bóg, ja nie uzurpuje sobie takiego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - pisze \"po raz kolejny\" co znaczy ze nie pierwszy raz to zauwazam - to tak dla pelnej jasnosci. Takie przyklady niestety nie powoduja ze \"serce mi roscie patrzac na te czasy\"... Sama jestem kobieta i przykro mi byc swiadkiem takich postaw. \"Jest gatunek ludzi, których nie przkonasz ani prośbą, ani argumentacją, ani staraniami.... będą robić tak jak chcą, będą czynić zło (w roznych postaciach) tylko dlatego, że maja taki kaprys... na takich ludzi jest jeden sposób - oni muszą się bać, muszą czuć przmoc fizyczną lub psychiczną... \" Tu sie z Toba zgadzam. Sa ludzie ktorzy nie wiedza co to SZACUNEK w pelnym tego slowa znaczeniu. \"Szacunek\" czuja wylacznie do kogos kto jest od nich silniejszy. Kto ich moze skrzywdzic. Podejrzewam ze zrodlo ich sposobu myslenia tkwi w dziecinstwie i ze nie nauczono ich szanowac tylko sie bac. Nie znaja innego zycia. Dlatego niestety - ale tak trzeba z nimi postepowac bo inaczej sami zaczna terroryzowac \"slabszych\". Przyklady w przemocy domowej. Jesli takiego nie postraszysz policja czy innymi instytucjami to bedzie nadal znecal sie nad slabsza od siebie kobieta i dziecmi. A jak sie taki kozak boi - to polutniutki jak baranek... Sa to ludzie uposledzeni emocjonalnie w ogromnym stopniu. Ale jesli np ich przeszlosc ich tlumaczy - to w zaden sposob ich nie USPRAWIEDLIWIA. Sorry za off-top ale tak mi sie skojarzylo po wypowiedzi \"komiczne\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
KOmiczne, spokojnie. Nie wiemy prawie nic o sytuacji opisanej przez Dusty, nie wiadomo, co ten jej facet zamierzał zrobić , że zaprotestowała. Na marginesie ja np. bym wcale nie chciał, żeby moja żona wyruszała mnie krwawo pomścić. W każdym z nas tkwi potwór i szalenie łatwo jest go obudzić.. a uśpić po wykonanym zadaniu to już znacznie trudniej. POmyśl tylko o weteranach wojennych np. z Wietnamu, jak zadziwiająco często zbaczali na złą ścieżkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizass człowieku... wystarczy że facet mógł ich z pracy zwolnić... albo do tego doprowadzic... i oczym Ty w ogole mowisz? o Wietnamie? analogia mocno nie trafiona... tam przmoc nie była wyrządzana w słusznej sprawie i stąd Wietnam stał sie fabryką psycholi... Zreszta nieważne... ktoś Ci bedzie obściskiwał Twoja kobiete, usmiechij sie do niego, powiedz \"kocham cie bracie, pokój\" stracisz pieniądza z powodu złej woli urzędnika, nie pisz skarg, pokaż mu swoje otwarte serce.... nie ma sprawy... Twoja wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
troche to dziwne, mam do ciebie pytanie ile masz lat? bo jakos mi umkneło..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
hmmm pytałam troche to dziwne, a odpowiedział komiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to z powodu tych nicków :) czasem wstawi sie w sens zdania i myslalem po prostu, ze to do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
mam 24 lata:):-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne - zasada nadstawiania drugiego policzka wymaga cholernego samozaparcia albo... tchorzostwa (moze za mocno powiedziane - bardzoiej strachu czy zastraszenia) - bo normalny czlowiek na atak odpowiada atawizmem - broni sie. Kazdy z nas ma instynkt samozachowawczy (osoby z syndromem ofiary, maltretowane w dziecinstwie maja ow instynkt mocno zaburzony; wyuczonma bezradnosc Seligmana) i tak zareaguje (a nie nadstawieniem drugiego policzka - zgodnie z selekcja naturalna taka osoba szybko zginie bo ja zabija skoro sie nie broni a wrecz dopuszcza krzywdzenie siebie) - bedzie sie bronic. Faktem jest ze nie zawsze mozna stanac do otwartej konfrontacji bo przeciwnik silniejszy - wtedy szuka sie sposobu. Ale nie mozna pozwolic by sie skoorwysynstwo rozpanoszylo. Inaczej mielibysmy anarchie, bezprawie i kazdy mialby prawo wejsc do naszego domu, zabrac nasza wlasnosc a my stalibysmy i jeszcze pytali: a moze samochod pan zabierze, stoi pod blokiem, ten czarny lexus ze zlotymi alufelgami... Dranstwo trzeba tepic. Slabszym pomoc - jak nie umieja sie bronic - stanac po ich stronie i nauczyc obrony samych siebie. Ze pociagne swoja dygresje dalej - spoleczenstwo cywilizowane to takie ktore BRONI slabszych. Chorych, uposledzonych. Zwierzeta. Nie pozwala jakims gnojom znecac sie nad bezbronnymi ale wspiera ich i pomaga. Przeciwko takiej postawie wystepuja utylitarianie ktorzy z kolei twierdza ze kazdy czlowiek powinien wniesc cos pozytecznego do spoleczenstwa - a np osoba uposledzona umyslowo jest dla niego ciezarem wiec mozna ja wykorzystac jako np dawce narzadow. I tutaj tak nam sie jakos kolo zamyka - bo w niektorych \"radykalnych\" wypowiedziach tego topiku taki utylitarianizm z lekka pobrzmiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×