Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Ruda nie baw się w psychoanalityka i tak dogłębnie wszystkiego nie analizuj.....My krytykujemy zachowanie...wy nręcz przeciwnie....Dla mnie to oni szczęśliwi już nigdy nie będą....przykre, ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciał żonę
byłą dziwke. nie musialbym jej szanowac i zwasze w kłótni bym mówił ze niech sie cieszy ze ją wziąłem. sorin wiem co mówie - pogódź sie z nia a bedzie ci wierna jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorin przykro ze niektorzy pisza takie glupoty, odezwij sie ,wiem ze jak jej przebaczysz to wcale nie zapomnisz to nie jest latwe, ale jak ja zostawisz to bedziesz caly czas o nie myslal, zniszczysz zycie wszystkim jej , sobie i dziecku , pomysl o tym, myślę ze nie chciala ci mowic bo chciala wykreslic calkiem ten rozdzial ze swego zycia a gdyby ci powiedziala zaczeyby sie dochodzeniaa tak jak teraz tez niemoglbys jej pewnie zostawic bo byles zakochany, pomysl ona czuje sie napewno gorzej niz ty, a ten informatornapewno wam zazdroscil tak bywa wiem cos o tym ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Monika - oni nie beda szczesliwi na pewno, jesli tylko Sorin poslucha Twoich watpliwych rad :O bo szczescie na pewno nie czeka na nich w samotnosci, po rozwodzie. beda szczesliwi, jesli odbuduja swoje szczescie na nowo, razem. a co, zabronisz im? :P chyba ktos tu trafil w sedno. odzywaja sie tu sfrustrowane samotne kobiety, ktorym zal dupy sciska, ze byla dziwka jest szczesliwa mezatka i matka, a one nie sa :P a ja wcale sie nie dziwie, ze nie sa, z takim podejsciem do ludzi. moze jakby Was tak nie cieszyla cudza krzywda, to wreszcie ktos by sie Wami zainteresowal, biedne stworzenia, zal mi Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę to dziwne
śmieszna ..................jak jej sorin wybaczy to już musi być idealną żoną,matką musi w niego patrzyć jak w obrazek zero oglądania się za innymi facetami i musiała być mu wierna jak pies :) nabroiło się to trzeba ponosić konsekwencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
śmieszna ..................jak jej sorin wybaczy to już musi być idealną żoną,matką musi w niego patrzyć jak w obrazek zero oglądania się za innymi facetami i musiała być mu wierna jak pies :) nabroiło się to trzeba ponosić konsekwencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie jak to jest. Każdy jeden czuje się w obowiązku odpisywać na te prostackie posty bo aż rażą pustką a drugi bogaty w treść i coś-wnoszący post Pani Profesor pozostaje bez odpowiedzi. Choć mogłoby się wydawać, że to mężczyźni ustanowili \"dziwkę\" ;) okazuje się, że kobiety same podtrzymują z upodobaniem ten stereotyp czy archetyp... (jakkolwiek by to nazwać) Może w ten sposób instynktownie chcą się zbliżać do mężczyzn, wyeliminować rywalizacje a może oddalić podejrzenia od siebie albo po prostu utwierdzić się w tak niski sposób w swojej \"cnocie\". Teraz to się powoli zmienia. Więcej kobiet zrzuca z siebie takie ograniczenia i nie mam tu na myśli prowadzenia rozpustnego trybu życia tylko pozbywania się poczucia winy z powodu aktywności seksualnej. Nie dzielę kobiet na dwie grupy: dziwka, nie-dziwka, ale jeśli pod tym kątem mam tak popatrzeć to lepiej zrobić to 10 razy będąc zakochaną albo myśląc, że się jest zakochaną, nie krzywdząc drugiej osoby i siebie niż zrobić to 2 razy z byle kim, byle gdzie, albo by uzyskać jakieś dobra. Całkiem możliwe, że gdyby męska prostytucja była czymś równie częstym jak kobieca więcej osób byłoby skłonnych do przebaczania tego mężczyznom niż kobietom. Bo wciąż pokutuje u wielu taki nonsens, że mężczyźnie w sprawach seksu więcej można=trzeba wybaczyć. znam osobiście hipokrytów którzy wymagają przebaczenia swoich zdrad powołując się na miłość, natomiast w tym samym zdaniu podkreślają, że sami nigdy by kobiecie nie wybaczli zdrady. Bo kobieta musi pozostać czysta. Conajmniej jak Przenajświętsza Panienka, biała lilijka itp. Ale najczęściej są to opinie osób bądź mało rozwiniętych intelektualnie bądź fanatyków. Takich którzy nie chcą lub nie potrafią myśleć samodzielnie tylko robi to za nich jakiś plemienny kodeks moralny albo Kościół. Czasem usprawiedliwiają się testosteronem, ale z drugiej strony twierdzą, że ich mózgi są sprawniejsze niż mózgi kobiet i że kobiety są duchowo słabsze czyli bardziej skłonne do grzechu (kolejny archetyp-Ewa) . No ale ci, którzy uważają siebie za inteligentniejszych i lepszych z takiej jedynej przyczyny, że są rodzaju męskiego niech nie zapominają o tym, że rozum jest po to by te popędy od nich niezależne(czyli testosteron) powstrzymywać. Od razu zaznaczę, że to co napisałam dotyczy tylko pewnego % mężczyzn a więc nie celuję tu w facetów ogółem, ale w hipokrytów i szowinistów. Dusty, ja też nie miałabym problemu z wyborem załogi na wyspę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwisia żona Rysia
Jak dla mnie to cały ten topik to wielka ściema. Niech kochający mąż i ojciec idzie do poradni małżeńskiej z żoną, albo do psychologa na tarepię. A nie na forum dyskutuje z obcymi ludźmi. A tak w ogóle w centrum Warszawy ma dom? Jakoś ciężko znaleść domy do kupienia w Centrum. Może mieszkanie w apartamentowcu, ale nie dom. Wszystko to GRUBYMI NIĆMI SZYTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
Zina Mertz ................. to wpisz swoją listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
Coby ktoś sobie nie pomyślał, że jestem niesłowna :) Z kim NIE chciałabym się znaleźć na bezludnej wyspie: Japonka Monika Trochę to dziwne Rozdrazniona Hle Hle Hle Ensei Art 789 Lola Lu Ty dupku Jacek 82 Nikt wam kobiety nie broni Nie zrobisz Zuzana 81 Alhemicum Kapitan Boguś CDN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
DustyRose .....dzięki i jest mi smutno :(:o że mnie nie zabierzesz dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
"30.08] 20:15 trochę to dziwne śmieszna ..................jak jej sorin wybaczy to już musi być idealną żoną,matką musi w niego patrzyć jak w obrazek zero oglądania się za innymi facetami i musiała być mu wierna jak pies nabroiło się to trzeba ponosić konsekwencje" Przecież ona DOKŁADNIE TO robi od 5 lat... Sam Sorin przyznał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwisia żona Rysia
I jeszcze dodam, że nie wybaczyłabym mężowi- gdyby brudy rodzinne prał na publicznym internetowym forum. Wyjawiał sekrety naszego pożycia obcym ludziom. Mimo zachowania anonimowości. Chociaż z tą anonimowością nigdy nic nie wiadomo. Czasem łatwo skojarzyć fakty i bum- rozpoznajemy znajomego/ą lub kogoś z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
DustyRose .ale dlaczego mnie nie zabierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
Trochę to dziwne - no w sumie to przyznam, że co do Ciebie miałam najwięcej wątpliwości. Ostatnio stajesz się coraz bardziej otwarty mentalnie :) I starasz się dyskutować na poziomie, a jak powtórzy Ci się niewygodne pytanie po raz trzeci, to nawet w końcu na nie odpowiadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
DustyRose ..............powiem ci tak mam tak dużą osobowość że sobie nie pozwole na takie tam wybaczanie bo łatwo jest nam napisać a wybacz jej albo olej dziwkę ale gdy nas to nie dotyczy ty byś wybaczyła ale czy napewno bo to nie jest błache ja bym nie wybaczył i nie jestem idealista tylko realista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
aaa, i zwróć uwagę, że na moją listę trafili nie tylko "potępiciele" Julity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
Trochę to dziwne: nie wiem, czy bym wybaczyła. Wiem, że bym spróbowała. Tylko tyle - lub aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
DustyRose tylko dlaczego nie zabrałabyś japonki ja bym zabrał ciebie monike japonke i Jacek 82 i jeszcze pare osób co jej bronią dlatego aby była róność a jak byśmy sobie wszystko wybaczali to na świecie był by taki syf że lepiej nie wybaczać wszystkiego to co nie bierzesz mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
Trochę to dziwne: wyznam Ci coś osobistego, bo dotyczy tematu. Przez kilka lat byłam potwornie gnojona w pracy. Mimo że z natury jestem bardzo charakterną osóbką, zaczął mi się nawet wykształcać syndrom zaszczutej ofiary. W końcu walnęłam to toksyczne towarzystwo w cholerę. I tak się jakoś złozyło, że mój facet ma teraz okazję odegrać się na tamtych ludziach, odpłacić im za hektolitry moich łez i niemal codzienne upokorzenia. Uwierzysz, że mu na to nie pozwoliłam?! Wiesz dlaczego? Nie chcę, by cofał się w swoim duchowym rozwoju, upadabniając się do tamtych padalców. A czy JA im kiedyś wybaczę? Na razie powoli przestaję ich nienawidzić, a to już dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
DustyRose ........ ja też nie miałem lekko i niestety jestem naznaczony :(:o bo wylondowałem w szpitalu ledwo chodziłem i wiem że ja bym nie wybaczył jestem czuły normalny na poziomie ale na pewne rzeczy sobie nie pozwolę a twój facet powinien ich pozamiatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DustyRose
No dobra Trochę to dziwne, zabiorę Cię :) Najwyżej stracę trochę czasu na seanse humanizujące - ale chyba warto, bo zaczynasz rokować spore nadzieje. Niewykluczone, że za jakieś 5 lat będzie z Ciebie całkiem równy gość ;) Ale co do Japonki i Jacka mówię stanowcze NIE. Jak widzę taką "przyszłość narodu", to aż się sama boję mieć dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
DustyRose .............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaEwa
O jak się tu miło zrobiło! Tak jakoś... ewangelicznie :) Pozdroffki dla wszystkich, jak to mówi moja córcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdaie jest takie
a moze to nie zazdrosc [zreszta nazewnictwo dowolne] tylko poczucie niesprawiedliwosci kieruje zatwarfdzialymi zwolenniczkami porzucenia bylej dziwki - obecnej zony Sorina? moze zachowujac cnote czy sypiajac tylko ze swoim partnerem te kobiey maja nadzieje ze jest jakis porzadek na swiecie i ze to JE porzadny facet chcacy zbudowac rodzine o szczescie - powinin wybrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka pomocy
porządnych facetów jest sporo - wystarczy i dla zawsze niepokalanych i dla nawróconych nierządnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka pomocy
Poza tym, czy nie przyszło Ci do głowy, że żaden naprawdę fajny facet i tak nie chciałby być z taką kobietą jak np. Monika? Bo ma wredny charakter po prostu. A fajni faceci czeguś zwracają na to uwagę ;) Więc gdyby nawet taki facet rozstał się z taką "zbrukaną", to i tak nie wybierze jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale one sa wredne i nieustepli
dlatego zaden normalny facet ich nie chce /a przynajmniej nie taki jak sorin :P/, a onie sie cietrzewia... zwal jak zwal - prawda, ze zal im tylek sciska i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
sorin zrobi co zechce . a my wszyscy tylko swoje zdanie wypowiadamy i nie chodzi tu o zazdrość bo jest dużo fajnych dziewczyn jak i facetów może ona ma mieć taką kare że trafił jej się porządny gośćiu i przez to ma cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Ktos tu wcześniej zwrócił uwagę, że Twoja Monika i troche to dziwne, to jedna i ta sama osoba -kobieta. Przesledziłam kilka stron i wydaje sie to prawdą, dziwnym trafem ich wpisy są przeważnie o tych samych porach. Monika od kilku dni otwiera topik, a dzisiaj pierwszy zajrzał trochę to dziwne, o tej porze zawsze pierwsza byla oczywiście Monika. Pewnie zaraz wpisze sie drugim nikiem;) I faktycznie trochę to dziwne pisze jak kobieta i usilnie stara sie pisać inaczej niz Monika, ale wierz mi Moniko widac i tak podobieństwa. Mozesz pisać, ze to nie prawda i tak Ci nie uwierzę. Pusta isototo. Pewnie Jacek82 tez jest Twoim wpisem. Wpis z 8:16 - to jest wypowiedz faceta?? musiałbym miec nascie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×