Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloveyouhoney

prawdopodobienstwo zajscia w ciaze po ominieciu tabletki?

Polecane posty

Gość iloveyouhoney

W tym miesiacy zapomniałam wziasc jednej tabletki potem kochalam sie ze swoim przyjacielem(bo oficjalnie nie jestesmy razem) bez dodatkowego zabezpieczenia i boje sie ze moglam zajsc w ciaze od tego. Jakie jest prawdopodobienstwo ze moglo do tego dojsc? prosze pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest duze
ale faktycznie zalezy ktora pominelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
jesli pominelas tabletke z poczatku opakowania to szanse na zajsci moga byc, ale jesli z konca-to male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
aha, dodam,ze ja przez 7 lat bylam tabletkach, czasami zapomnialo mi sie wziac jednej z poczatku,a czasami z konca, ale jakos przez ten czas w ciaze nie zaszlam.wiec oglnie szanse sa, ale wydaje mi sie,ze nie duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21.....
Jesli chodzi o tabletki to nie mam zaufania...Brałam regularnie przez ponad 8 miesiecy,ale musiałam je odstawic,bo jak sie okazało nie były skuteczne i tak niedługo bede Mamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveyouhoney
właśnie zapomnialam tabletki z 2 tygodnia tzn "zapomnialam" bo poniewaz nie mialam mozliwosci wziasc odrauz jak przypomnialo mi sie to wzielam po 9 godzinach. Strasznie sie boje ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Dzisiaj wzielam ostatnia tabletke z opakowani i czekam co przyniosa dni. dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×