Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Spanielki, owczarki, kundelki...Wszystkie je Kochamy!

Polecane posty

Gość sajwer
Pozdrowienia dla Czarka i całej menażerii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajwer Czaruś trąca cie swym noskiem ;) witaj Adriane:) mam jeszcze chomika rokfora ale tyle z niegopozytku ze w nocy jest niesamowity hałas jak jeździ na swej karuzeli ( wyeksmitowałam go do łazienki:D ) a w dzien spi jak niezwy :D dziewczyny jak myslicie od kiedy mozna zaczać uczyć psiaka jakis sztuczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia1 -> No, żeby starszy bał się młodszego to dla mnie nowość:D Ale zdarza się, że młode pieski dokuczają starszym( moja Tigrusia gryzie mamusię za ogon:D) sajwer -> Kiedyś ugryzł mnie doberman:o Dotąd mam malutką bliznę na nodze...ale fakt, te psy są śliczne, tylko z wyglądu takie groźne:D Mówisz, że opiekowała się tą znajdą? To dobry pies z niej:) Moja Kessi od razu by pogoniła obcego psiaka:o Ariane, Witamy:) Och, ten Twój Kubuś o słodkich oczkach:D Przytul go ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej pesymistka -> Tak właściwie, to ja już od małego, jak bawiłam się z sunią, to wydawałam jej polecenia różne. Na początku nie wiedziała o co mi chodzi, ale z czasem, po ciągłym powtarzaniu, zaczeła siadać, podawać łapkę itp. :D I uwielbia latać za patykami, ale to robiła od zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne--->sama nie wiem dlaczego Cyferka:D tak jakoś mnie poniosło i dostała zabawne imię;)chciałam cos oryginalnego i tak jakoś wyszło.Sąsiedzi niegdy nie mogą zapamiętać jak ona się wabi i jeden mówi na nią literka a inny przecinek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczek, Fajnie ją nazwałaś, rzeczywiście oryginalne:) Jejjku, tak zimno, jak tu wyjść z pieskami?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:) soczek, brr, na szczęście słoneczko już wstało i trochę nagrzewa:D Teraz szybka kawka i też z domu wymywam... Miłego dnia dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzątt
JAK TAK JE KOCHACIE to po nich rowniez kochane gowienka sprzatajcie bo na trawnikach i chodnikach syf malaria a poza tym starsznie smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że je kocham:P A przepraszam, na pewno nie jest to gorsze od porozrzucanych wszędzie papierkach, puszkach itd. Kał ulega rozkładowi i jest naturalnym nawozem a taki plastik niszczy glebę i zatruwa środowisko. Poza tym po coś płaci się te podatki, w czym, m. in. podatek za posiadanie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzątt
sorry ja wole widok puszki niz widok i smród sraki. Podatek = 1 zl rzeczywiscie majątek wydajesz ;). Psia kupa zanieczyszcza rowniez glebe ( robale), siki niszcza trawniki (żółte wypalone plamy). Zrob sobie w ogrodku "dog run" to zobaczysz jak pies nie niszczy trawnik. Wcale nie kochasz swojego zwierzecia bo o nie nie dbasz i srodowiska tez nie kochasz bo masz konsumpcyjne podejscie do zycia. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gustach się nie rozmawia:P :D Dla Twojej wiadomości podatek wynosi 50zł rocznie, ale ile by nie wynosił, państwo zarabia na tym, że karmię to zwierzę i nie jest w schronisku(co znowu daje zysk dla państwa), więc państwo powinno też sprzątać po psiakach:P A co do właściwości kału, to Pardon, ale pamiętam jeszcze, że mój dziadek używał podobnych ekhm. \"specyfików\" do swoich roślinek w ogrodzie i zawsze rosły wielkie i zdrowe. Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzątt
Boze to juz wiem czemu na wsiach tak smierdz!!! A Czy dziadek rowniez swoich fekaliów uzywal do podlewania warzywniaka? Mniam ;) jaka taka kapusta musi byc zdrowa soczysta i pyszna ;) oby tylko ktos nie mial tasiemca ;). Podatek od psa to podatek od posiadania psa - czyli od tego ze mozesz miec przyjemnosc zajmowania sie swoim pupilem. A nie od sprzatania-bo to twoj obowiazek. W Chinach przyjemnosc posiadania psa o wiele drozej kosztuje, wiec sie ciesz ze tylko 50 zl musisz placic. Rowniez pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzątt
Jak cie nie stac na taki podatek coroczny to wysterylizuj swojego psa wtedy nie bedziesz w ogole placic ( zwolnienie z podatku) ale kupy i tak bedziesz musiala zbierac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Akurat nie miał działki na wsi...ale to nieważne. A na wsiach, owszem śmierdzi, ale bardziej od kału krów, koni itp. załatwiających się na każdej drodze:P Rzeczywiście, \"płacę za przyjemność posiadania psa\":D:D ...ale się uśmiałam:D Płacę za to, że mam psa, z tej prostej przyczyny, że państwo chce zarabiać na czym tylko się da- więc i na zwierzętach:o Nie wiem jak jest w Chinach i w najbliższej przyszłości nie zamierzam się tam przeprowadzać, więc nie bardzo mnie interesuje, ile oni płacą za te, jak to nazywasz \"przyjemności\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzątt
No a po co człowiek hodowal/ hoduje psy? Glownie dla SWOJEJ WŁASNEJ PRZYJEMNOSCI(np. psy kanapowce) i korzyści (np. psy użytkowe). Bierzesz psa bo go potrzebujesz, brakuje ci towarzystwa. Po to je udomowiono zeby babcie mialy do kogo plotkowac i komu ubranka szyc, zeby ktos towarzyszyl im podczas spacerow..itd...itd... Sytuacja: idzie sobie starsza pani z ohydnym ratlerem szczerzacym wielkie zebiska (mysli ze grozny ale bardziej głupi niz grozny) ;) Ów pani prowadzi z pieskiem konwersacje podczas gdy pies czegos szuka w trawie ..uwaga..cos wyweszyl... Ona: czego tu szukasz piesiu.. JA: gówienka, gówienka ;) Taka dobra pani a kupki to juz nie posprzata. U nas w PL ludzie traktuja sprzatanie jak wstyd. A szkoda.... wszystkim by sie milej zylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik zwierzat ty...
sobie odpowiedz lepiej na pytanie ile razy zdarzylo ci sie sinkac pod drzewko ktore zżółkło przez to a i pewnie defektacje tez nieraz zrobiles ..i z tego co widze to ten topic jest dla milosnikow zwierzat wiec nie wcinaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i zostały udomowione, żeby ludziom umilać czas etc. , ale niektórzy biorą do domu pieska, którego, np. znaleźli przywiązanego w lesie czy innym miejscu, gdzie działa mu się krzywda. I biorą go, bo nie mogą patrzeć na jego cierpienie. U nas w PL ludzie traktują kosze na śmieci jako niepotrzebny dodatek. Ps. Mówi się \"owa\" pani, jeśli już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) coraz zimniej sie robi ehh bylo juz lato bo nie zauwazylam ;) ja dzis musze opuscic mojego czarka na dwa dni ;( a potemn na dluzej bo pisze prace mgr i musze byc w szkole eh a on tak szybko rosnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej pesymistka- :) Dwa dni to jeszcze mało:) Poza tym rozstania mają jedną zaletę- zobaczysz jaki Czarek bedzie szczęśliwy jak wrócisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z częstochowy, kiedys przygarnełam maleńka kicie , kubusiek byl wtedy z mama za granica, kicie odchowalam miesiac i oddałam na wieś, mam tylko jeden pokoj:(, kicia nazywala sie kicia albo glupia:D nazywalam ja tak bo byla strasznie zwariowana i łobuzowała, młodziutką ją miałam wszedzie w domu za mna chodziła a jak wychodzilam wymienic jej piasek to czekala w jednym miejscu przed drzwiami wpatrzona az wroce, wiem ze to dla milosnikow pieskow topik ale tak sobie pozwolilam napisac o mojej kici kochanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lublin wita:) Ariane, ale kotki też kochamy:D (przynajmniej ja:) ) Sama miałam trzy koty( oczywiście nie na raz:D) Kubuś przytulony?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewka Katrinne wyprzytulałam go:D on to ma non stop pieszczoty czasami sie zastanawiam czy nie ma juz ich dość:D heheh ale chyba nie bo macha ogonkiem i liże :) podobno zwierzaki wychowywane w miłości dłużej żyja, to chyba prawda, moj kubusiek ma juz 12 lat a trzyma sie jak młody:D tylko mu suczki i pieszczoty w głowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane, noo czyli to normalny samiec, nie ma się czym martwić:D soczek, a Ty skąd?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wrocławia:) w Lublinie jeszcze nie byłam,a w Częstochowie 2 razy:) ja chciałabym mieć jeszcze jedengo pieska,ale mieszkanie mam za małe więc to niemożliwe...a chciałabym przygarnąć jakąś biedactwo ze schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy moe sie przyłączyc? uwielbiam wszytskie zwierzaki a pieski najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk -> No, pewnie, zapraszamy:) A masz może pieska swojego? Jeśli tak, opowiedz o nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×