Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Spanielki, owczarki, kundelki...Wszystkie je Kochamy!

Polecane posty

Asia-słyszałam,ryczałam i długo nie mogłam się uspokoić,przerażające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze dziewczyny nie mowmy o tym nie chce płakać, nie chce jeszcze bardziej znienawidzic ludzi a i tak juz mam o nich okropne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic na tych skurwielow nie poradzimy!!! ja wierze ze los na tych fajfusach sie zemsci! ze pojda do piekla i beda sie smażyc w nim!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro postaram się wkleić fotki moich psiaków:) ukulele na twoje też czekam:) A teraz idźcie wyściskać swoje pociechy, jeśli macie taką możliwość:) Każdego też przytulcie ode mnie, osobno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwila dorwałam Kubusia;) taki nieszczesliwy ostatnio chodzi za suczkami piszczy wyje na balkonie , wyprzytulalam go polizal mnie po łokciu i śpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się Katrinne,ale parę dni mnie nie będzie:( mam nadzieję że topik będzie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele- Nie pozwolę mu zginąć a i dziewczynki pewnie mi pomogą:D Ariane- Ty kabla a ja psiaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane przepraszam cie najmocniej 🌼 mam jakis oczopląs teraz dopiero zauwazyłam ze ty jestes Ariane a ja do ciebie Adriane wybacz🌼 a fotki kubusia koniecznie dodaj :) ja nawet rejestrowałam sie by oddac głos ma te słodkei oczka i pyszczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie ma sprawy raczej pesymistka;) nie zwracam na to uwagi:) no postaram sie dodac tam fotki Kubusia, staruszkiem juz jest ale trzyma sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
A mój Bruno jak był mały to mieliśmy z nim nie lada kłopoty - parę tygodni po tym, jak sie u nas zadomowił zaczął przekręcać główkę w jedną stronę prawie o 90stopni, codziennie jeździliśmy z nim do weterynarza na zastrzyki, było coraz gorzej. Na chwilę ustało, a potem główka przekręciła mu się w drugą stronę :\. W końcu, kiedy już nie było nadziei - od tak, mu przeszło :). Po jakichś dwóch, trzech miesiacach. I teraz ma się b. dobrze :). Cieszę się, że są tu tak wrażliwi i ciepli w uczuciach ludzie :). No i czekam na fotki zwierzaczków :). Uściski i buziaki dla Was i Waszych pupili :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dzwoniłam dzis do domku z zapytaniem jak tam czaruś i mam super wiadomosc- czarka mamy od brata dziewczyny suczka sie oszczenila i wzielismy od nich i moj tata tak sobie dzis pomysłal ze aby sie czarusiowi nie nudziło to jego brata tez weźmiemy :D dwa małe skarby beda razem:D i nazwiemy go do rymy: darek gwarek albo skwarek ;) a jak tam wasze zwierzaki ?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Śliczne te Wasze pieski. Na jednego nawet głosowałam :), tego w wannie :D Ja mam w domu cały zwierzyniec. Ale przypomniało mi się, że , mieszkając w akademiku jeszcze, przygarnęłam z przystanku tramwajowego śliczną, rudą suczkę. Mieszkała z nami, znaczy 6-cioma dziewczynami, pół roku. Kochana była , strasznie nie lubiła nawalonych chłopaków, darła pyszczydło na cały akademik, ciagała ich za nogawy , haha :D Musiałam jej znaleźć lokum i znalazłam. Jeden z kolegów pochodził ze wsi, miał fajna mamę-poznałam ją- i ona zgodziła się przygarnąć Sarenkę. Strasznie za nią tęskniłam, ale wiedziałam, że trafiła w dobre ręce. Tak mi się przypomniało, choć minęło już tyle lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Coś cisza zapanowała na topiku. Byłam z suniami na długim spacerku. Moje sunie są kochane. Majusia taka stateczna i poważna. Natomiast Mikusia to pięciomiesięczny szczeniak, więc rozrabia ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki:D raczej pesymistka, drugi pieseczek?:) To teraz Czarkowi będzie raźniej na pewno:D Skwarek świetnie brzmi, prznajmniej wg. mnie:) marcysiankaaa, to dobrze, że rafiła do dobrego domu:) Nie dziwię się, że nie lubiła pijanych chłopaków, ja też ich nie lubię:D A jakie masz teraz zwierzątka?:) anna, ee tam cisza, po prostu odpoczywamy w niedzielę:D A co do psiaków Twoich...no, wiesz, równowaga musi być zachowana:D Wklejam link ze zdjęciem Tigrusi:) Tylko ma słabą jakość... D:\\Katrinne\\Fotki\\Psiaczki\\Tigrusia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy...coś mi się programik popsuł...nie działa link:o Muszę się troszkę pobawić albo wkleić zdjęcie na stronkę o zwierzaczkach:D No, cóż, mówi się trudno...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×