Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka niby-ciezarnej

Jest w ciąży czy sciemnia? na zapalenie drog moczowych w ciazy silny antybiotyk?

Polecane posty

Gość kolezanka niby-ciezarnej

kolezanka w pracy mowi ze jest w ciazy, ale zaswiadczenia nie przyniosla od ginekologa. To niby 12 tydz. nic absolutnie nic nie widac, ale nie o to chodzi- to dopiero 12tydz:) przyniosla zwolnienie od lekarza rodzinnego na 2 tyg. ze ma zapalenie drog moczowych i lezy w lozku i bierze silny antybiotyk. Ale w ciazy o ile wiem to nie mozna brac antybiotyku? dziwne- a do tego zamiast przyniesc zwolnienie od ginekologa to przynosi od rodzinnego i ma platne tylko 80%?a dobrze wie, ze od ginekologa byloby 100%! cos nam sie wydaje za za tydzien jak wroci to sciemni ze poronila! jak to jest z tymi antybiotykami na zapalenie drog moczowych w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka niby-ciezarnej
aha a test wyszedl niby pozytywnie, ale ona ma chore jajniki?(dokladnie nie wiem co) czy przez to test mogl klamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka niby-ciezarnej
wyskakuje pasta do zębów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak potrzeba
to sie bierze antybiotyki - np. na zapalenie drog moczowych, sa teraz takie, ktore nie szkodza dziecku, a ryzyko przeniesienia bakterii na plod jest spore i mozna zrobic wiecej szkody nie biora lekow niz je biorac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspacific
o co ci chodzi zazdroscisz jej ze jest w ciazy a ty nie mozesz?? w 12 tyg.nic nie widac a antybiotyki mozna brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w ciazy obecnie przełom7/8 msc w 6 msc miałąm zapalenie ukłądu moczowego z bolami w podbrzuszu, dostałam antybiotyk , tabletki rozkurczowe i do tego urinal, i 3 tyg zwolnienie, a w 12 tyg nie widac raczej jeszcze ciazy albo min w zaleznosci od budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
jezeli to jej 1 ciaza to moze nie byc widac nawet i do 5 miesiaca- tak jak u mnie w 12 tyg bylam plaska jak deska na brzuchu ja tez mialam zapalenie ukladu moczowego i bralam antybiotyk i bylam na zwolnieniu, moze mkolezanka boi sie jeszcze powiedziec pracodawcy o ciazy wiec zamiast do gina poszla do zwyklego lekarza? nie wiem ale faktycznie cos tu smierdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze poprostu jeszcze
nie była u ginekologa ... moze ma wizyte dopiero teraz ... i dlatego od rodzinnego przyniosła zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nabawiłam się w ciąży zapalenia dróg moczowych i również musiałam brać antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę
a zwolnienie w ciąży nie ważne czy od ogólnego czy ginekologa jest zawsze płatne 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooopsssssasasasa
kol-iona-idiotka sobie pkt nabija na konkurs wykasowac zaraz podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat antybiotyki mają to do siebie, że można je brać w ciąży - oczywiście nie wszystkie, ale na każdy trymestr coś się odpowiedniego wybierze. Ja na przykład łykałam Duomox. A zapalenia dróg moczowych są w ciąży dość częste, więc raczej nie szukałabym na upartego dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam Doumox . Musiałamto brałam. W 12 tygodniu niebyło widać po mnie w ogóle ciąży. I jestem pewna ,że koleżanka nie \"ściemnia\" nie musi mieć zaświadczenia od gina ....wystarczy od ogólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×