Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem sobą......

Czy praca kosmetyczki to oplacalna praca

Polecane posty

Pytanie jest źle sformułowane bo wszystko zależy od tego jak wykonujemy naszą pracę i ile za to żądamy. Każda praca może być opłacalna i każda może przynosić straty. Jeśli otwierasz gabinet, pracujesz w nim sama, masz ceny przystępne to zaczniesz na siebie zarabiać. Jeśli natomiast zatrudnisz pracownika (koszt z ZUS-em około 2,5-3 tyś.), sprzątaczkę (kolejne 1,5 tyś) to pewnie bardzo długo będziesz pod kreską. Obecnie gabinetów kosmetycznych jest bardzo dużo więc nie ma co się nastawiać na kolejki do naszego gabinetu. Wszystko zależy wiec od tego jakie będziesz mieć koszty prowadzenia działalności. http://www.studiokosmetyki.org/studio-kosmetyki-Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaCz
Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą wysokiej klasy kosmetyków z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyków do włosów i innych poszukuje copywriterki / zdalnej konsultantki kosmetycznej. Praca zdalna, elastyczny czas pracy (preferowane min. 20 h / tygodniowo). Oczekiwania to doświadczenie i znajomość branży kosmetycznej, lekkie pióro, rzetelność i profesjonalizm, oraz własny komputer do pracy w domu. Do obowiązków konsultantki – copywriterki należeć będzie: - redagowanie i tworzenie opisów produktów w sklepie internetowym - pisanie artykułów i treści dotyczących nowinek ze świata kosmetyków / nowości Zainteresowanie Panie proszę o przesyłanie zgłoszenia na adres: paulina.rutecka@sklepestetyka.pl , wraz z informacją o doświadczeniu i zainteresowaniach oraz kilka zdań w ramach próbki umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacalna o ile faktycznie jesteś specjalistą w temacie. Jeśli tym specjalistą nie jesteś to szkoda Twojego czasu. Ja jestem kosmetyczką po zawodowych w Beauty Lux, nigdy nie robiłam studiów, a mimo to doskonale sobie radzę, mam własną bazę klientek, tak więc chyba się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kaliska
Tak jak napisała przedmówczyni - opłacalność tej pracy tak na prawdę zależy od umiejętności. Jesteś dobra to masz mnóstwo klientek. Jesteś słaba to nawet nie licz na to, że przyniesie ci to jakiekolwiek efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacalna o ile jesteście w tym faktycznie dobre. W zasadzie wszystko czego się nauczyłam na szkoleniach szybko dopracowałam i miałam własne klientki. Etat po kilku miesiącach - w ten sposób zarabia się w branży fajną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą stylizację paznokcia robiłam samodzielnie - właśnie w New nails, to było przyjemne doświadczenie, mnóstwo pracy, ale przynajmniej zawód opanowany w kilka tygodni, a nie w kilka lat. Z zarobków jestem na prawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangiel
Praca kosmetyczki jest na prawdę wymagająca, ale też przygotowanie do niej nie jest jakoś specjalnie trudne. U mnie wyglądało to tak, że poświęciłam kilka miesięcy na szkolenia, ale dzięki temu nauczyłam się dosłownie wszystkiego w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbana
Praca kosmetyczki daje lepsze zarobki niż w wielu specjalizacjach - i tutaj przygotowanie do pracy trwa znaczenie krócej. Na pewno sam zawód jest bardzo ciekawy, daje duże możliwości rozwoju i warto się tym zajmować, bo na takie usługi zainteresowanie nigdy nie znikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klisiak
Podologia jest bardzo opłacalna. Ja w zasadzie wszystkiego nauczyłam się w ten sposób - tj. na szkoleniach w Beauty Lux i faktycznie plusem zawodu jest fakt, że nie wymaga on poświęcenia temu kilku lat i studiów. Zarabiam dobrze, klientów coraz więcej, chociaż sam temat nie jest aż tak bardzo popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozia
Bardzo opłacalna o ile jesteś na tyle dobra, aby mieć własnych klientów, bo ja w zasadzie wszystkiego nauczyłam się właśnie w taki sposób. Kosmetyka nie jest prosta, wymaga ciągłego uzupełniania wiedzy, ale da się w niej osiągnąć prawdziwy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozo
Jest zdecydowanie opłacalna o ile się rozwijasz i masz własnych klientów, bo wtedy faktycznie można fajnie zarobić. Plusem tego zawodu jest fakt, że tak łatwo można rozwijać się poprzez same szkolenia, czyli w zasadzie kilka miesięcy i masz pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambilo
Ok, a ile sumarczynie przeznaczyłyście na te szkolenia? Taka kwota mniej więcej? Od początku wyłącznie szkolenia zawodowe, czy również te mniej wymagające? Domowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laslicanre1973ltadg
Pewnie, że jest opłacalna, ale tylko wtedy jeśli kosmetyczka rozwija swój gabinet, ma zabiegi, które są na czasie i generalnie pilnuje, aby wszystko było ok. Wiadomo - liczy się jej wiedza i doświadczenie. Ja założyłam salon po szkoleniu zawodowym w new nails i samodzielnym zbieraniu doświadczeń. Początkowo była to tylko stylizacja, ale teraz mam dwie pracownice i wykonujemy większość usług Jasne http://tiny6.com/f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambilo
Kilka miesięcy i kilka tysięcy. Później czas poświęcony na praktykę, ale generalnie to było na prawdę opłacalne, bo moje koleżanki jeszcze studiów nie pokończyły, a ja normalnie mam zawód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak dziewczyny myślicie ,jaki kurs zrobić sobie na początek ? kurs stylizacji paznokci czy wizażu . Mam zamiar otworzyć sobie mobilną działalność i nie wiem czy próbować czy też nie .Będę wdzięczna za wszystkie sugestie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palisek
Zrób sobie paznokcie w new nails. Ale jeśli masz jakiekolwiek podstawy w temacie to radzę zdecydowanie szkolenie zawodowe - jest dużo bardziej perspektywiczne i tutaj faktycznie widać możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie juz nie robcie sobie reklamy tym new nails, bo to smieszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swoje plusy i minusy: http://youtu.be/jbBcKD-XPBw. Różni ludzie, różne branże, fajna sprawa. O zawodzie kosmetyczki już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania balwik
U mnie średnio wychodzi 4 tysiące miesiące - moje koleżanki po studiach tyle nie zarabiają. Wiadomo, że to nie jest prosty temat, ale generalnie można się w ten sposób wiele nauczyć - kwestia odpowiedniego podejścia i zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania masz salon czy w domu pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parwoni
Jestem od kilku lat kosmetyczką, radzę sobie na prawdę bardzo dobrze. Zarobki? Jeśli jesteś dobra to Twoje kolezanki na wysokich stanowiskach tyle nie zarobią, no ale właśnie... czy jesteś dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania balwik
W zasadzie to różnie - pracuję w salonie, chodzę po domach, ale też przyjmuję u siebie - zależy od klienta. Najwięcej biorę za wyjazdowe wizyty i na prawdę wtedy już wyciąga się fajne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta palik
Opłacalna - dla najlepszych, zaangażowanych i z odpowiednim podejściem. Na pewno nie jest to praca dla osób, które chcą pracować na zasadzie urzędu - całe życie robimy to samo. Tak się po prostu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. W dzisiejszych czasach, żeby zarobić trzeba coś od siebie dać. Siedzenie i czekanie na klienta, że przyjdzie i da 300zł za 30 minutowy zabieg kosmetyczny to jak fantastyka. Obecnie do klienta trzeba wyjść, zachęcić go i być lepszym jak konkurencja. Każdy z nas chce być przecież obsłuzony miło, tanio i szybko - no i żeby był efekt. http://studiokosmetyki.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem kosmetyczką od 5 lat prawie i według mnie warto oczywiście, ze tak!! Jest to zawód wymagający i jeśli chce się dobrze zarabiać to trzeba ciężko pracować i się ciągle dokształcać, na przykład ja w ciągu tego roku byłam już na 2 kursach: makijaż permanentny w perfect glamour we Wrocławiu i kurs przedłużania rzes, bo chce ciągle poszerzać swoje kwalifikacje, dzięki temu zarobki mam na poziomie 3tys zł na rękę, a nie mam własnego salonu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapalna
Zdecydowanie opłacalna. W zasadzie w tym zawodzie można zarabiać więcej niż na fajnych stanowiskach, a najfajniejsze jest to, że faktycznie można się samorozwijać własną nauką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszmana
Dokładnie - zawód wymagający ciągłego rozwoju, ale jednocześnie pozwalający się szybko rozwinąć. Nie twierdzę, że natychmiast zrobicie z siebie wielkich specjalistów, bo tak nie będzie, ale z czasem na pewno - tak to wyglądało u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabraska
Praca kosmetyczki jest bardzo opłacalna, o ile tylko będziecie prawdziwymi fachowcami. W moim przypadku poświęciłam 7 miesięcy na naukę i praktyki. Aktualnie mam już własny salon - jestem po szkoleniach, nie robiłam szkoły kierunkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsok
Na kursy kosmetyczne - zawodowe, trzeba wydać kilka tysięcy. Bez takiego budżetu nie jesteście w stanie ogarnąć w przyzwoity sposób tematu. A i tak musicie temu poświęcić minimum kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia becia
Opłacalna :) tylko musisz wiedzieć co zrobisz, znać się tam tym, podążać za zmieniającymi się trendami i modą. Możesz też się doszkalać cały czas, zobacz sobie http://szkoleniadlakosmetyczek.pl może coś Ci się akurat spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×