Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem sobą......

Czy praca kosmetyczki to oplacalna praca

Polecane posty

Gość ikasima
Opłacalna jeśli człowiek się na tym zna. Zawód wymaga odpowiedniego podejścia, zaangażowania, rozwoju i ciągłej nauki. Nikt nie staje się specjalistą z dnia na dzień i właśnie szczególnie to musicie mieć na swojej uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kaposik
Szkolenie zawodowe można zrobić całkowicie za darmo z kasy UP - musicie tylko znaleźć chętnego który was zatrudni po tym. Nie każde szkolenie można tak zrobić, ale akurat te od Beauty Lux się kwalifikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszkana
Przy szkoleniach z UP jest taka pułapka, że najpierw musisz znaleźć firmę, która po tych szkoleniach będzie skłonna cię zatrudnić. Bez tego UP nie sfinansuje szkolenia. Pomysł kiepski, ale tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraska
Ale mimo wszystko warto próbować, bo jednak w taki sposób można pozyskać kasę na szkolenia, które kosztują kilka tysięcy. A prawda jest taka, że w ten sposób zawód można zdobyć nawet dużo łatwiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaboteks
Dobre kosmetyczka musi umieć profesjonalnie wykonywać zabiegi i to jedyne co ma sens. Znajomość podstaw to zbyt mało - musi być doświadczenie, muszą być umiejętności. Samymi papierami nikt problemów jeszcze nie rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, w moim miescie na każdym rogu wręcz gabinet; jaasne.. niby umówic się ciezko, podobno takie maja obłożenie. A co widziałam? 1" SALON" praktykantkę w brudnym- nie że brudnym bo w trakcie mojego zabiegu cos chlapneło - ale brudnym, poplamionym kitlu; malusieńskie ''norki " na zabiegu, przy czym widzisz nogi 2 klientki obok, i pania kosmetyczke robiąca pedicure, w tym samym czasie latają po salce jak z pieprzem, czy coś tu nie zostawili, ryki per" Alaaaa gdzie jessset ten pilniczek, ooookuuurcze...."itp. 2. "salon" Pani dała mi do wyboru lakier na paznokcie, pokazałam dokładnie taki , jak ma ona, cielisty, nie perłowy- co dostałam- wściekle perłowy pomarańćz, a jak zaprotestowałam od razu to usłyszałam bezczelne" ale on wyjdzie blady" oczywiście, nie wyszedł. No niestety, usługe miałam opłacona wcześniej. nigdy tego już nie zrobię- pani mi naderwała skórki przy paznokciach i zrobiła dwie rany- bolesne- bo jedno to ja ostre zacięcie papierem, okropnosć... 3 'salon: mikrodermabrazja- pani się gdzies baaardzo śpieszyło, bo zamiast 2 godzin- - jak było w opisie zabiegu - siedziałam niecała godzine, jak zapytałam dlaczego nie ma tej maski i tego kremu-( pani pomineła po prostu dwa etapy zabiegu) to powiedziała,że ZAMIAST tego i tego mam to. i to:D:D Wypadałoby takie rzeczy chyba uzgadniac PRZED zabiegiem??? 4. salon ok. Ale pani sie przeniosła w inne miejsce, do innego miasta, salon nie istnieje 5. salon. Tam chodze, jest czysto i profesjonalnie, ale panie bardzo pilnuja " swoich " klientek" i do nich są zbyt poufałe.No ale, jeśli ja mam 1 dzień w tyg wolny , to trudno mi czasem umówić sie do konkretnej pani, ponieważ one pracuja na rano lub na popołudnie i nie zawsze terminy sie zgrywają. 6 salon- cena inna= pani bez uprzedzenia usiłowała ( i jej sie to udało, przyznam z bólem) wycwanić sie - i bez uprzedzenia - umawiałysmy sie na inny lakier, dała mi droższy, o czym dowiedziałam sie dopiero biorąc rachunek. nie na buteleczce nie było oznaczenia, co to za lakier. Zamiast 135 zapłaciłam, ba- 152 zł. Efekt- skoro sie chcieli pozbyc klientki, to im sie to udało ZNAKOMICIE. Pani równiez udało sie mnie zaciąć., ale przynajmniej nie poleciała krew... - slad wgłebienie na skórze zostało poza tym piłowała dosc boleśnie... To sa moje " przypadki" z ostatnich 10 ponad lat, wiec, niby nie tak tragicznie, prawda? Ale.... - nie słuchacie, czego chca klientki, robicie bez uprzedzenia droższą usługę - albo pomijacie etapy zabiegów - jestescie często nieostrożne - pamietajcie , klientka, która raz zostanie tak potraktowana, do waszego salonu juz nie wróci, przy czym opowie o was swoim kolezankom - bywacie często nadmiernie poufałe i zbyt protekcjonalne.nie każdy ma ochote wysłuchiwac, co kosmetyczka ma na obiad, natomiast może posłuchac o choćby nowych produktach kosmetycznych czy zabiegach- ooo , o to trudno sie dowiedzieć, boście jeszcze o tym nie słyszały". pozdrawiam i zycze fachowości , więcej obycia i nie nabijania klientek w butelke. - klientka, która jest zadowolona- może powie 1 przyjaciółce- ale też niekoniecznie, w końcu ona tez chce chodzic do dobrego miejsca, a nie miesiąc czekac na zapisanie sie na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karaboteks wczoraj Dobre kosmetyczka musi umieć profesjonalnie wykonywać zabiegi- no własnie... w niektórych miejscach niby kafeleczki, piórka , bzdurki, ręczniczki- ale kultura osobista poniżej dna, wrzaski przy klientkach, na przykład, albo atmosfera jak na targu, a proesjonalizmu to ani widu, ani słychu- ona ''no nie wieee cooo z tym maa zrobić", " " nooo, będzie trudno cos wyczarować z tak ) krótkich, grubych, cienkich , sztywnych, gładkich, kręczonych- wybierz skolkko ugodno -włosów zrobić ''- jeśłi myślicie,że takie jęki przy klientach sa ok, to nie. nie sa . Nie spowodują one,że magicznie klientka zapłaci wam 2 x tyle za t''aaaka cieęezką pracę"- raczej wkurzy sieże ktos ja krytykuje i usiłuje naciągnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaboteks
Niestety, ale sytuacja jest taka, a nie inna - to się zdarza i to nawet dosyć często. Dlatego właśnie tak duże znaczenie ma znalezienie kogoś, odpowiedniego, specjalisty z wieloletnim doświadczeniem - co wcale nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia brosik
Opłacalna o ile jesteś w tym dobra - zawodowe kosmetyczki zarabiają bardzo dobre pieniądze, ale wyłącznie wtedy, gdy po prostu jakość ich usług jest zadowalająca. To nie może być byle co. Najlepsze kosmetyczki mają klientki z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakaszenk
Kosmetyczka to wielkie możliwości - szczegolnie w pracy na własyny rachunek. W zasadzie wszystkiego co potrafię nauczyłam się w Beauty Lux, to były szkolenia zawodowe. I nie musiałama tracić lat na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczka1
tak, myślę, że tak. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Musisz mieć tylko dobre przeszkolenie. POlecam centrum szkoleniowe Venetta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabatorek
Dobra kosmetyczka może zarobić całkiem fajne pieniądze, no ale właśnie - dobra kosmetyczka. I nie ma co ukrywać, że nie zostaje się nią z dnia na dzień. Oczywiście szkolenia w tym wszystkim mają kluczowe znaczenie bo to one najlepiej przygotowują do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czustka
jak dla mnie opłacalna przede wszystkim jeśli dba o swoje klientki i czystość. grunt to też umiejętności. Ja po swojej przygodzie w Venetta - szkolenie mezoterapii mam o wiele więcej klientek które doceniają że się rozwijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallo
Jest opłacalna jeśli jesteś wszechstronna i potrafisz wykonać różne zabiegi. Swoje umiejętności możesz poprawić w centrum szkoleniowym Venetta. Dzięki ich kursom zdobędziesz cenne doświadczenie i spokojnie możesz zakładać swój salonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszneks
Bardzo opłacalna - jeśli jest się w tym dobrym. Oczywiście wiele zależy od tego czy macie predyspozycje do tego zawodu, który w istocie nie jest w żaden sposób prosty - przeciwnie, jest wymagający, ale można sobie z nim poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisna
Jest to zawód, który stwarza spore możliwości i pozwala się rozwinąć. Zanim osiągnęliśmy to, co chcieliśmy, minęło mnóstwo czasu, ale było warto. I tak kilka miesięcy to szybko, a zarabiam bardzo dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalnka
Zależy jak na to patrzeć. Nie każdy jest w stanie dojść do odpowiedniego poziomu, ale generalnie dobra kosmetyczka może zarabiać więcej niż bankowiec - kwestia bazy klientów. I przede wszystkim nie wymaga to aż takiego okresu do zdobycia zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroszo
Tak, ale dla wybranych. Specjalista zarobi tutaj bardzo dobre pieniądze, ale już osoba, która nie posiada wielkich umiejętności, biznesu na tym nie zrobi. Trzeba się nieustannie rozwijać, poprawiać swoje umiejętności i na tej podstawie sukces osiągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heszka
Zarabiam koło 6 tysięcy. Owszem, duzo pracuję, ale z zarobków jestem zadowolona. Istotne dla mnie jest to, że żyję na wysokim poziomie, nie musiałam robić studiów, a robię dokładnie to co bardzo lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostels
Pamiętajcie, że szkolenie musi być zawodowe i wymagające. To oczywiste, że z dnia na dzień nie osiągniecie kwalifikacji do zawodu, wymaga to czasu, ale jednak docelowo na pewno zakładane efekty pozyskacie - da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka2
Najlepsze szkolenie kosmetyczki przeszłam w Venetta w Katowicach. Bardzo profesjonalna kadra, widać że zajmują się tym już długo. Wiele się u nich nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładnicczka
Im więcej potrafisz tym bardziej jest opłacalna, podobnie jak z fryzjerstwem. Trzeba inwestować dużo w kursy, żeby być na czasie. Dla mnie to podstawa. Od początku szkolę się w VENETTA. Wolę pojechać kilkadziesiąt kilometrów i naprawdę wiele się nauczyć niż chodzić tam gdzie bliżej i nic nie wynieść z tych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanda7
Jestem tego samego zdania jak koleżanka wyżej. Całe szczęście że ja nie muszę dojeżdżać do Venetta bo mam bliziutko, byłam na innym szkoleniu ale nic z nich nie wyniosłam. W Venecie jak byłam na bardzo podobnym szkoleniu to o wiele więcej się nauczyłam bo również w praktyce nie tylko w słowie. Wiem że jestem gotowa aby wykonywać samodzielnie zabiegi. Oczywiście czy ta praca opłacalna? Zależy jakie ceny też będziesz miała. Jako świeżynka musisz się pokazać z najlepszej strony i pozyskać sobie klientki. Pokazać że się potrafi. mi na początku też było ciężko... ale dałam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igliczka
Ja mam swój zakład i jest opłacalna pod warunkiem, że inwestujesz w siebie i w personel. Każda moja pracownica szkoliła się tak jak ja w Centrum Szkoleniowym VENETTA. Dzięki temu mamy już sporo stałych klientek i przyciągamy nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasteriks
Szkolenia zawodowe róbcie, new nails, tam wszystkiego się nauczycie. Pewnie, że od razu celów się nie zrealizuje, wszystko wymaga ciężkiej pracy, jednak docelowo efekty na pewno uzyskacie. Wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermiszek
Szkolenie zawodowe dobrze przeprowadzone, bazujące na jakościowych kosmetykach, może przynieść wiele profitów. Oczywiście nie od razu będziecie fachowcami. Coś takiego wymaga poświęcenia całego mnóstwa czasu na praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×