Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem sobą......

Czy praca kosmetyczki to oplacalna praca

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie opłacalna - jeśli tylko odpowiednio nad sobą popracujecie, to z czasem wyciągniecie z tego fajne pieniądze, ale kluczowe znaczenie ma jakość waszej pracy. U mnie na efekty trzeba się było sporo naczekać - kosmetyczka nie zrobi niczego z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWÓ
Dziewczyny, a które zabiegi klientki wybierają najczęściej? oprócz paznokci oczywiście. I na których zabiegach jest największy zysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjana23
Jak się dostanie do renomowanego salonu kosmetycznego, to jest wtedy opłacalne. Jednak żeby to się udało, należałoby skończyć studia kosmetologiczne o których mogą państwo poczytać w tym artykule http://dogdesign.pl/19/torun-studiowanie-kosmetologii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux + ciągła praca nad sobą + nieustanny rozwój. Kwestia kilku tygodni i będzie naprawdę w porządku, ale ogólnie kosmetyczka nigdy nie może stanąć w miejscu. Ona musi stale pracować nad swoimi umiejętnościami i wtedy będzie na pewno ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Podologia również jest do zrobienia bez studiów. Ogólnie studia to tylko papier, który kompletnie nie daje żadnych umiejętności. A jednak program szkolenia będzie konkretny - obejmie tylko ten zakres, który wykorzystacie w pracy. Same konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko załatwicie przez Beauty lux, poważnie. Powiedzmy, że na naukę i doskonalenie umiejętności musicie poświęcić kilka miesięcy. Tyle czasu wystarczy do tego, żeby wejść na odpowiedni poziom. O ile tylko będzie zaangażowanie, to na pewno wejdziecie również na wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyczki zarabiają bardzo dobre pieniądze i pod tym względem nie ma nic specjalnie zaskakującego. Ogólnie kosmetyczki muszą solidnie nad sobą pracować, stale się rozwijać. Dopiero wtedy docelowo mogą wejść na fajny poziom. Cudów to od razu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach kosmetyczka czy fryzjerka bez problemu znajdzie pracę, ale jak się chce ładnie zarabiać to trzeba pomyśleć o własnej działalności. Na tej stronie http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ możecie same poczytać o tym jakie zawody są na czasie. A to, że szkolenia kosztują sporo czasu i pieniędzy, to nie da się zaprzeczyć, ale taka branża, że aby mieć konkurencyjny salon, to trzeba być na czasie ze wszystkimi nowościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pracę i nie zarabiam źle. Skończyłam liceum medyczno-kosmetyczne w Collegium Medycznym Medica https://medica.edu.pl/ w Szczecinie. Same kursy to jednak może być mało, uważam, ze lepiej iść do takiego liceum a potem się jeszcze dokształcać na dodatkowych kursach. Wiadomo, że im więcej się wie i umie, jest się lepszą, tym i zarobki będę lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zakresu medycyny naturalnej polecam kursy u www.pimik.pl , po tak dobrych kursach łatwiej o pracę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova_ce
NABÓR JUŻ TRWA! Na kierunku Technik usług kosmetycznych Zdobędziesz wiedzę z zakresu kosmetyki upiększającej i leczniczej. Nauczysz się wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych ciała oraz Zgłębisz tajniki prowadzenia i organizacji gabinetu kosmetycznego. Z dyplomem Technika usług kosmetycznych zdobędziesz wymarzoną pracę ! Absolwent po ukończeniu kierunku: Technik usług kosmetycznych, nabędzie umiejętności w zakresie: - przeprowadzania diagnozy kosmetycznej, - wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, - udzielania porad kosmetycznych, - organizowania i prowadzenia gabinetu kosmetycznego. Po ukończeniu kierunku Słuchacz może podjąć pracę w: - gabinetach kosmetycznych, - salonach odnowy biologicznej, - salonach SPA, Absolwent ma także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej. KONTAKT: Znajdź nas w Internecie: nova.edu.pl Zadzwoń: 796 400 439 Szczegóły oferty w sekretariacie szkoły: Plac Lotników 7 Szczecin. Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawnienia do zawodu kosmetyczki zdobywasz szkoleniem zawodowym, które jest zakończone egzaminem. Jeśli tylko zdrowo podejdziesz do tego tematu, to po kilku tygodniach nauki masz po prostu przygotowanie do tej pracy. Owszem - to wiele pracy, w dodatku - w bardzo krótkim czasie, ale wszystko jest do opanowania, tym bardziej przy takich prowadzących, jakie mają tam oni. W sensie - moje szkolenie było w beauty lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo opłacalna - z kilku względów. U mnie podstawą do pracy były 3 zawodowe szkolenia w Beauty lux. Na naukę poświęciłam w sumie kilka miesięcy - na wszystko mam zdane egzaminy i papiery. Kolejne trzy miesiące budowałam bazę klientek. Zarabiam 3-4 razy więcej niż bym dostała na etacie, ale oczywiście - dużo też pracuję. O ile będziecie w tym dobre, to naprawdę praca na etacie nie będzie miała w waszym przypadku sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Ja właśnie na wiosnę bronie licencjat. wiadomo jak to w szkole bywa wiele mnie nie nauczyli ale jestem pełna zapału do nauki. Moje pytanie to jak wy dziewczyny znalazłyście pierwsza prace w salonie?? Wgl jak zacząć pracę w alonie kosmetycznym chodzić po salonach i cv zostawiać?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję jako kosmetyczka i jestem zadowolona zarówno z zarobków jak i pracy, którą wykonuję. Jeżeli też chcecie się rozwinąć w tym zawodzie to polecam wam www.mmpasja.edu.pl w Szczecinie. Możecie tam odbyć wiele kursów kosmetycznych, które dadzą wam odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczka ma w dzisiejszych czasach pewną pracę. Bo w końcu zatrudnienia można szukać nie tylko w salonach urody, ale też w SPA. Opłacalna sprawa zwłaszcza, jeśli ktoś mieszka w takiej miejscowości typowo uzdrowiskowej , jak tutaj opisują http://lubelskie-praca.pl/wplyw-uzdrowisk-na-lokalna-gospodarke/ . Ja pracuję dla kogoś, ale myślę że z czasem będę miała swój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinakalata5
Niewątpliwie trzeba stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Warto więc zaglądać sobie tutaj https://www.akademiaversum.pl . Jest to strona, na której znajduje się Akademia Versum. Takie praktyczne lekcje biznesu wskazują drogę do osiągnięcia sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoolka
A jeśli chodzi o same akcesoria do salonu kosmetycznego to polecam https://www.finefactory.pl ja wlasnie tutaj kupilam wszystko to co potrzebne gdy otwieralam wlasny salon a co do samego pytania praca kosmetyczki i wlasny gabinet sie oplaca jesli robicie to z pasji i przede wszystkim naprawde znacie sie na rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak, o ile tylko macie odpowiednią bazę klientów. To nie jest tak, że wszystko dzieje się nagle. Nad zebraniem odpowiedniej bazy klientów trzeba solidnie popracować. Ale najpierw - perfekcyjne opanowanie wszystkich zagadnień związanych z kosmetyką. Ogólnie w tym zawodzie kluczowe znaczenie ma perfekcja, na każdym kroku. Nie dopilnujecie tego, to nie poradzicie sobie pod względem zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie to robi dziewczyna na każdym rogu idąca na dwu dniowy kurs. Nie majaca z kosmetyka nic w wspólnego prócz tego, ze lubila sobie malowac paznokcie w domu....Konkurencja jest ogromna internet pęka w szwach od ogloszen pseudo-stylistek po marnym kursie . Nie mowcie o kokosach... bo tu tylko reklamuja sie firmy organizujace kursy, wes zarob na tym i z tego żyj to jest śmiech na sali, a nie zarobek na dzien dzisiejszy... Chalpnictwo i szum na facebooku z podszewką w kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można super zarabiać, o ile tylko jesteście nastawione na zdobywanie konkretnych umiejętności. Czyli bez głupiego tracenia czasu. Pracuję w tym zawodzie już dosyć długo i po prostu wiem, że jedyna praktyczna nauka wiedzie po prostu przez szkolenia. A jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, dobre szkolenia to podstawa. Ja przez ostatni rok skończyłam wiele kursów w Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html we Wrocławiu i mogę powiedzieć, że to najlepsze kursy na jakich byłam (wcześniej zaliczyłam jeszcze dwa w różnych miejscach). Wysoki poziom nauczania, dobre materiały do pracy, pełen profesjonalizm, nowoczesność, dobre podejście do kursantek, ogółem świetnie pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie to dzis robi kazda dziewczyna. Zadne osiągnięcie i zaden wyczyn, temat dostępny dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie opłacalna, o ile ma się na ten temat jakiekolwiek pojęcie. Siedzimy w tej tematyce już naprawdę długo i po prostu wiemy, jak duże są różnice w poziomie przygotowania w różnych miejscach. Dobre szkolenie zawodowe zdecydowanie lepiej przygotowuje do pracy kosmetyczki niż studia. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zaraz sprytnie dacie linka na szkolenie? Do was? A to, ze pozniej pensja 1600 zl tyrasz, a kregoslup ci odpada . To radzdzie sobie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×