Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem sobą......

Czy praca kosmetyczki to oplacalna praca

Polecane posty

Gość jaquline
Jak dla mnie jest bardzo opłacalna. Ja co prawda robię paznokcie głównie i wykonuję je u siebie w domu albo u klientki jeśli ma takie życzenie. Materiały też mnie dużo nie kosztują bo zawsze zamawiam większe ilości na topdrogeria.pl różnych semilaców i innych potrzebnych rzeczy do robienia hybryd. Ogólnie teraz nosze się z zamiarem kupienia frezu do zdejmowania hybryd zamiast moczenia w acetonie bo jednak jest to dużo szybsze. ;) Może ktoś zna jakiś dobry frez żeby był też dobry jeżeli przyjdzie mi pojechać do klientki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko robiłam szkoleniami zawodowymi. Nie ma szybszej drogi, ale i tutaj trzeba się mocno nad tematem napracować. To nie jest tak,że fachowcem stajesz się od razu. Dojście do czegoś dużego po prostu wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc kosmetyczką można naprawdę świetnie zarabiać, ale najpierw potrzebna solidna praca nad sobą i swoim rozwojem. Wtedy docelowo naprawdę w ciągu kilku tygodni można wszystko odmienić, ale na pewno nie jest tak, że korzyści będą widoczne natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo opłacalna, ale oczywiście dla tych, które są faktycznie dobre w swoim zawodzie. To nie jest tak, że one swojej pracy nauczą się natychmiast. One muszą mocno popracować nad tym co robią i na pewno nie będzie tak, że cele zrealizują od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca kosmetyczki tak, a linergistki od makijażu permanentnego jest jeszcze bardziej opłacalna. Tutaj znajdziesz wysokiej jakości aparat do makijażu permanentnego i dowiesz się więcej o tym zawodzie http://www.biotekpolska.pl/urzadzenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko do zrobienia przez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Kosmetyczka musi się ciągle rozwijać, ale to właśnie dzięki takiemu podejściu może rzeczywiście osiągnąć zawodowo coś zadowalającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zrobione przez beauty lux i szkolenia zawodowe. Nie jest łatwo zostać zawodową kosmetyczką, bo żeby dojść do zawodu, potrzebny jest czas, ale docelowo nad tym wszystkim trzeba się mocno narobić. Kosmetyczka nie staje się fachowcem z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ma się wiedzę i podejście do klientek to jest to opłacalny zawód. Sama jestem po kilkunastu kursach w http://mmpasja.edu.pl/ więc mam szeroką ofertę w swoim gabinecie. Mam już grono stałych klientek i nie mam problemu z utrzymaniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opłaca się. Wiem na swoim przykładzie bo mam swój niewielki gabinet i zatrudniam jeszcze dwie koleżanki :) na początku było trudno bo jednak wynajem, urządzenie gabinetu + zakup sprzętu trochę kosztuje, ale uratowało mnie m.in zrobienie zakupów w hurtowni kosmetycznej mimari. Mają tam taniej niż w innych hurtowniach a do tego super wybór więc trochę zaoszczędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak. Kosmetyczka może naprawdę świetnie zarabiać i właśnie dzięki temu można dojść naprawdę wysoko, a jednak ten zawód wymaga ciągłej pracy i zaangażowania w rozwój. Pojawi się solidność, to na pewno dojdziecie zawodowo na wysoki poziom - wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.pimik.pl dzięki nim, podniosłam swoje kwalifikacje, od nowa zyskałam potencjał do wykonywania zawodu, dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy no i przyjemnie spędziłam czas, bo szkolenia sa bardzo przyjemnie prowadzone: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłacalna, jeśli poważnie podchodzisz do tematu. Wiadomo, że jest to zawód, w którym nie wystarczy nauczyć się jakichś podstaw i już. Klientki wymagają od Ciebie ciągłego rozwoju. Jeśli jesteś solidna, to masz szansę dobrze żyć z tej profesji. Mam kumpelę, która jest kosmetyczką i sobie chwali. Wprawdzie pracuje inaczej, bo nie ma salonu stacjonarnego. Ma franczyzę z http://www.abacosun.pl i ze sprzętem od nich dojeżdża bezpośrednio do klientek. To jest dobre rozwiązanie zwłaszcza na początek, jak nie ma się dużego kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIANOWACKA
Drogie Panie, przede wszystkim wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet! Chciałam wszystkie Panie i Panów z forum zaprosić na Międzynarodowe Targi Beauty Days koło Warszawy. Targi obejmują trzy dni 19-21 maja 2017 i swoim zakresem nawiązują do szeroko pojętej branży Beauty (fryzjerstwo, kosmetyka, kosmetyki białe, make up i wiele wiele innych). Dzięki takim spotkaniom można nawiązać ciekawe kontakty z producentami i dystrybutorami, a wystawcy chętnie obdarowują odwiedzających próbkami i zniżkami na produkty. Warto zarejestrować się na stronie http://beautydays.pl...source=facebook i pobrać bezpłatny bilet na wejście na targi. Serdecznie zapraszamy! Z okazji Tygodnia Kobiet Beauty Days zapraszamy również do konkursów na profilu facebook Beauty Days! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie powinno być przede wszystkim zawodowe i profesjonalne. Musi trochę trwać, ale to właśnie dzięki temu wejdziecie na wysoki poziom. Nikt nie zostaje kosmetyczką z dnia na dzień, dopiero z czasem widać efekty, ale po prostu trzeba nad sobą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jest opłacalna :) ale pod warunkiem, że masz odpowiednie umiejętności i podejście do klientów. Przede wszystkim warto zainwestować w dobre kursy jak np. takie które oferuje Centrum Edukacji Pasja http://mmpasja.edu.pl/ To pierwszy krok to otworzenia dobrego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe + zdrowe podejście. Kosmetyczka musi nad sobą stale pracować i dopiero w taki sposób osiąga pewne sukcesy. Taki fachowcem zostaje się stopniowo, a nie od razu i dopiero wtedy można realnie gdzieś zajść. Nic od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jest to bardzo opłacalne co nie. Tylko trzeba mieć rękę do tego, nie każda kobieta się nadaje. Np ostatnio byłam w takim jednym salonie zrobić paznokcie. Tak spartaczonej pracy nigdy nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy myślałyście może o tym, aby dać swoim klientkom możliwość rezerwacji terminu o każdej porze dnia i nocy? A może Wasze klientki już z tego korzystają? Ja polecam: https://beautsy.pl/ - można korzystać za darmo nawet po przekroczeniu limitów ;) pewnie kiedyś się to zmieni ale puki co korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wizytą w salonie kosmetycznym sprawdź, czy salon posiada autoklaw. Tylko sterylizacja w autoklawie daje 100% gwarancję posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach kiedy kobiety aż przesadnie dbają o swój wygląd - na pewno. Z drugiej strony warto wziąć pod uwagę dużą konkurencję - trzeba proponować naprawdę wysokie poziom usług, żeby być w grupie tych najbardziej rozchwytywanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również robiła m kursy w www.pimik.pl bardzo polecam bo mi osobiście bardzo się przydały, dużo z nich wyniosłam i nauczyłam się dokładnie tego, na czym najbardziej mi zależało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w tym zawodzie juz ponad 10 lat i moge smialo powiedziec ze teraz kosmetyczki maja swoje zniwa poimo faktu, ze co druga nazywa sie kosmetyczka bez swojego gabinetu tylko na zasadzie chałupnictwa :) w każdym razie wszystko jest kwestia dobrej organizacji i wzbudzenia zaufania u klineta. ja postawilam na komfort miejsca, dobrych pracownikow i profesjonalony sprzet i kosmetyki, ktore sprowadzam z kerpro.pl i naprawde nie narzekam na oplacalnosc zawodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto byłoby skończyć jakiś kurs, chociaż obecnie bardziej stawia się na kosmetykę naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Euro Beauty największy profesjonalny ośrodek szkoleniowy oraz gabinet kosmetyczny obecny na polskim rynku od marca 2006 roku poszukuje pracownika na stanowisko : Kosmetyczka Nie kładziemy nacisku na doświadczenie, ponieważ oferujemy kompleksowe szkolenia. Wymagania Szukamy osoby: -Chętnej do zdobywania wiedzy i doświadczenia - komunikatywnej i otwartej - pozytywnie nastawionej do nowych wyzwań - zaangażowanej i kreatywnej -mieszkającej w Krakowie lub północne okolice Krakowa Mile widziane: osoby młode, studenci zaoczni i absolwenci Kosmetologii Oferujemy : - prace w miłym zespole - atrakcyjne warunki pracy - bezpłatne szkolenie z kosmetyki oraz medycyny estetycznej - możliwość stałego rozwoju Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: gabinet@estetykatwarzy.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 601-441-405 Postaw na swoją karierę i zacznij z nami współpracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o szkolenia głownie. Paznokcie to młode kosmetyczki głownie. Potem szkolenia z maszyn. Ja nie widzę większej kasy. Minimalizm wkracza i nie stać na zabiegi. Dziurawe zeby maja a do kosmetyczki gnają. Suplementacja, maseczki w domu, naturalne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe. Kwestia kilku miesięcy i ciągłego dążenia do poprawy swoich umiejętności. Pewnie, że od razu nie zrobicie niczego wielkiego, ale z czasem powinniście stać się fachowcami w swoim zawodzie. Działajcie - korzyści nadejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×