Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem sobą......

Czy praca kosmetyczki to oplacalna praca

Polecane posty

Gość menig
Wszystkiego co potrafię, nauczyłam się przez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Czy kosmetyczka jest opłacalna? Jeśli jesteś dobra to zarobisz więcej niż w o wiele bardziej wymagających pracach, ale musisz się rozwijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermits
Prowadzę salon kosmetyczny od 4 lat. Nie jest to łatwa praca, ale mi przynosi satysfację, a co istotne - żeby ją wykonywać, wcale nie musiałam kończyć studiów. Chodziło wyłącznie o rozwój przez szkolenia. I efekty zdecydowanie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrals
Wyciągam do 5 tysięcy miesięcznie, tak więc chyba całkiem nieźle, prawda? I co więcej - nie straciłam kilku lat na studia, zrobiłam wyłącznie szkolenia zawodowe i to mi w zasadzie wystarczyło do pracy w zawodzie. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrels
Hmm... solidna kosmetyczka może bez problemów poradzić sobie w zawodzie i faktycznie nieźle na tym zarobić, jednak aby były widoczne efekty jej pracy nie musi mieć studiów, bo tam niczego w tym zakresie jej nie nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz rozpocząć pracę jako kosmetyczka? Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! U nas zdobędziesz cenną wiedzę i doświadczenie! Zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnych pracowniach. Po 4 semestrach zdobędziesz tytuł technika bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Zachęcamy do zapisu już dziś! Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortana
Pewnie, że to bardzo ciekawa praca i opłacalna - o ile jest się w tym dobrym. Zrobiłam szkolenia zawodowe w new nails, później sama się rozwijałam, ale docelowo cele zrealizowałam. Można powiedzieć, że właśnie w taki sposób osiągnęłam dokładnie to, czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemsana
Zdecydowanie opłacalna, ale jednocześnie bardzo wymagająca, bo jednak trzeba być bardzo dokładną w tym co się robi, a przede wszystkim - należy wciąż się rozwijać. O ile tylko będziecie potrafiły w odpowiedni sposób do tego podejść, to uzyskacie z tego wiele profitów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolo
buhehehhe same treklamy jakie to niby kursy sa supwer....a potem siedzi kilka bezzebnych tlenionych dziewuszek i maluje pazuty innym na kusie a instruktorki ziewają przy kawie....ehehheeh..żenada te wasze kursy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortapb
Bardzo opłacalna dla najlepszych - jak w każdym zawodzie. Chcecie sukcesów, chcecie rozwoju, to pracujcie nad nimi. Tak właśnie docelowo można wszystko poprawiać, rozwijać się zawodowo. Wiadomo, że przygotowanie musi trwać. Pytanie - ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerbar
Moim zdaniem nawet bardzo. Bo niby poświęciłam na naukę dosłownie kilka miesięcy, a mam mnóstwo klientek, własną działalność i bardzo dobrze zarabiam, tak więc rzeczywiście można. I jest to lepszy zawód od wielu "poważnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo opłacalna jeśli jesteś w tym naprawdę dobra. Szkolenie wymaga totalnego zaangażowania i dopiero wtedy przynosi profity. Nie spodziewajcie się, że od razu będzie super - ale ciężka praca przyniesie to czego oczekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie , ze tak. Sama jestem i nie mogę na nic narzekac. Warto tylko pamiętać ze trzeba się stale rozwijac , dlatego korzystam z wielu kursow i szkolen które oferuje www.pimik.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morsters
U mnie wszystkiego udało się nauczyć przez szkolenia zawodowe - przez Beauty lux właśnie poznałam bliżej to co robię, a przede wszystkim udało mi się pójść we właściwym kierunku. Kosmetyka jest mega ciekawym tematem i na pewno daje perspektywy dobrych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorters
W dalszym ciągu jest na rynku sporo miejsca dla dobrych kosmetyczek, tylko chodzi o osoby, które perfekcyjnie podchodzą do swojej pracy. Takie które można polecać ze względu na jakość - bo w ten sposób zawsze buduje się popularność usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gropert
Bardzo opłacalna, o ile tylko posiada się właściwe podejście do zawodu, bo tego zawodu nie zrobicie z dnia na dzień, do niego dochodzi się stopniowo, ale bez większych problemów zakładane efekty po prostu uzyskacie. Walczcie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie opłacalna, ale też nie dla każdego. W tym zawodzie liczą się przede wszystkim umiejętności i praktyczna wiedza. Dojście do pewnego poziomu wymaga czasu, ale mając odpowiednie podejście po prostu to uzyskacie. Kluczowe znaczenie ma odpowiednia dbałość o te kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie zawodowe ma aswoje wymagania - przede wszystkim trzeba być jakoś do tego przygotowanym, mieć jakieś podstawy i dopiero wtedy realnie można uderza w takim poziom. To ogrom wiedzy do przerobienia, ale wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre szkolenie dużo daje, ale wszystkiego nie załatwia. Jestem kosmetyczą od kilku lat, po szkolniach mnóstwo pracowałam nad sobą, nad poprawą kwalifikacji i powiedzmy, że dzięki temu osiągnęłam to co chciałam. Wszystko trwało, ale teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde szkolenie zawodowe pozwala rzeczywiście coś tam wnieść do wykonywanej pracy, a ja właśnie wszystkiego się nauczyłam zawodowymi w Beauty lux. Pracy mnóstwo, wiele obowiązków, wiele zadań, ale cele rzeczywiście zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie zawodowe zrobisz w Beauty lux, to powinno nam przynieść fajny i szybki efekt. Docelowo wszystko musiało trwać, dojście do czegoś poważnego wymagało czasu, jednak stopniowo powinno być coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia zawodowe w Beauty lux robisz, w Wawie. Są długie, wymagające, ale nie ma łatwiejszego sposobu w tym zawodzie. Pewnie, że to wszystko wymaga czasu, zaangażowania, ale właśnie w taki sposób dochodzi się do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre szkolenia oraz kierunek jest w krakowie w szkole sukces edukacja, naprawdę z czystym sumieniem polecam zarówno szkołe jak i kursy, byłam na kursie stylizacji paznokci i świetna trenerka, wiele rzeczy się dowiedziałam, szkoła też jest świetna, dużo zajęć praktycznych oraz super kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo opłacalne - jak w każdym zawodzie. Jesteś w tym naprawdę dobra to świetnie zarabiasz. Nie masz o tym pojęcia, to niczego wielkiego nie osiągniesz. Taka prawda niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra kosmetyczka również bardzo dobrze zarabia - ale ona nie musi mieć studiów czy Bóg wie czego, tylko umiejętności. Każdy zabieg musi potafić wykonać profesjonalnie. A na coś takiego jednak długo się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko robiłam szkoleniami zawodowymi w beauty lux i to jest najkrótsza droga. A przez studia, technika... tylko starta czasu. Niczego wielkiego was to nie nauczy. Papier dostaniecie, ale co poza tym? Taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda praca da zarobki, jeśli jesteście w tym bardzo dobre, a zawód jednak wymaga kwalifikacji. Dojście do czegoś sensownego wymaga czasu, ale wytrenowanie na bank przyniesie wam spore profity. Zatem - pracujcie nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoptel
Pewnie, że tak, ale zakładając odpowiednie podejście i zaangażowanie w temat. Jestem kosmetyczką od bardzo dawna, świetnie sobie radze, rozwijam się, ale każdego roku robię kolejne szkolenia. To nie jest zawód w którym od tak można sobie stanąć w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaaa
Oczywiście, że opłacalna o ile robisz to mądrze. Ja osobiście nie pracuję w salonie tylko prowadzę swój biznes dojeżdżając do klienta. Głównie klientki mam na paznokcie, przede wszystkim hybrydowe. Pracuję na semilacu i jak na razie każda moja klientka jest zadowolona i zawsze wracają. Zamawiam sobie wszystko na topdrogeria.pl bo wychodzi dużo taniej niż stacjonarnie więc nie wkładam wszystkiego w materiały. Zostaje też na moje potrzeby. No ale ja nie pracuję pod kimś. Jestem swoim własnym szefem więc mi się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala99
Szukam salonu kosmetycznego na terenie Warszawy, który za opłatą wystawi zaświadczenie o odbyciu praktyk. Kontakt: anilo.aniloo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bardzo, zakładając, że ma się o tym pojęcie. Wszystko zrobiłam szkoleniami w Beauty lux, to tam właśnie doszłam do zawodu, wszystko zrealizowałem. Łatwiejszej drogi nie ma - najważniejsze, że udało się ogarnąć wszystkie cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×