Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumeczkaRak

Co to znaczy byc emo? Co to za styl Emo?

Polecane posty

Gość anonim.
więc pewnie ty jesteś emo, albo jesteś tak zafascynowana tym stylem że tak go bronisz ? swoim językiem i wyzwiskami, reprezentujesz emo w taki sposób, więc raczej nie jest to pozytywny przykład. zastanów się czy ku**ami zyskasz sobie przyjaźn ludzi do emo, bo raczej w ten sposób będą odbierać was jak niedorobione dzieci z ulicy umiejące tylko obrażać resztę społeczeństwa, bo jacy to oni nieszczęśliwi są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demon666
Wiecie co? Ja nie jestem emo ale wiem o ich obyczajach. To nie jest dziecko tylko to może byś dorosła osoba(Żałosny jest ten co nie toleruje innej muzyki) bo ja słucam tokio hotel i sabatona nightwis'ha, charona i wielu innych. Emo to poprosu muzyka ubiór i styl,( ale nie taki że sie tnie! bo to co tu nie którzy piszą to jest żałosne):P ...to są osoby bardzo uczuciowe i lubiące poezję, np. jak jest jakiś film smutny, iż ktoś umarł to mogą się rozpłakac' i tp. Znam emo takie prawdziwe i nie są tacy jak ich opiujesz(do 17latki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON666
Nie wiem czy może być emo pomieszany z gotem? piszcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
!!!!!!!!!!????????? emo pomieszane z gothem ?!!!!!!! co za idiotyzm !!!!!!! nic takiego wspanialego jak goth nie może łączyć się z emo !!!!! goth to zupełnie co innego, inna muzyka, inne rozumowanie, inna dusza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA p
Je^^e się qrva wam w srakach!!! a w szczególności tym co krytykuja EMO!!! ich styl życia oni tego chcą więc ch^^ wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo to jedno wielkie dziadostw
Nie nawidze emo aaa i jeszcze coś emo to nie delikatny ubiór to takie osoby jakby zamknięte w sobie albo jakby miały coś z głową nie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA p
fajne są emo takie nawiedzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Tola z Blog27 jest emo ;] To sobie w google wpisz. ;] No i co tam jeszcze... muzyki słuchają jakiejś tam szczególnej. Noszą rękawiczki bez palców, lubią hello kitty połączone z ostrymi sympolami jakieś żyletki, czaszki. Ogółem róż + czaszki. Fryzury najlepiej czarne włost, grzywka na pół twarzy(nawet faceci tak zwani: emo boye . ;O ) Rurki koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
Chciałabym, aby mój trawnik był emo. Wtedy ciąłabym się sama ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
czy to prawda ze emo lubią muzyke, spiew i taniec? ja lubie i mam takie fajne spodnie rurki i tez chyba jestem emo, maluje sie ale nie za mocno bo mój chłopak Daisy lubi mnie naturalną. Ja w wolnych chwilach słucham Tokio hotel oni sa mega emo a ja umiem zgrac na waltorni "durch den monsun"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
- Emo uwielbiają utwór Nie daj się Dody. Emo uwielbiają utwór Jest już jasno zespołu Feel. A teraz zagadka sytuacyjna. Ile emo potrzeba do wkręcenia żarówki ??...........potrzeba trzech emo: jeden wkręca żarówkę, drugi się tnie, a trzeci pisze o tym wiersz. Aha i ciekawostka na koniec. Prekursorem emowców był Werter, bohater powieści epistolarnej Goethego Cierpienia młodego Wertera. A najsłynniejszym polskim emo był Gustaw, bohater IV części Dziadów Mickiewicza, który zachlastał się, kiedy jego cizia wybrała innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __NEO__
Emo potnie się nawet tępą żyletką bo jak nie to do kąta i rynna. Hahahahaahahaha Emo to niedojda i jeśli ktoś jej za nią nie uważa to do kąta i rynna! Emo to wynalazek pękniętej gumy bo jak nie to do kąta i rynna. Weźcie całe to EMO zapakujcie w rakiete i wytrzelcie w kosmos z głowicą nuklearną. Niech się rozerwą trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __NEO__
EMO wyprasuje Ci spodnie w kancik - żeby się pochlastać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __NEO__
EMO - (czytaj: Emocjonalny Mosiek Ocipiały) wszystkie dziewczyny EMO są: 1. nieśmiałe: nie śmią stępić żylety 2. płaczliwe: gdy ktoś stępi ich żylete 3. rozchwiane: gdy żyleta na szyi się chwieje 4. nieobliczlane: jeśli nie mogą się doliczyć jednej żylety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demon666
aaajj!!!!! Czy wiecie skąd wogule pochodzi skrółt emo??? hę bo emo to z angielskiego (emotional) czyli człowiek emocjonalny. Nie którzy tak tu mylą pojęcie że aż .... w oczy kole:P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demon666
No właśnie.! Bo jak chcesz się wypowiadać na forum to przynajmniej nie klnij! Ja emo nie jestem, ale nic do nich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxEmOoxxx
Hmmm...> Moze i inni myslą zle o ns ze ubieramy sei jak smierc...cos w tym stylu.. Ale nikt nas nie rozmuie.. my pokazujemy wszystko to przez nasz styl!! Przewaznie jestesmy smutnii... Bo z czego sie cieszyc.... Są i ludzie gorsi od nas... Musze Konczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adyy ludzieeee
dla mnie być emo= być chorym... emo to jakaś epidemia, ktora zaciekawiła małolaty, bo JeeST tAkIE cÓÓlloRÓwE ^^ $łIta$NeE i Wgl kAzDy pÓóWiNieEn tÓó LooFFcCiAć łosz...kiurwa, że tak powiem -.-. no, doczytajcie się chociaż pisma emo bachora...sama miałam trudności naśladowac ich pismo. nie wiem no, emo pozerzy to jeszcze, bo tylko się ubierają w tym stylu. ale te tzw tRrÓó EmóÓ to już pożal się Panie Boże!!! taki się tnie "bo tak robią prawdziwi emo i ja też tak muszę chociaz wcale nie lubię". w kółko na siłę pieprzą, jakie to życie jest do dupy, jaka śmierć jest zajebista. Jeszcze robią problem z niczego np "bo kredka do oczu mi sie złamałaaaaaaaa! koniec świata, idę sie zabić"..no taki problem to ja też chcę mieć..ja ciepłej wody w domu nie mam i mówię, że życie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceelinaaaa_Imooł
Ja jesteem Emo i co z tego? Wcale nie ubieram sie jak punkowcy bo mi sie nie podobają ! Czesto uybieram sie na zółto-rózowo a nie czarno- czerwoino Ludzie co wam do tego czy jesteem jakąś zajeba.ną Barbi czy Emo!;/ Nie kazde emo sie tnie;/! Zamknij Ryj "onatoon" Myslisz ze jestes fajna bo sciągnełas cały tekst z Wikipedi. Wkurza mnie to co piszecie "ze emo to dzieci"! Nie mieszajcie sie do tego! Ja mam rózowe wlosy i jestem z dobrego domu ale napewno mi sie w dupie nie po przewracaqło! Jestem sobą ! Myslicie ze emo slucha innej dołującej muzy ? Ja sluchaam Hip hopu! Podrawwiaam innych Emooo!;*** A Ci co nas wyzywają niech zamkna ryj ja mam 14 lat i nie udaje kogos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demon666
Haaha! ok. Nom zgodzę się z tym 14latkiem (tylko bez epitetów), że jak ktos chce być emo to mu nie przeszkadzajcie:P No i nie każde emo sie TNIE bo jak już mówiłam emo to od emocji emotional z j.ang.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adyy ludzieeee
marcelina, to prawdopodobnie jesteś emo pozerem...bo nie tniesz się, nie ubierasz zupełnie jak oni i słuchasz hip-hopu. czyli lubisz tylko ich styl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emoka
omagad wiesz.... ; ] To co napsałaś to w połowie prawda ...tzn. prawda . ja mam 16 lat i sie tak ubieram . jestem emo od 5 lat. i co ? Pozwalali mi się tak ubierac ;o; . Tak ubierałam się troche delikatniej niż teraz i się nie ciełam jak teraz . Jesli ktoś nie ma szacunu dla Emo to niech się Szatana boi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Niestety, każda dekada produkuje swoje zwyrodnienia. W latach 80 był wysyp neonazistów, w latach 90 dresów, po 2000roku rządzili hiphopowcy a teraz przyszedł czas na emo. Trudno. Jakoś to przeżyjemy. Ciekawe co będzie następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demon666
:P N0 JA WIEM, ŻE EMO NIE POWINNO SIĘ MIESZAĆ Z PUNKIEM. NO ALE CÓŻ:P WG. MNIE EMO NIE MA SWOJEJ MUZYKI TYLKO SŁUCHAJA POSZCZEGÓLNYCH UTWORÓW:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adyy ludzieee
no właśnie ;] wiekszość emosów myli punk z jakąś Avril..czy jak jej tam?? ;> swoją drogą punka dzisiaj już NIMA xP !!! tak, drodzy państwo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyniowa
;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =MetalBoy=
Styl emo jest żałosną próbą upodobnienia się do metalu... ja osobiście słucham mocnej muzyki i takowoż się ubieram (skóra glany koszule w krate itp :P) lecz emosie to dzieci które najwyraźniej nie miały dzieciństwa czy coś.... no sory żyletki czarny makijaż nawet u męszczyzn.... po prostu rzenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×