Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cccccccc

cichopek i Hakiel - co TERAZ o nich sądzicie? Zmieniliscie negatywne nastawienie

Polecane posty

Gość cccccccc

Ja zawsze ich lubiłam! a Wy? Nadal uważacie ich za najgorsza parę w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
zmienilas zdanie Wiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
A dlaczego? Bardzo mnie to ciekawi jakie sa tego powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka_hej
lusesita pewnie jest gruba i zakompleksiona więc zadzrości że ktoś inny (Kasia) ma taką super figurę i super tańczy, eksponując seksownie swoje wdzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozecie mowic ze ich nieznosicie? a znacie ich osobiscie?? ze co ze w telewizji sie glupio usmiecha czy ma jakies komentarze? cholera to jest telewizja i kaska musi sie caly czas usmiechac i komentowac wiec nie wiem o co wam chodzi... a moze zazdroscicie ze jej sie powiodlo? dla mnie ona jest obojetna, bo jej nie znam osobiscie i nie moge mowic czy ja lubie czy nienawidze... a to co widac w telewizji to nie jest zadne zrodlo na podtsawie ktorego mozna oceniach druga osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka_hej
jak to : "ciekawi Cię jaki jest tego powód"? autorko powod stary jak świat : ZAZDROŚĆ, zawiść sciskająca gardło kwok leżacych przed odbirnikiem tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna madchen poruszyla wazna kwestie - czy jakakolwiek gwiazda pokazuje sie w mediach ze zbolala mina, zdenerwowana i znudzona? Nie. Gwiazdy musza sie usmiechac, emanowac zadowoleniem i optymizmem. Takie sa prawa mediow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wczoraj im poszło
które miejsce zajęli bo nie oglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, przyznam sie, ze zazdroszcze Kasi umiejetnosci tanecznych, gibkosci, tej szansy, ktora otrzymala od zycia...Nie kazdemu sie to trafia. Nic do niej nie mam, nawet ja lubie. Nigdy nie krytykuje, bo nie znam osobiscie. Szczesciara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Cichopek i już
a twarz Hakiela kojarzy mi się z człowiekiem cierpiącym na karłowatość. Jest wstrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
Hmmm...mnie tez sie wydaje, ze jakas czesc tych zlosliwosci na ich temat to po prostu rodzi sie z zazdrosci. To bardzo ciekawe z psychologicznego punktu widzenia -- co sprawia, ze ludzie nienawidza innych, ktorych nawet nie znaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam raz okazje ich spotkac, byli na najnormalniejszym w swiecie spacerze - tylko, ze reakcje ludzi na nich nie byly do konca zwyczajne - wszyscy sie na nich gapili, pokazywali palcami albo wrecz przystawali i sie patrzyli. Oni sa zawsze i wszedzie poddawani ocenie. To musi byc straszne. Kasia i Marcin udawali, ze tego nie dostrzegaja... Nie wiem, jak mozna z tym zyc normalnie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Cichopek i już
nie zazdroszczę. Jest wiele aktorów, aktorek, które lubię i które moim zdaniem są ładne. Cichopek mi się nie podoba. Jest tak słodka, że az do wyrzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka ma byc? Co by bylo, gdyby nagle przestala sie usmiechac? Chyba jakis powszechny lincz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ich nie lubię, bo nie cierpię Hakiela. On w sumie nie jest powszechnie lubiany w kręgu tanecznym. Z moich doświadczeń wynika że jest nieszczery, a ja takich osób nie trawię. Kaśka jak dla mnie to normalna dziewczyna, samą mogę oglądac, ale bez tego obrzydliwego turniejowego uśmiechu Hakiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On w sumie nie jest powszechnie lubiany w kręgu tanecznym - a skad wiesz? masz z nim kontakt czy ktos ci to powiedzial? dajcie spokoj ludzie oni sa normalni jak wy byscie sie czuli gdyby kazdy poddawal was ocenie za wszystko co robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Cichopek i już
wiadomo, że znane osoby się ocenia i tak jest nie od dzisiaj. Podoba mi się jak tańczą i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Fajna nie lubie, jak ktos wyraza sie negatywnie o osobie ktorej nie zna. Ja staram sie nie-nielubic tych ktorych nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×