Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cccccccc

cichopek i Hakiel - co TERAZ o nich sądzicie? Zmieniliscie negatywne nastawienie

Polecane posty

a ja sie podniecam? smieszna jestes? mnie tylko denerwuje takie opinie ze ktos ich nienawidzi....a ja sie pytam czy ktos ich zna osobiscie ze takie cos pisze? ze co ze w telewizji ich widzi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna ty się nie ciskaj
bo śmieszna jesteś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje on normalny bo nie znam go osobiscie a wiesz takie opinie ze w jakims kregu go nie lubia - a was wszedzie lubia? jestesmy tylko ludzmi i tez ktos nam moze powiedziec ze nas nie lubi ale to musi byc jakis argument a nie ze ja ich widze w tefalce, kaska wyglada jak dziecko to jej nienawidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia co wy piszecie
Czytam i czytam co piszecie i zalosc mnie ogarnia! Ja znam jednego z czlonkow jej rodziny i mialam tez przyjemnosc pare razy spotkac sie z Kaska i Marcinem na stopie calkiem prywatnej. To sa najnormalniejsi w swiecie ludzie! Maja dni, kiedy czuja sie gorzej i sie nie usmiechaja. Media zmuszaja ich do ciaglego usmiechu. A Hakiel uwazany jest w swiecie tancerzy za swojego rodzaju sprzedawczyka. A on wykorzystal po prostu swoja szanse. Mily, baaaardzo uczynny chlopak. Marzenie kazdej tesciowej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ale trezba przyznac ze ma cos nie tak z twarza--jakby mial JAKAS CHOROBE--WYGLADA PRZY NIEJ STRASZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia co wy piszecie
Tylko, ze on juz nie startuje w turniejach od jakiegos czasu. Jasne, ze nadal nalezy do Zwiazku...Mysle, ze teraz sie troche odcial..Hmm. Robi chlopak swoje. I chwala mu za to. Nie przejmuje sie tym za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia co wy piszecie
On sam smieje sie z dowcipu na swoj temat - Ze jest jedyna osoba w Polsce ktora moze jesc szparagi w calosci poziomo.:) Ma dystans do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to teraz już w czasie przeszłym tu nie chodziło o wykorzystanie szansy tylko o honorowe zachowanie się Szkoda gadać Nie lubię go i nie cierpię jego uśmieszku dlatego nie moge patrzeć na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy sadzi wedlug siebie. Wy mowicie tu, ze po prostu ich nielubicie. OK. Ale spotkalam sie z naprawde jadowitymi opiniami na ich temat. Na szczescie wy jestescie umiarkowani.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie tanczy 24h na dobe nie? tez ma swoje zycie niekoniecznie kazdy musi go lubic;/ ale takie komentarze ze mi sie jego twarz nie podoba to ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
nienawidze go - ma okropna twarz! hahahahahahahahahaha dobry powod! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu niby go nie lubia bo co? bo gwiazdorzy czy co? zapewne zwykla zazdrosc a tobie co zrobil ze masz niby takie same zdanie jak niby grono taneczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
Właśnie anielico - podaj powod, co zrobil ci Hakiel? Co zrobil tancerzom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru sie rozpisywać jak sie zachował wobec środowiska tanecznego... ja go znam i mam powód, ale nie zamierzam się tu na kafe spowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
lalalala zgrabne wytlumaczenie! A ja znam Sophie Loren!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyyytanie
czy mozna gdzies w necie boejrzec ich tance? wczoraj nie miałam okazji ich zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia co wy piszecie
Tez troche go znam i nie uwazam zeby komukolwiek wywinal swinstwo. No, moze troche zlekcewazyl...Ale fajny z niego facet i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
na kozaczek.pl sa filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia co wy piszecie
Nie ma co sie irytowac, kazdy ma prawo do swojego osądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie nie musze zmieniac zdania co do kasi i marcina bo od zawsze ich lubie, lubie to moze za duzo slowo bo nie znam ich osobiscie, ale sprawiaja wrazenie bardzo sympatycznych i ona i on, dzis naprawde jest niewiele osob, ktore maja zwyczajnie mily sposob bycia i nie nazwalabym tego przesadna slodkoscia czy podlizywaniem komukolwiek- sa usmiechnieci mili i swietnie tancza:), jacy sa naprawde to juz wiedza bliscy z ich otoczenia, ale glupota jest mowienie ze sie ich nienawdzi tak naprawde w ogole nie znajac ich..takie wypowiedzi sa na poziomie przedszkola choc przedszkolaki chyba bardziej logicznie mysla niz niektorzy kafeterianie:O....co do eurowizji zatanczyli rewelacyjni choc kasia nie jest zawodowa tancerka to jednak zatanczyla na baardzo wysokim poziomie, podsumowujac zastanawiam sie kiedy wygasnie wreszcie chora nienawisc zazdrosc i bezkresny idiotyzm niektorych ludzi wypowiadajacych sie negatywnie na temat nieznanych osob........... fajna madchen popieram cie w tym co mowisz w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×