Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

Do naturalek-czy sklad tego mydla jest ok?

Polecane posty

Bardzo prosze o przeanalizowanie pobiezne:) dziekuje i przepraszam za klopot:) Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water, Sodium Cocoyl Amino Acids, Glycerin, Palmitic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Butyrospermum Parkii/Shea Butter, Etidronic Acid, Helianthus Annuus/Sunflower Seed Oil, Parfum/Fragrance, Palm Kernel Acid, Pentasodium Pentetate, Sodium Chloride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upierdliwa jesteś
trochę już Leanne.Przecież widzisz że ma PEG-a,często zaglądasz na topiki w tym temacie więc sama potrafisz ocenić skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem:O Nikt ci nie kaze odpisywac:O Owszem,zagladam na inne topiki i tam tez cos pisze,tylko ze nigdy nie odpowiedziala mi jeszcze wiecej niz jedna osoba:O Ale to forum juz takie jest:O A poza tym ile ja takich topikow zalozylam? 50? Nie,jeden:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam shea.pl bo ściemniają w składach swoich mydeł :P nie wiem czy umyślnie czy nie ale składy są niepełne niestety! Leanne - skład nieciekawy... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mod pokasował posty o shea.pl i teraz mój wywód w sprawie składu ich mydeł nie ma sensu...proszę go olać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×