Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeden z kwiatków...

Piękna,inteligentna i niesamowicie samotna-DLACZEGO???

Polecane posty

Gość małe serduszko
a moze po prostu nie znalazlas dla siebie kogos odpowiedniego, bo az mi sie nie chce wierzyc, ze kazdy facet boi sie madrej, pieknej i silnej kobiety, tchorze sie takich boja, ktorzy maja wiele kompleksow ale nie prawdziwi faceci :) ja tez uwazam sie za osobe silna i zdecydowana, nie wachalabym sie powiedziec do chlopaka zegnaj, jesli byloby cos nie tak, bo wiem ze poradze sobie bez niego, mimo to mam kogos kto mnie kocha, chociaz wie, ze to do mnie zawsze nalezy ostatnie zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z kwiatków... powiem krótko : ubolewam, ze nasze drogi życiowe się nie spotkały.... Oj jakie to by było piekne miec Ciebie za zonę! A tak mam Kogo mam..... Jesteś dla mnie wzorcem Kobiety - partnerki zyciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książę smutny - to dziwne co piszesz. Znaczy, miło mi to słyszeć, ale jakbym wyczytała między wierszami, że jesteś z kobietą, do której masz jakieś...hmm...jak by to nazwać...uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsf
Ciekawe kiedy ten "komiczne" wyrywa te panienki jak siedzi przez caly czas na kafe , blady i chudy onanista jak wiekszosc facetow tutaj :O Mocny jest na forum a w rzeczywistosci pewnie nie widzial nago zadnej dziewczyny i pod innym nickiem zaklada topici w stylu : mam xxx lat i nigdy niemialem dziewczyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsf
"nie mialem" oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej powinno być
"nie miałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to, ze to dla Ciebie Jeden z kwiatków... wyrocznia. Tak masz rację nie jestem szczęsliwy w małżeństwie...., ale sam wybrałem i sam zdecydowałem. Pokrywam \"rachunek\" za nie bycia samotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym tak przyjechał do Wrocławia, to co byś powiedziała, Jeden z... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poklocilam sie z mezem
prawdopodobnie jestes zadufana w sobie, myslisz ze jak jestes piekna to ci kazdy ma do stop sie klaniac, poza tym taka klasyczna pieknosc tez dobra nie jest bo nie ma zadnej szczegolnosci od ladna buzia a pod nia nie kryje sie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd myśli o rachunku? Czy myślisz, że gdyby Twoja kobieta wiedziała, że traktujesz ją jak rachunek, to by chciała z Tobą być? Nie wiem, jestem idealistką. Może moje małżeństwo (jeśli kiedyś w ogóle wyjdę za mąż) też nie będzie idealne, ale wolałabym wiedzieć, że mój mąż się ze mną męczy...Odeszłabym. Dałabym mu wolność, bo nie jestem z tych co robią za cierpiętnika, i nie jestem z tych, którym przyjemnie gdy ktoś cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnij sens tego \"bo nie ma zadnej szczegolnosci od ladna buzia\". Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z kwiatków... pod pojeciem \"rachunek\" rozumiem konsekwencję i odpowiedzialnośc za swoje czyny i decyzje. Kazda inna postawa jest tchórzostwem. Nikt mnie do tego związku nie zmuszał. Sam zdecydowałem i oto ....efekty. Sa radosne i czasem smutno - powazne. Moze ten opis wynika z tego że na dobrą sprawę jestem w wieku twego ojca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poklocilam sie z mezem
Piekna buzia jest tylko piekna. Przez jakis czas mozna na nia sie popatrzec ale potem zaczyna nudzic. Typowo ladne osoby nie maja nic w sobie takiego co by urzekaly dotyczy zarowno kobiet jak i mezczyzn. Zas osoba z pozoru brzydka czesto ma jednak cos takiego co przyciaga i jest tez bardziej interesujaca dla ludzi bo ludzie zauwazaja jej intelekt. Poza tym brzydsze osoby sa z reguly milsze i bardziej dostepne. Te takie piekne to jak kwiatek to sa takie wlasnie sztuczne "o ja sie za piekna nie uwazam ale wszyscy mi tak mowia wiec pewnie cos w tym jest ojeje". Ja szczegolnej urody nie jestem a meza mam i wiele moich kolezanek tych brzydszych wlasnie tez maja fajne zwiazki. A te ladne sa same bo sa nudne i wybredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, a co byś powiedziała, gdybym chciał przyjechać do Wrocławia zobaczyć jaka jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książę smutny, mój ex był prawie w wieku mojego ojca...Ma prawie dorosłą córę, z którą mam lepszy kontakt niż z nim heh...Żaden wiek, żadna cyferka w kalendarzu nie świadczy o tym, jakimi ludźmi jesteśmy. Doświadczenia czynią nas tym, kim jesteśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podzielam twych opinii, kłótliwa kobieto. Nie jesteś szczególnej urody, a masz męża. No, no! Pasujecie do siebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe skąd ja to znam??!! Doskonale wiem o czym mówisz...jestem w prawie identycznej sytuacji i równiez nie potrafię odpowiedziec ani sobie ani Tobie ,dlaczego tak jest?....Trzeba wierzyc ze wszystko w swoim czasie i cierpliwie czekac....chociaz mi tej cierpliwości często brakuje:( pozdrawiam cieplo M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciał zobaczyć jak wyglądasz, zadowoliłbym się zdjęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poklocilam sie z mezem
Moj maz jest bardzo przystojny. Masz racje w jakims sensie na pewno do siebie pasujemy. on tez nie lubi glupich kobiet ktore jedynie wypisuja jakie to ona sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie lubi glupich kobiet ktore jedynie wypisuja jakie to ona sa piekne\" - no i mamy powód wiecznych kłótni małżeńskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklocilam się z mezem - współczuję Ci braku cierpliwości i braku umiejętności wypośrodkowania tematów na kafe...Proponuję zamiast siedzieć na necie, pogodzić się z mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×