Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeden z kwiatków...

Piękna,inteligentna i niesamowicie samotna-DLACZEGO???

Polecane posty

Dziekuję Wam bardzo za wszelkie komentarze. Pouczające jest czytanie o sobie, tak dobrych opinii jak i tych bardziej brutalnych:). Z wieloma się nie zgadzam, ale nie mając pełnego obrazu mojej osoby, nie jesteście w stanie celnie trafić. Dziekuję bardzo za wsparcie, ale przede wszystkim za próbę analizy i rozkładanie na części pierwsze moich słów. Pomogło mi to w podjęciu pewnych decyzji, o których już dawno myślałam:). Przede wszystkim zaczynam od urlopu, długiego urlopu... Odezwę się, jak wrócę i opowiem, co się zmieniło:):). Tam gdzie się wybieram, na pewno nie będzie neta, i postaram się żeby komórka straciła zasięg;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preferens
Proszę, zabierz mnie na ten długi urlop, bez komputerów, komókrek i zasięgów. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preferens
Oho, wygląda na to, że z urlopu w głuszy nic nie będzie. Jeden z kwiatków wyraźnie nie ma ochoty, żebym dźwgał jej urlopowe walizy. Cóż, jeśli nie walizy, pozostanie dźwiganie bloczków betonowych. Co niemal przypomina urlop. Bez komputerów, sieci za to na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie dba
nie użalaj sie tak nad soba...każda z nas jest piekna ..............ale tylko Ty jestes zakochana w sobie.......i lubisz być w centrum zainteresowań.............. jesli zaczęło ci to przeszkadzac to idż do psychologa........dopóki nie jest za późno..............A jeśli nie to pisz dalej na topicu................:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark Ladyyyy
Jeden z kwiatków... >> A może przyczyna leży gdzie indziej i nie jest taka trywialna, że jesteś piękna/mądra/zgrabna/zaradna i mężczyźnie się Ciebie boją? Może problem polega na tym, że przyciągasz niewłaściwy typ mężczyzn i gdzieś głęboko w podświadomości masz wkodowany na bazie doświadczeń z dziećiństwa pewien okreslony obraz mężczyzny. Oni się zmieniają, przychodzą, odchodza, ale jest to cały czas ten sam błedny rodzaj mężczyn i tkwisz w błednym zaułku. Może warto się zwrócić z pytaniem do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
Hehehe - miałem różne lale... bo lubie efektowne kobiety szczerze powiem, że osobiście uwazam, że jakies tam stereotypy mowiące o tym, że ładna, mądra i bogata ma poprzewracane w głowie to głupota... ale często cos w tym jest... choćby takie cos - dyktowanie wlasnego zdania na kazdym kroku i permanentna próba sił... mało ktory facet to przetrzyma... ja akurat jestem z innej gliny, bo ja mam swoją wizje i kiedy juz ją mam, to nikt jej nie zmieni, wszelką krytyke mam gdzieś (chyba że super konstruktywną) a babskie gadanie, nawet najbardziej stanowcze puszczam mimo uszu... do tego jestem mega spokojny, ale konsekwentny, wiec po prostu żadne gierki nie maja u mnie szans.... tylko czy tak ma wygladac związek? oraz ta nonszalancja - nie podoba sie to sobie idź... a mnie nie rzeba tego dwa razy powtarzac, czym tez zawsze wygrywalem, bo babka dzwonila po dwoch dniach skruszona i słodka.. ale spytam po raz drugi - czy tak wygląda związek...? Dlatego trzymałem sobie taką lalke zeby mieć kogos do sexu i zeby samemu na imprezy nie chodzic ale nie traktowalem powaznie... i jestem pewien, że one nawet nie zdaja sobie sprawy jak sie zachowuja SAMOCHWAŁA W KĄCIE STAŁA I TAK WCIĄŻ OPOWIADAŁA :D JAKIE DUPY TO NIE MIAŁEM :P KAŻDĄ JEDNĄ Z NICH DZIOBAŁEM JAK KRZYCZAŁA - UCIEKAŁEM JAK PŁAKAŁA - TO WRACAŁEM i dziobałem i dziobałem BO W TYM CAŁA PRAWDA BOŻE ŻE MI USCHNĄĆ PTAK NIE MOŻE GIMNASTYKA JEST JAK ZŁOTO WIĘC SE RUCHNĘ BYLE CO TO :) RUCHNĘ SOBIE NAWET PANA CZY TO JARKA CZY KREAMA BO TO CIOTY NIESŁYCHANE DAWNO W ODBYT NIE DZIOBANE :D RUCHNĘ CIEBIE BOŻE MIŁY TWE ANIOŁY TEŻ ME DZIWY RUCHNĘ ŚWIECIE CIEBIE CAŁY BO JAM KOMIK PEŁEN CHWAŁY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizgam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturrro
no właśnie, co w tych kobietach takiego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izóchnaaaaaaaa:) A gdzie są rzucone ostateczne rymy i ta, no ..ta... puenta? :D DZIOBAĆ, DZIOBAĆ! BO WZWÓD MIŁY KTO NIE DZIOBIE - NIE MA...SIŁY! ZAMIAST \"DZIOBAĆ\" MÓWIĘ \"RUCHNĘ\" A W KOŃCÓWCE I Izóchnęęęęęęęęę! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
:D hahahaha CHODŹTA DO MNIE WSZYSTKIE "RURY" RUCHNĘ RUCHNĘ WSZYSTKIE DZIURY ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była kontynuacja głupiego żartu:) Tyle w tym temacie off. Co do pięknych i niezależnych kobiet - nie wszyscy się ich boją. Każdy musi sobie zadać pytanie: czego ja od niej chcę? To wbrew pozorom nie jest oczywiste.... bo seksu można chcieć i od przeciętnie ładnej... a niezależność jest - jak wcześniej przedmówcy stwierdzili - przeszkodą w pokazaniu własnej przydatności i potrzebnego każdemu facetowi poczucia bycia niezastąpionym. Tylko Komiczne nie chce nic - oprócz seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
No i stąd ten głupi żart ( ostatnie zdanie ) Poza tym nie ma facetów niezastąpionych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA KROWA CO
DUŻO RYCZY MAŁO MLEKA DAJE ! serio serio złośliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
hehe złośliwa garsonko :) ja też wiem swoje, każdy wie swoje... ale po co ta wazelina ? toż to tylko żart ! :) a że sam komik się przechwala co to on nie miał , to wybacz ale jest nieco niesmaczne, i uważam, że żaden facet o wysokiej samoocenie takich rzeczy nie będzie beblał...troszkę śmiesznie się to czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi z kwiatków
rozumiem Cię jak mało kto, jestem pod wieeeeloma względami podobna Nie przejmuj się zarzutami, "zadufana", itp ble,ble, ludziom nie mieści się w głowie, że można po prostu mieć poczucie własnej wartości, być świadomym swoich zalet, mocnych stron i otwarcie mówić o sobie (i dobrze i źle). Ludzie tego nie wytrzymują, nie znoszą nawet jak się zawsze uśmiechniętym, bo przy wszystkich swoich przymiotach to już za dużo tego dobrego, nie przejmuj się i nie zmieniaj. To prawda, że faceci wolą słodkie idiotki, bo przy nich czują się "duzi", wystarczy to, co ima dają, nie muszą się starać, wystarczy, że są... Przy takich jak Ty czy ja... zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
no a poza tym to może i jest super gościu :) nie wnikam i nie interesuje mnie to - zwyczajnie w temacie się udzielał, który obczytywałam...:) i uśmiałam się do łez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
mnóstwo tu takich tematów i reguły nie ma ale zdecydowanie zbyt samodzielną pewna siebie do tego piekna bogatą wykształconą.... itp. nie mozna być! Mężczyzna czuje sie wtedy gorszy od takiej kobiety a każdy woli imponować kobiecie, woli żeby kobieta go podziwiała. sama kobieta też chyba źle sie czuje wiedząć że mężczyzna jej nie dorównuje. Tacy co ja przewyższają lub chociaz dorównują pewnie zajęci albo mają takie branie że też kobieta może nie mieć szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca krwi rh ag +
dawajcie :) ten wierszyk jest jak strzał w dychę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wierszyk
podnoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no komiczne co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknainteligentnasamotna II
eh...samo życie ! zastanawiam sie nad Twoim pytaniem już długo... a czytając : komiczne-- zalatuje mi moim byłym :) ci słabi odchodzą jak mój ex narzeczony - który we łzach pól roku po rozstaniu przyznał ze nie wyrabiał...w tym własnie stresie ze odejde bo znajde cos lepszego...próbował wszystkim pokazać ze jest mnie wart.... później trafiłam na chłopa z krwi i kości który mnie do parteru sprowadził ;p wiedziałam ze tu sobie nie porządzę bo sie zwinie ...wiec miesiącami uczyłam sie nowego nastawienia...i jak po pól roku zrywania i wracania ..moich płaczów nerwic i jego nowych kobiet gdy tylko sie sprzeciwiałam… gdy sie podporządkowałam ...uznałam jego wyższość...odszedł... jak sadze znudzony bo wygrał..... i tęsknie za tym pewnym siebie , przewartościowanym samcem tak ze juz nie wytrzymuje… bo to było piękne czuć ze jest ktoś lepszy, czuć ze jednak ja się czasem mylę , a on dużo zadziej czuć ze to jest ramie na którym mogę się oprzeć z moimi problemami, ktoś kto spojrzy obiektywnie na moja firmę i powie co jest nie tak… bez obaw o moją reakcję…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedostepny i latwy
dlaczego tylko takie kobiety zamieszkuja odlegle mi krainy a los mi podrzuca moze i przeurodziwe damy bezosobowosci. jak naiwnie wierzac ciagnalem latami bezsennowne zwiazki. zadnego wsparcia i oparcia od barbi , fakt moze w lozku nadrabiala ale akurat ta sfera jest nawet dla laika do opanowania. wybralem wiec samotnosc swiadoma. to beda pierwsze swieta samotne i sylwester. nie chce kolejnej porazki. fakt kazdy facet wyposazony w urode i intelekt siega po gora polke. dlatego bohaterka jest uosobieniem kobiety mojego zycia. ale nie bede Cie szukal to Ty mnie powinnas teraz znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
o rany!!! ile/u tu pięknych, inteligentnych i wspaniałych. aż się muszę wpisać co by trochę uśrednić populację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w temacie
kolejny stary temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaczarujaca
Moj facet tez mnie zostawil bo jak powiedzial jestem za inteligentna i za bardzo zaradna. A wolalby kobiete ktora sobie nie razdzi z niczym procz problemow typu jakie buty zalorzyc. Jak kobieta ma wlasne mieszkanie, prace gdzie dowodzi, umie prac sprzatac i gotowac jest skazana na samotnosc bo jest dla mezczyzny konkurencja. By musial taki bardziej sie starac a po co jak moze sobie wziac pustaka. Ludzie w zyciu co raz czesciej kieruja sie łatwizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×