Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Ja nie kupiłam tam nigdy butów, ale chyba się nie skuszę. Wolę jednak postawić na jakość butów i cieszyć się nimi przez dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złożyłam u nich zamówienie 4 dni temu, dziś zadzwoniłam, okazało się, że czekają na jedną rzecz. Za kilka minut zadzwonili do mnie, że tej rzeczy nie będzie i w związku z tym mam zapłacić za kuriera, bo nie obejmie mnie darmowa dostawa od jakiejś tam kwoty. Powiedziałam, że nie mam zamiaru, bo wina jest po ich stronie. Za kilka minut zadzwonili ponownie, że nie należy mi się rabat 50 zł od kwoty 250, bo nie ma tej rzeczy. Anulowałam zamówienie i na pewno więcej nie chcę mieć z nimi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupowałam nigdy w tym sklepie. Jak z jakością tych butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sprzedają podróbki (tzn identyczne tylko z ceraty i okropnej kakosci) butów znanych projektantów. Jak ktos sie nie interesuje tym zbytnio to nieświadomie może w podrobach paradować. Obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie z rozmiarówką. Ja mam rozmiar 38,5, kupiłam w deezee kalosze 39 i są za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam stamtąd butów. Zamówiłam niedawno, przysłali mi jeden but rozchodzony drugi w ogóle nie przymierzany. But jest zrobiony z najgorszej jakości, w dodatku buty które kupiłam u nich mają dwa inne czubki, nie wiem kto tworzy te buty, ale są naprawdę niedopracowane i robione na ilość a nie jakość. Nie radzę nikomu zamawiać stamtąd butów chyba, że chce sobie kupić buty za 100pln i mieć je dwa razy na sobie i odstawić w kąt to tak. Noga okropnie się poci w ich butach i są niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja myślę o kupnie butów i sukienki, lecz buszując po internecie znajduje ciągle sprzeczne opinie np. o tutaj http://artezo.pl/deezee A wy co o tym sądzicie ? Warto im zaufać ? Chcę poznać opinie tych którzy mieli już doczynienia z tą marką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chcę zwrócić dwie pary butów z deezee. Jak zapakować przesyłkę żeby nie robili problemów? C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio skusiłam się na buty, totalna tandeta... śmerdzą, materiał okropny, podeszwa się kruszy. Mimo śmiesznych cen towar jest gorszy niż w pierwszym lepszym 'chinczyku'. Szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam kilka par jakis juz dawny czas temu (moze 3 lata) i osttanio kolejną pare. no nie są to buty najwyższej jakości, ale cena to sugeruje wiec nikt sie nie da oszukac raczej, bo nie ma co sie spodziewac po butach w cenie pomniedzy 50 a 120 zł. ale ja jestem zadowolona. ja mam wiele par butów i bardzo czesto je zmieniam. nie wiem jak ja chodzę ale buty strasznie szybko mi sie niszczą bez względu na to czy kosztują 50 czy 350 zł. więc w moim wypadku bez sensu wydawac wiecej kasy a na buty powyzej 500 zł mnie nie stac. jakols adekwatna do ceny. dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie odradzam ten sklep, brak profesjonalizmu, przesyłki są źle adresowane, klient musi załatwiać całą sprawę na własną rękę, to po prostu kpina. Zamawiam rzeczy przez Internet przez 15 lat, nigdy nie miałam takiej sytuacji, abym to ja musiała za paczką wydzwaniać do kurierów, bo Ci nie mają odpowiednio podanego adresu. Proszę uważać, z tego co czytam na forach jakość towaru również jest kiepska. Proszę zerknąć na stronę opineo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna5646546354
zamówiłam sandały ... po tygodniu koleżanka miała takie same ze Świebodzkiego we Wrocławiu za 35 zł buty identyczne w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam.Zamowilam 2 pary, brązowe sznurowane botki z krzywym obcasem i czarne.zamszowe botki z zamkiem na boku ktore po kilku dniach sie rozpadly:( buty strasznie smierdza i nie nadaja sie do noszenia.Ciekawostka jest fakt ze nie otrzymalam zadnego paragonu ani fv imiennej jedynie smieszna kartke o wdziecznej nazwie dowod zakupu, ktory nie jest zadnym dokumentem sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaataliee
Ja mam większość z DeeZee, bo w mojej miejscowości ciężko cokolwiek znaleźć. 3 sezony wytrzymują, więc nie jest źle, a do tego modele bardzo fajne. Czasem można się przy okazji załapać na jakiś rabacik http://kuponiarnia.pl/promocje/deezee-pl/, więc warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DeeZee cenie najbardziej za najmodniejsze modele. Ceny też są super. Na początku myślałam, że te buty to typowe "jednosezonówki", ale wytrzymują zdecydowanie dłużej. Ja przed zakupami zaglądam na http://kuponiarnia.pl/promocje/deezee-pl/ czy jest do nich teraz kupon promocyjny i mam taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam. Pierwszy zakup - ok, ale po miesiącu zamek z butów się oderwał (nawet nie ciągnęłam) Drugi zakup na wiosnę - buty na obcasie - a ich zamek nie chcial sie otworzyc za nic wiec nawet nie bylam w stanie przymierzyc obuwia tylko musialam je odesłać (*a buty piekne). Teraz dzieki -30 % zamoiwlam 3 pary (cos mnie ponownie pokusilo)- strasznie sie oburzylam, bo mialam wybrana opcje za pobraniem a dorzuciłam adnotacje, ze bede na mieskzaniu od czwartku po czym kurier dobijal sie do mnie od poniedzialku i z nim rozmawialam o czwartku - wrocilam w czwartek , a tu karteczka ze byla 3 proba doręczenia i buty polecialy do nadawcy - dzwonilam by je spowrotem wyslali a oni mi zagrozili ze to ostatnia taka sytuacja i ze nastepnym razem blokuja mi konto .Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czuję się strasznie oszukana, buty przyszły po tygodniu czasu w rozwalonym pudełku, ale to nic. Zamawiałam rozmiar 36 na stronie było napisane aby sugerować się swoim rozmiarem, już na pierwszy rzut oka wyglądały na wielkie i po zmierzeniu okazało się, że moja stopa praktycznie w nich tonie. Jakby tego było mało w prawym bucie w środku widnieje metka na której rozmiar to 37 !! Buty na podeszwie tam gdzie jest napisany rozmiar wyglądają jakby ktoś wypalił pierwotny (ktory podejrzewam, ze byl jak ten w srodku czyli 37) i wytloczyl 36. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka!!! Buty jak na ich cenę może i nie były złe... Chciałam buty do ślubu 2 pary i 2 do ogólnego chodzenia więc zamówiłam 4 pary z nadzieja że będą dobre... Niestety bardzo wysokie i jak dla mnie źle wyprofilowane... Musiałam z bólem serca odesłać i co... oczywiście problem z oddaniem kasy... 14 dni na zwrot ich nie obowiązuję mają swój regulamin!! PORAŻKA!!! kasa utopiona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeZeepl
Witam serdecznie, Bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z zakupów. Przy każdym modelu dodana jest informacja o wysokości obcasa, dlatego wielu klientkom sugerujemy wybór niższych szpilek z uwagi na wygodę, jednak dla jednej klientki wysokość 12cm szpilki będzie wygodne, dla innej natomiast nie - kwestia indywidualna. Natomiast jeśli nadal ma Pani problem ze zwrotem pieniędzy za buty bardzo prosimy o kontakt z BOK'iem deezee@deezee.pl bądź bezpośrednio dominikazak@deezee.pl Pozdrawiamy serdecznie, DeeZee Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to jest kwestia indywidualna- wysokość obcasa. Buty są różnie wyprofilowane i nie zawsze dopasowują się do nogi, to naturalne. Tylko w komentarzu nie daję negatywnej opinii odnośnie jakości... a fakt że pieniądze przy zwrocie powinny zostać zwrócone w ciągu 14 dni a nie ponad 20 dni. Fakt jest też taki, że po stanowczym meilu i opinii na forum następnego dnia otrzymałam informację o zwrocie pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sami sobie piszecie te pozytywne opinie.. 1 raz owszem wszystko szybko i dobrze, natomiast kolejne zamówienia TRAGEDIA... czekać tydzień na buty, a zwroty to już w ogóle... MASAKRA nigdy więcej nic nie zamówię w tym sklepie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeZeepl
Witam, W chwili obecnej w naszym sklepie trwają zmiany systemu magazynowego, stąd też opóźnienie wysyłek. Z naszego magazynu paczki wychodzą codziennie jednak mamy kilka dni opóźnienia za co bardzo przepraszamy. Robimy wszystko by zamówienia dotarły do klientów jak najszybciej. Już niedługo w naszym sklepie ekspresowa wysyłka w 24h! Natomiast jeśli chodzi o zwroty to pieniążki przelewamy do 14 dni max od momentu otrzymania przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam zakupy kilka razy , część rzeczy odesłałam, kilka zostawiłam. Nie narzekam jakoś szczegolnie, choć częsciej robie zakupy w innych szczególnie jak chce czegoś oryginalnego i " z nazwiskiem" na metce ;) Tu np https://viadellaspiga.pl/ uwielbiam robic zakupy i czekać na dobre promocje ubrań od Vesrsace albo butow Ballina <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćķkkkm
Zamówiłam na deezee buciki w środę wieczorem. W piątek był już kurier, wiec zadowolona poleciałam po paczke. Otwieram, a tam DWA LEWE BUTY. Pomijając fakt, że nie były to balerinki za 20 zł tylko buty na które wydałam ok 110zl (wliczając w to kuriera). Czytałam juz wcześniej opinie na temat tej strony i często ludzie pisali o rozklejonych butach, czy nie swoim zamówieniu. Zdenerwowałam się, wiadomo. Dla jednego 100 zł to nic, a dla innej osoby to bardzo dużo. Zadzwoniłam wiec do nich i odebrała "BARDZO PRZEMIŁA PANI" rzucając tekstami typu " nikt za panią tego nie zrobi". Pomijając to ze to ich wina to wymagałam od pani choć trochę życzliwości. Pani powiedziala mi ze zwacaja cala kwote + za wysylke. Trzeba było opakowac buty wiec kupiłam karton, elegancko zapakowałam, wysłałam. Cała zabawa kosztowała mnie jakieś 130 zł. Pomijając to ze zanim wyślesz buty ogarniesz wszystko, dostajesz zwrot pieniędzy to mija kupe czasu. Dzisiaj wchodzę na konto, niestety nie zwrócili mi za kosztu wysyłki, ani w jedną, ani w druga stronę. Kosztowało mnie to trochę nerwów bo myślałam, że przez telefon tej pani po drugiej stronie coś zrobie za jej teksty, to jeszcze liczyłam, że skoro się pomylili to nie oszukają mnie niby na marne 20 zł ale przy tylu problemach jakie z nimi miałam, wypełnianiu farmularza, lataniu na pocztę to mogli by chociaż nie oszukiwać ze zwracają za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćķkkkm
Zamówiłam na deezee buciki w środę wieczorem. W piątek był już kurier, wiec zadowolona poleciałam po paczke. Otwieram, a tam DWA LEWE BUTY. Pomijając fakt, że nie były to balerinki za 20 zł tylko buty na które wydałam ok 110zl (wliczając w to kuriera). Czytałam juz wcześniej opinie na temat tej strony i często ludzie pisali o rozklejonych butach, czy nie swoim zamówieniu. Zdenerwowałam się, wiadomo. Dla jednego 100 zł to nic, a dla innej osoby to bardzo dużo. Zadzwoniłam wiec do nich i odebrała "BARDZO PRZEMIŁA PANI" rzucając tekstami typu " nikt za panią tego nie zrobi". Pomijając to ze to ich wina to wymagałam od pani choć trochę życzliwości. Pani powiedziala mi ze zwacaja cala kwote + za wysylke. Trzeba było opakowac buty wiec kupiłam karton, elegancko zapakowałam, wysłałam. Cała zabawa kosztowała mnie jakieś 130 zł. Pomijając to ze zanim wyślesz buty ogarniesz wszystko, dostajesz zwrot pieniędzy to mija kupe czasu. Dzisiaj wchodzę na konto, niestety nie zwrócili mi za kosztu wysyłki, ani w jedną, ani w druga stronę. Kosztowało mnie to trochę nerwów bo myślałam, że przez telefon tej pani po drugiej stronie coś zrobie za jej teksty, to jeszcze liczyłam, że skoro się pomylili to nie oszukają mnie niby na marne 20 zł ale przy tylu problemach jakie z nimi miałam, wypełnianiu farmularza, lataniu na pocztę to mogli by chociaż nie oszukiwać ze zwracają za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallgoska
Ja już dawno odpuściłam. Ostatnio znalazłam dużo lepszy. Pełen profesjonalizm. Buty dobrej jakości, nie drogie, a na pewno rzadziej spotykane. Zawsze wygodne. Polecam więc dalej https://shoe4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niniuu
Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy tutaj. Zamówiłam buty w środę - w piątek już były :) buty wyglądają jak na zdjęciu, rozmiar ten co miał być :) czytając opinie byłam przerażona, czy wgle dostanę te buty, ale jednak nie ma co się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam 2 pary butów i z obiema parami mam ten sam problem -> TWARDE jak kamień. (podbicie) Nie da się chodzić. :( Ale na nodze ładnie wyglądają, modnie. Moja koleżanka kupiła kozaki za kolano w zeszłym roku i to samo. Podeszwa była wykonana z drewnianego tworzywa. Odesłała, bo nie mogła nawet zgiąć stopy wewnątrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×