Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Gość nati_xD
Ja też chcę kupić sobie buty EMU na www.deezee.pl ale nie wei jak wygląda przesyłka itp. i czy cena jest ok. a nie ze np. kosztuja 60+przesyłka 12=72 ,a zapłace 300 zł. HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam sobie właśnie jedną parę - takie trampki narzepy jak będę już je miała napewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam,transakcja w porządku. Ale buty nie były wygodne. Więc odesłałam i ze zwrotem pieniążka nie było problemu. Tyle mogę o tym sklepie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_ka
Kupiłam szaszki czarne wysokie, fakt, wysyłka ekspresowa, buty mniej więcej wyglądają tak jak na zdjęciach, ale... no właśnie, jaka cena taka jakość. Fleki starły się po kilku dniach, coprawda dają w zapasie 2 pare flaków ale wolalam założyć jakieś solidniejsze u szewca (kolejny wydatek), skórka na obcasie również ardzo szybko się zdarła. Ale to jeszcze nic. Najgorszy jest ten materiał z którego wykonane są buty. Coś takiego foliowo-papierowego na materiale. I to coś zaczęło się rozwarstwiać. Wygląda to okropnie. Podeszwa również cieniutka więc bez dodatkowych ciepłych wkładek nie nadaje się na chłodniejsze dni. Poza tym te buty wogóle nie nadaja się na deszczowe dni, nie wspominając już i śniegu. Zreszta podeszwa już też się rozkleiła. No to chyba tyle, niby buty ładne i wygodne, ale chyba do chodzenia po domu lub latem i to po podłożu z waty :). podsumowująć wytrzymały one niecałe 3 miesiące...pieniądze wywalone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałam zamówione trampki na rzepy http://www.deezee.pl/shop,show,1127 są prześliczne jestem zadowolona z tego że zamówiłam nie wiem jak będzie jakościowo podczas noszenia - ale buciki są super nie szmierdzą, ładnie są wykonczone, rozmiar się zgadza teraz mam ochotę na czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia12
Dlaczego nie moge zaplacic za buty przy odbiorze???? i jaka mam pewnosc ze otrzymam buty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebo
kupilam juz w sumie 7 par, zadne nie smierdzialy i sa jakosciowo dobre... za te ceny to sie naprawde oplaca :-) tym bardziej, ze w sklepach trudno znalezc podobne wzory za takie male pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowalam u nich emu, a pozniej akcesoria do nich. Butki ok, rozmiar zgadza się, jakość dobra, obsługa miła i fachowa. Nie mialam zadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdyWiecej
kupilam buty wedlug rozmiarowki na ich stronie, dostalam za duze- problem z reklamacja straszny - wmawiali mi ze buty ktore mi wysalali byly tego rozmiaru ktory zamawialam, co jest bzdura bo mialam tyle luzu w tych butach ze musialabym tam napchac niewiadomo czego zeby mi nie "chlapały". Nie spoznilam sie z odeslaniem butow, ale w pierwszym momencie myslalam , ze sie spoznilam o jden dzien z uprzejmosci ich o tym poinformowalam i przeprosilam. Okazalo sie, ze wcale sie nie spoznilam, mimo to Dee Zee zrobilo cos szokujacego: zarzucilo mi klamtwo, ze buty wcale nie byly za duze, i ze minal miesiac zanim je zareklamowalam , co juz bylo czyms bezcelnym bo mam kopie nadania z poczty potwierdzajaca , ze sie nie spoznilam. Reasumuijac musialam wielokrotnie ze wsciekloscia tlumaczyc im, ze buty buty za duze a oni mi odpisywali, ze nie. Zanim sie doprosilam o swoje pieniadze bylo sporo mejli i sporo moich nerwow . W koncu oddali mi pieniadze ale nadal twierdza ze buty byly w dobrym rozmiarze i nie oddali mi kosztu wysylki jaki zaplacilam w sumie dwukrotnie. NA PRZYSZLOSC WIEM ZE TO PAZERNA NIEUCZCIWA FIRMA, ktora SPRZEDAJE SZMELC , WYSYLAM LUDZIOM ZLY ROZMIAR, POTEM IM WPIERA ZE ZLE ZMIERZYLI STOPE I ZE SA IDIOTAMI. NIGDY WIECEJ NAWET NIE CHCE WIDZIEC LOGA TEJ FIRMY, NAPAWA MNIE OBRZYDZENIEM I ZLOSCIA. SZCZERZE ODRADZAM, PROSZE SOBIE PRZEJRZEC KOMENTARZE NEGATYWNE I NEUTRALNE DEEZEE NA ALLEGRO - ODPOWIEDZI DEE ZEE SA ROZBRAJAJACE - ZAWSZE KLIENT EJST WINNY I GLUPI. Przepraszam, ze CapsLock ale do tej pory ejstem na wsciekla na tych pazernych oszustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankeen
Emu za 300 złotych? Chyba nawet nie leżały obok prawdziwych... Muszę obejrzeć ten sklep ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam tak saszki brązowe na płaskim obcasie za 49zł. Co do obsługi czy szybkosci dostawy nie mam zastrzezen ale jakos butow nie powala. Kozaki ktore ja zamowilam nadaja sie raczej na ciepla zime bez sniegu bo inaczej przemakaja i wogole sa cienke. fleki szybko sie zdarły ale wymieniłam, bo były dołączone (swoją drogą to nie wiem dlaczego miałam dołaczone 3 sztuki fleków, jak juz to chyba jedna para czyli 2 sztuki, albo dwie pary). Ale ogólnie jestem zadowolona bo jak na tą cene to są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOla22
dziś dostałam od nich białe trampki. Rozmiar sie zgadza, szkoda tylko ze to nie ten model który chciałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igg
więc tak . odradzam zamawianie butów na deezee.pl nie wiem gdzie mam to opublikować , tak żebyście w końcu ponieśli konsekwencję tego co robicie , więc piszę to tu . zamówiłam buty po raz drugi . za pierwszym razem wszystko było elegancko . za drugim razem , nie dość , że nie zgadzały się rozmiary butów (były zaniżone) to jeszcze ich wygląd rzeczywisty nie odpowiadał temu przedstawionego na zdjęciu : inny materiał , inne wykończenia - całościowo jedna wielka tandeta . złożyłam oczywiście reklamację , odesłałam buty. do tej pory jednak nie doczekałam się wymiany obuwia , bądź zwrotu pieniędzy . po prostu to się w głowie nie mieści . to jest jak kradzież . nie mam butów , nie mam pieniędzy , nie mam nic . mam nadzieje , że ktoś to przeczyta , i zastanowi się dwa razy zanim coś kolwiek tu zamówi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfyt
ja też odradzam buty tandetne kupiłam białe trampki na rzepy u których po założeniu zaczęła odklejać sie podeszwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitita
KUPILAM DWA RAZY I JUZ WIECEJ TEGO BLEDU NIE POPELNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA PIERWSZYM RAZEM MOGLBYC TO PRZYPADEK ALE ZA DRUGIM TO JUZ NIE BARDZO. WYJELAM BUTY Z PUDELKA ZALOZULAM ZROBILAM KILKA KROKOW PO DOMKU I PUTY SIE ROZKLEILY PO PROSTU!!! PUSCIL KLEJ ZA PIERWSZYMR AZEM BYLO TO SAMO!!!! TANDETA PRODUKCJA PO NAJNIZSZYCH KOSZTACH A SPRZEDAC JKABY TO BYLO NIEWIADOMO CO DZIEKUJE BARDZO ZA DEE ZEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak.te buty wyglądają jak na zdjęciu, nie ma gwarancji iż buty będą bóg jakiej jakości.. jaka cena taki but. Jednakże chcę podkreślić, iż te buty są na jeden sezon i nie nosi się ich jak buty ze skóry,które mogą służyć i parę lat i są przeznaczone na różnoraką pogodę. Polecam te buty jeśli ktoś chce kupić modny fason i fajnie wyglądać na jakiejś imprezie, wyjściu.. i ma oprócz pary zakupionej w Dezee jeszcze inne buty, które nosi wymiennie. Podsumowując te buty nie są najlepsze jeśli chcesz je bardzo często nosić, uprawiać w nich joging, przechadzać się codziennie po 2,3 kilometry i to przez cały sezon. Nadają się do noszenia od czasu do czasu w dobrych warunkach pogodowych i jak napisałam wcześniej wymiennie. Kupowałam i wiem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexuria
widze pan starsznie broni tego co sprzedaje,,alez jaki zal FIRAM POSIADA WLASNY NIEZGODNY Z PRAWEM REGULAMIN, SPRZEDAJE BUTY KIEPSKIEJ JAKOSCI KTORE NADAJA SIE FAKTYCZNIE NA MAX MOZE 5 WYJSC...BYNAJMNIEJ NIE DLA OSOB KTORE PRZEMIESZCZAJA SIE PIESZO TYLKO AUTEM BO INACZEJ BYLY PO BUTACH. WYSYLAJA DWA RAZY LINKI ZEBY WYSTAWIC PO RAZ DRUGI KOMENTARZ DO TEGO SAMEGO ZAKUPY,COZ ZA OSZUSTWO. SAM PAN ODPISUJACY NA MAILE PROPONUJE ABY TRANZAKCJE ANULOWAC ABY MOC SKORZYSTAC Z KUPONOW PRZY NASTEPNYM ZAKUPIE. NIE POLECAM FIRAM NIE DBA O PRAWA KONSUMENTOW I SPRZEDAJE KIEPSKIEJ JAKOSCI TOWAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha888
hurtowniastylu.pl ma ciekwsze wzory i lepsze ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy nie zamawiałam butów przez internet;) Niedawno znalazłam stronę deezeee i bardzo zaciekawiła mnie oferta tego sklepu. Upatrzyłam sobie buty [http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/kozaki/kozaki_worker_boots_hit_wiosny_amy_black.html], ale obawiam się ze mnie rozczarują. Z tego co przeczytałam to kilka osób szczerze nie poleca zakupu w deezee. Mam kilka pytań: 1.Czy ktoś kupił takie buty(lub podobne) i może mi coś o nich powiedzieć? 2.Jak wygląda ta "eko skóra" (konkretna czy popelina) 3. Czy buty z deezee są wygodne? Z góry dzięki ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohhhholiczka
Kupilam szpilki za 100 zl i bylam zadowolona. Wysylka w ciagu 7 dni. Calkiem wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc drogie dziewczęta cóż mogę powiedzieć o sklepie deezee??? zero profesjonalizmu!! Kupiłam u nich kozaki- oczywiście Pani na samym początku była bardzo miła, pomogła mi z rozmiarem. Buty przyszły i okazały się jedną wielką masakrą. Po pierwsze miały jakieś przebarwienia na skórze, kompletnie nie dopasowane do stopy, do tego miały jakieś czarne kreski i strasznie śmierdziały. W monecie kiedy reklamowałam buty Pani już nie była tak miła jak za pierwszym razem. Od razu powiedziała, że reklamacja nie zostanie uznana, bo taki ich urok (szkoda, że na zdjęciach nie było tego widać). W ramach porozumienia chciałam je zamienić na droższe buty, ale żebym nie musiała płacić za koszty przesyłki nowej pary. To Pani oburzona, że nie są fundacją charytatywną i jak chce to mogę je oddać.Jednym słowem zaczęła na mnie krzyczeć!! Pieniądze zostały oddane, ale koszty przesyłki już nie, a w naszym prawie istnieje zapis, że gdy produkt jest niezgodny z prezentowanym koszty wysyłki również należy oddać. jestem w 1000% niezadowolona z obsługi tego sklepu, myślę, że Pani która tam pracuje powinna nauczyć się szanować klienta, bo dzięki zadowolonym klientom ma prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba po prostu pomyslec troche, zeby nie byc rozczarowana ! buty sprzedawana na deezze sa produkowane w Chinach, i na pewno za grosze, bo sprzedawanae raczej po przystepnej cenie wiec nie nalezy sie nastawiac na super jakosc, max jeden sezon natomiast jesli chodzi o obsluge, do tej pory sie wahalam, bo upatrzylam sobie fajna pare, ale po waszych komentarzach dam sobie spokoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopolo
ja kupilam czolenka lakierowane w kolorze nude. Ogolnie wizualnie ok, ale do noszenia sie nie nadaja. Najgorsze buty jakie mialam. Wyrzucilam w bloto 129 zl. Buty zle wyprofilowane, noga strasznie sie meczy w nich. Do tego plytkie i trzeba uwazac jak sie idzie bo sie wyzuwaja. Mialam je tylko 20 minut na nogach i wrocilam do domu, zeby je przebrac, bo nie moglam wytrzymac(dodam tylko, ze normalnie na codzien chodze w obcasach i nigdy nie mialam takiego go... na nogach) Szkoda pieniedzy, na pewno juz tam nie kupie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bezwzględnie polecam DeeZee. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobra jakość w dobrej cenie . Nie trzeba płacić po 400 zl jak w venezi czy Kazar a buty prezentują się równie dobrze. Co więcej wszystkie modele jakie mam nawet jedne 13 cm:) są bardzo wygodne:) Ja wszystkim polecam DeeZee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×