Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Gość Arek
Dnia 7.09.2007 o 21:00, Gość zastanawiajaca sie napisał:

ciekawi mnie czy kupilyscie buty choc pare butow ze strony deezee.pl ? polecacie?

Tragedia ODRADZAM ZAKUPY W DEEZEE ŻONA kupiła czarne szpilki Przy prawym bucie szpilka okazała się krzywa Odeslalismy buty i co NIC TOTALNA CISZA Podczas rozmowy telefonicznej z panią konsultantką człowiek jest traktowany jak zło konieczne Kilka razy się słyszy IRONICZNE Czy mogę w czymś pomóc Tragedia Na pytanie kiedy otrzymam zwrot pieniędzy i co się dzieje z reklamowanymi butami konsultantka odpowiada że oni mają 14 ustawowych dni na zwrot pieniędzy W innych firmach także mają 14 ustawowych dni na zwrot pieniędzy Z jednej firmy otrzymałem kasę po dwóch dniach a z drugiej po trzech dniach a w deezee podczas zakupu człowiek jest traktowany wzorcowo Zimny prysznic następuje w momencie reklamacji Nikt nic nie wie Nie ma z ich strony żadnej informacji o wysyłce reklamowanego towaru Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów NIE KUPUJCIE W DEEZEE Prawdopodobne sprawa będzie musiała oprzeć się o Policję DEEZEE TO SZOK I KATASTROFA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×