Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Gość Arek
Dnia 7.09.2007 o 21:00, Gość zastanawiajaca sie napisał:

ciekawi mnie czy kupilyscie buty choc pare butow ze strony deezee.pl ? polecacie?

Tragedia ODRADZAM ZAKUPY W DEEZEE ŻONA kupiła czarne szpilki Przy prawym bucie szpilka okazała się krzywa Odeslalismy buty i co NIC TOTALNA CISZA Podczas rozmowy telefonicznej z panią konsultantką człowiek jest traktowany jak zło konieczne Kilka razy się słyszy IRONICZNE Czy mogę w czymś pomóc Tragedia Na pytanie kiedy otrzymam zwrot pieniędzy i co się dzieje z reklamowanymi butami konsultantka odpowiada że oni mają 14 ustawowych dni na zwrot pieniędzy W innych firmach także mają 14 ustawowych dni na zwrot pieniędzy Z jednej firmy otrzymałem kasę po dwóch dniach a z drugiej po trzech dniach a w deezee podczas zakupu człowiek jest traktowany wzorcowo Zimny prysznic następuje w momencie reklamacji Nikt nic nie wie Nie ma z ich strony żadnej informacji o wysyłce reklamowanego towaru Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów NIE KUPUJCIE W DEEZEE Prawdopodobne sprawa będzie musiała oprzeć się o Policję DEEZEE TO SZOK I KATASTROFA 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować