Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie przyszła mi od nich paczka, kozaki z tego modelu: https://deezee.pl/kozaki/ciemnoszare-kozaki-za-kolano-rachel Materiał to miała być imitacja zamszu, a jest coś tak tandetnego i szorstkiego w dotyku, że aż mi słabo. Widać zabrudzenia z kleju na cholewce. Może z daleka ładnie te buty wyglądają, ale tylko z daleka :(:( Odsyłam ten badziew natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam sobie w końcu. Te botki. były o połowę tańsze, to się skusiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko wysłane? Nie wiem dziewczyny jak Wy trafiłyście ale ja czekałam na przesyłkę 4 dni... Nie uważam aby to było szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam kilka razy od nich buty, ale szczerze mówiąc dla mnie tragedia.. Z samą przesyłką i transakcjami nie było żadnego problemu, wszystko szybko i sprawnie jednak niestety wszystkie buciki są chińskie, śmierdzące i rozwalają się po kilku razach.. Osobiście stwierdziłam, że wolę dołożyć trochę pieniążków i znaleźć na wyprzedaży jakieś buty ze skóry niż kupować ten szajs. Wolę mieć na sezon dwie pary porządnych butów niż 10 par chińszczyzny..ale to oczywiście indywidualne podejście każdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że buty z deezee to jakaś porażka. Skusiłam się ładnym wyglądem i tym, że wiele osób je poleca. Transakcja bez zarzutu, ale na przesyłkę czekałam 5 dni (nie 1-2), buty były tak małe, że zmieściła się w nie koleżanka, która ma 2 rozmiary mniejszą stopę. Buty były z chińczyka, nawet nie w opakowaniu deezee. Zupełnie inna firma ( nie vices). Jak dla mnie, oszustwo klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinavolska
Takie same buty jak w deezee są w sklepie obuwniczym Viola koło mnie. Tylko dużo tańsze :P Rozmawiałam z Panią w sklepie to mówiła, że mają otwierać sklep internetowy, a na dniach ma ruszyć zamawianie butów ze strony www z odbiorem w sklepie. Po co przepłacać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) @Klauduszka_93 - prowadzimy sprzedaż obuwia różnych producentów, jeśli faktycznie zakupiłaś obuwie z którego nie jesteś zadowolona - zawsze możesz odesłać obuwie na zwrot lub reklamację. Na zwrot bez podania powodu masz 30 dni. Dodatkowo każdy model jest objęty 2 letnią gwarancją - więc nie ma strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) @gość 2017.04.12 Aktualny termin realizacji wynosi 1-2 dni (tak też informujemy na tzw. karcie produktu). Do wysyłki należy doliczyć 1-2 dni na dostarczenie przesyłki przez przewoźnika, 99% przesyłek dociera na następny dzień od nadania. Warto wspomnieć, że bierzemy pod uwagę tylko dni robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) @Karolinavolska2017.04.27 Cóż - nie znamy tego sklepu, więc nie będziemy mogli się do tego ustosunkować. :) W kwestii ceny obuwia - intensywnie walczymy z Dostawcami i Producentami o jak najlepsze ceny. Zapisz się do naszego newslettera -> https://deezee.pl/newsletter I otrzymasz 10% zniżki. Poza tym na naszej stronie ZAWSZE jest jakaś promocja, aktualnie -21% na wszystko w cenie regularnej -> https://deezee.pl/21crazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam niedawno tam zamawiać ale znalazłam sklep multu.pl i ostatecznie to tam kupiłam szpilki i baleriny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana DEEZEE
ODRADZAM !! zakupiłam niebieskie szpilki a przyszły w kolorze granatowo-czarnym , całkiem inne niż na zdjęciach w sklepie online. Rozmiarówka niby nie zaniżona a buta na nogę nie mogłam włożyć. ZWRACAM i mam nadzieję że mi oddadzą pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zamówiłam 2 pary i jedne okropnie śmierdziały.. chyba je odeśle, bo wątpię, że jakoś pozbędę się tego zapachu.. drugie to w ogóle wyglądały jeszcze gorzej niż z bazaru i na dodatek na podeszwach było widać klej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudrowa_27
Na początku roku zamówiłam botki i to był mój pierwszy i OSTATNI zakup w tym sklepie! botki w ogóle nie przypominały tych ze strony, a może w ogóle dostałam inny model niż zamawiałam, sama nie wiem, bo do konsultantow ciezko jest się dodzwonic i cokolwiek ustalić. odesłałam buty, na szczęście ze zwrotem nie było problemow, choć wydaje mi się, że i tak długo czekałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dee zee otrzymała pieniądze za buty ale nie było numeru id więc anulowali płatność a pieniędzy jak nie ma tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nich to normalne... Ja napotykałam na same problemu w Deezee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baebarka
Serio kupujecie tam buty??? Dla mnie caly ten DeeZee to sklepik dla dziewczynek z Instagrama, wali sztucznością na kilometr. Słabe buty, słaba obsługa reklamacji... Nawet marketing mają tak słaby że głowa mała , ich profil na FB jest prowadzony w infantylnym stylu , a instagram z kolei jest nakierowany na puste lale które lubią takie sztukasy. Nie lepiej wam kupić jędna porządna parę szpilek niż 5 o jakości gorszej niż z chińczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAchacha
hahahha ! dobre! nie zapominaj ze ktoś dla tych dziewczynek z instagram też musi buty robić... faktycznie ja wolałabym 1 pare dobrych szpilek ale jest masa takich niuniek które leca na ilosc a jakość nie jest dla nich ważna. Kazdemu wg potrzeb :D Widzialam ich instagram, rzeczywiście poziom gimnazjalny :/ może po porostu kiepskiego speca mają od social media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale ujęte... Wystarczy zajrzeć na ich profile społecznościowe, które ostatnio z profili modowych zrobiły się forami wielotematycznymi... Żałosne... Nic tylko wejść i się zachwycać pieskami i kotkami na obrazku. Ja tu widzę w ich działaniach szczyt desperacji, co jest powolnym ich upadkiem. Jeśli nie poprawią swoich produktów, profili i nie będą bardziej przychylni klientowi, to nie wróżę im za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcccccccccty
Bo na socialach trzeba się znać a oni zatrudniają pewnie jakies pseudo szafirki które bladego pojęcia nie mają o marketingu. Jeśli sie jednak mylę i prowadza je osoby z odpowiednim wykształceniem, to w takim razie są to jakieś beztalencia. ... Ale jak napisała Gracha- dla gimnazjalistek tez trzeba się otworzyć z biznesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlammna ta strone. Te buty wygladaja jak dla mnie okropnie tandetnie. No nic ja mam juz swoje lata i cenie sobie jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Uważam, że buty powinny mieć lepszy opis, z dokładnymi danymi czy rozmiarówka jest w porządku czy też nie. Te opinie wdrażane są dopiero po skargach, jakie wpływają do firmy. Poziom obsługi klienta to dramat. Porażką jest również to, że firma nie uznaje czegoś takiego jak wymiana produktu. Wg ich zdania wymiana, oznacza zwrot produktu i zamówienia nowego. Jeśli ich wymiana uwzględniałaby jeszcze rabaty i poprzednie mniejsze ceny, to jeszcze w porządku, ale nic takiego się nie dzieje, w dodatku trzeba płacić za przesyłkę zwrotną, co jest moim zdaniem bardzo słabe. Bo jeśli produkt nie spełnia wymagań klienta, bo na stronie nie ma podanych informacji, że np rozmiarówka jest zawyżona o dwa rozmiary, to nie jest moja wina, że muszę odesłać produkt, tym bardziej że firma ma swój dziwny sposób wymiany. W ten sposób muszę zapłacić za przesyłkę przy kupnie butów, potem przy odsyłaniu i jeśli chcę to przy kolejnym zamówieniu. Jakość zapakowania produktu pozostawia wiele do życzenia. Ładny foliopak nie wystarczy. Pudełka często są rozwalone, brzydkie. Nie poleciłabym  tego sklepu znajomym. Produkty wyglądają naprawdę fajnie na stronie, jednak ich jakość, a także różnego typu mankamenty są nie na miejscu. Gdybym miała jeden taki przypadek, dwa, mogłabym zrozumieć. Ale zamawiając buty z tej strony więcej trafiłam na felerne zamówienie niż na naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2018 o 19:25, Gość Rozczarowana DEEZEE napisał:

ODRADZAM !! zakupiłam niebieskie szpilki a przyszły w kolorze granatowo-czarnym , całkiem inne niż na zdjęciach w sklepie online. Rozmiarówka niby nie zaniżona a buta na nogę nie mogłam włożyć. ZWRACAM i mam nadzieję że mi oddadzą pieniądze 😞

Bardzo przepraszamy za tę pomyłkę! Takie jednorazowe pomyłki to niestety wynik ludzkiego błędu.
Pracujemy nad tym, aby ich unikać 🙂

Opisana przez Ciebie sytuacja kwalifikuje się oczywiście na reklamacje. W takich przypadkach:
- zwracamy 100% wpłaconej kwoty,
- pokrywamy koszt odesłania obuwia,
- przyznajemy dodatkowy rabacik 🙂

Mamy nadzieje, że sprawę udało się załatwić w pozytywny dla Ciebie sposób 🙂


Pozdrawiamy!
Zespół DeeZee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2018 o 16:20, Karolajn99 napisał:

Ostatnio zamówiłam 2 pary i jedne okropnie śmierdziały.. chyba je odeśle, bo wątpię, że jakoś pozbędę się tego zapachu.. drugie to w ogóle wyglądały jeszcze gorzej niż z bazaru i na dodatek na podeszwach było widać klej..

Jest nam bardzo przykro, że zamówione przez Ciebie buty, nie spełniły Twoich oczekiwań! 

Staramy się mocno egzekwować od naszych Dostawców i Producentów, aby obuwie nam dostarczane spełniały nawet najbardziej wymagające oczekiwania!

Pamiętaj, że w każdym sklepie zawsze masz prawo zwrócić produkty, nie inaczej jest u nas 🙂 
Pozdrawiamy 
Zespół DeeZee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2018 o 17:44, Gość Pudrowa_27 napisał:

Na początku roku zamówiłam botki i to był mój pierwszy i OSTATNI zakup w tym sklepie! botki w ogóle nie przypominały tych ze strony, a może w ogóle dostałam inny model niż zamawiałam, sama nie wiem, bo do konsultantow ciezko jest się dodzwonic i cokolwiek ustalić. odesłałam buty, na szczęście ze zwrotem nie było problemow, choć wydaje mi się, że i tak długo czekałam..

Cieszymy się, że ostatecznie udało się rozwiązać problem! 

Pozdrawiamy 
Zespół DeeZee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2018 o 17:31, Gość gość napisał:

Dee zee otrzymała pieniądze za buty ale nie było numeru id więc anulowali płatność a pieniędzy jak nie ma tak nie ma

Opisana przez Ciebie sytuacja wskazuje raczej na problem po stronie operatora płatności. W naszym sklepie korzystamy z usług PayU - jednej z największych platform płatniczych w Polsce. 🙂

Być może (z jakiś względów bezpieczeństwa po stronie banku - to się czasami zdarza) Twoja płatność do nas nie dotarła.

Jeśli sprawa nie znalazła swojego finału, daj nam znać!
deezee.pl/kontakt

Pozdrawiamy 
Zespół DeeZee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne buciki, niedrogie, czasami zamawiam. Z płatnościami i wysyłką zawsze było jak najbardziej w porządku. Oczywiście nie jest to obuwie wysokiej jakości, ale za tę kwotę zdarza mi się zamówić coś na jeden sezon bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neonik.

Buty z deezee są warte 10 zl. Wieksza ilość ma uszkodzenia fabryczne: ślady kleju, krzywe obcasy. Numery pozaniżane. Pudelka to istna tragedia. Porozwalane  rozklejone, zakurzone, nieraz bez pokrywek. Czysta chińszczyzna i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.  NIE POLECAM!  ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Firma deezee to JEDNA WIELKA PORAŻKA ODRADZAM zakupy w tym sklepie Kupując buty człowiek jest traktowany wzorcowo Zimny prysznic następuje w momencie reklamacji Nikt nie potrafi odpowiedzieć czy wogole te buty do nich dotarły Żona otrzymała buty w których jedna szpilka okazała się krzywa Odeslalismy buty i co NIC TOTALNA CISZA Podczas rozmowy telefonicznej z panią konsultantką człowiek jest traktowany jak zło konieczne Kilka razy się słyszy IRONICZNE - czy mogę jeszcze w czymś pomóc Tragedia Na pytanie kiedy otrzymam zwrot pieniędzy i co się dzieje z reklamowanymi butami konsultantka odpowiada że oni mają 14 ustawowych dni na zwrot pieniędzy W innych firmach także mają 14 dni na zwrot pieniędzy a z jednej firmy otrzymałem kasę po dwóch dniach a z drugiej po trzech W DEEZEE chyba nie slyszeli o czymś takim jak TROSKA I DBAŁOŚĆ O KLIENTA Po dwóch tygodniach od reklamacji Cisza Sprawa prawdopodobnie będzie musiała być zgłoszona na Policję Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów NIE KUPUJCIE W DEEZEE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×