Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Gość nie znam deezee
nie znam ale chętnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynek1990
buty niby maja super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZAMÓWIŁAM PARE PAR -I CÓZ BUTY SLABEJ JAKOŚCI -SZYBKO SIE PSUJA . w BALERINKACH CHODZILAM 1,5 MIESIĄCA I WYLADOWAŁY JUŻ W KOSZU NA ŚMIECI -POPROSTU SIE ROZPADŁY , ROZKLEIŁY . PRZYZNAJE ZE BUTY SĄ FAJNE "WIZUALNIE " ALE JAKOŚC ZA TE CENY MARNA KUPILAM RAZ I NIGDY WIĘCEJ -KONKURENCYJNI SĄ DLA NICH STYLOWE BUTKI -MAJĄ SKLEP W POZNANIU , KTORY ODWIEDZAM -OGLĄDAM BUTY KUPIŁAM DWIE PARY I O NIEBO LEPSZE JAKOSCIOWO -WIĘ C MOGE TYLKO POELCIĆ KOKONKURENCJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfrdrfghjk
do tej pory byłam zadowolona bo buty były śliczne ogólnie zamówiłam tam 8 par szybka dostawa rozmiar dobry ale jedna para mi nie odpowiadała postanowiłam ją odesłać i zrobić zwrot to było 2 tygodnie temu dziś zadzwoniłam żeby dowiedzieć się kiedy odzyskam swoje pieniądze pani z działu reklamacji wyzwała mnie od głupich idiotek i stwierdziła że nie mam oleju w głowie nie dała mi dojść do słowa a na dodatek się rozłączyła raczej tak nie wypada dodam że od 1 tyg nie mogłam się tam dodzwonić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ale badziewie
Czasy kiedy firma Deezee sprzedawała dobre jakościowo buty pamiętają już chyba tylko nieliczni, bo to było na początku jej istnienia. Teraz to straszna chała, do tego często świrują- niedawno zamawiałam u nich buty teoretycznie "marki" która zawsze ma w ofercie połówki rozmiarów, gdy pytałam mailowo czemu nie są one dostępne w sklepie zostałam opryskliwie zbyta (ale pomyślałam: co tam, wezmę je bo mi się podobają, może po prostu nie biorą połówek i tyle). Byłam bardzo zaskoczona gdy zamiast "firmowych" butów przyszły może wyglądające podobnie, ale bez żadnych oznaczeń, w rozmiarówce angielskiej zamiast amerykańskiej, niemiłosiernie śmierdzące... Z tego co wiem nie ja jedna mam podobne zastrzeżenia. Rozwaliły się po jednym założeniu, teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji i mam nadzieję że oddadzą mi kasę a nie będą zmuszać do wymiany na podobnej "jakości" badziewie. Jest jeden plus tej sytuacji- postanowiłam już nigdy nie kupować "taniego" chłamu (piszę w cudzysłowie, bo 150zł to wcale niemało, zwłaszcza jeżeli marna jakość w ogóle z tą kwotą nie koresponduje). Wolę dłużej odkładać i nabyć coś sporo droższego, ale wartego swej ceny, z naturalnych materiałów a nie cuchnące na kilometr "chińszczyzną". Kilka poprzednich, nieudanych zakupów stopniowo zniechęcało mnie do Deezee, ale ten wyżej opisany po prostu ich skreślił na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heluśkaaa
mam pytanie kupowałam w dezze buty już 2 razy,teraz chciałam kupić buty emu i kiedy kliknęłam na buty i\ zapakowałam do koszyka to pokazały mi sie buty na sztuki. Kiedyś sprzedawali je na pary czyli np. jedna para kosztowała 120 zł,a teraz jak kliknęłam na koszyk,to pokazało mi się,że w zamówieniu jest 99 zł za sztukę czyli muszę kliknąć,że chce dwa buty,bo inaczej kupie tylko jeden? I zapłacę 198 zł ?Jak to teraz jest? Cena ustalana jest za sztukę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdssdffds
W zeszłym roku zamówiłam buty a'la Emu (dałam za nie ok 70 zł) i dwie pary zwykłych tenisówek Są to buty na jeden sezon ;) ale za taką cenę to chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandarwellman1977
NIE POLECAM. Te buty to tania chińszczyzna. Rozleciały sie juz pierwszego dnia. Oczywiście nie ma mowy o zwrocie. Starcone pieniądze. Telefonów nie odierają, Paragonu brak. Firma Krzak. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololol
Witam ! Buty deezee kupiłam jakieś niecałe 3 tygodnie temu. Jestem z nich bardzo zadowolona pod względem wyglądu, długo takich szukałam no i spadły mi wręcz jak z nieba. W dodatku trafiłam na promocje, więc wiadomo 50% taniej. Niestety właśnie zauważyłam, że w jednym bucie zaczyna mi się rozklejać koturn z butem. Ktoś wcześniej dobrze powiedział, że są to buty nie na codzień i na dobrą pogodę. Nie mam oczywiście żalu do firmy, chociaż bardzo mi szkoda, bo są to moje wymarzone buty :) No, ale zobaczymy jak się potoczy reklamacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KUPUJCIE DEEZEE
w butach nie da sie chodzić, a kupiłam juz 4 pary. w dwóch parach odpadły obcasy, w trzeciej nie da sie chodzic, a czwarta smierdzaca narazie sie trzyma ale tylko dlatego ze to balerinki. odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati2254
Ja mam mieszane uczucia co do DeeZee. Trafilam do nich przez przypadek i w Outlecie na stronce DeeZee kupilam szpilki ( Anne Michelle) za jedyne 59zl !!! Cena tak niska, bo niby byly uszkodzone po pokazie ( mala ryska na obcasie- trzeba szukac z lupa). Jestem bardzo zadowolona z nich, bo sa wygodne, solidne i nie tandetne jak wiekszosc obuwia u nich. Podekscytowana dobrym zakupem skusilam sie na kolejne szpilki ( zwykle czolenka ozdobione wiazanym sznureczkiem na piecie) i zimowe kozaczki. Czekalam z niecierpliwoscia na przesylke i doczekalam sie.. okropnego smrodu i tandetnej chinszczyzny. Kozaki - Chix strasznie smierdzialy.. w dodatku skora miala byc lakierowana a wygladalo to jakby byly plastikowe. Szpilki zle wyprofilowane, niestabilne i zlej jakosci. Odeslalam, nie bylo z tym problemu (na szczescie). Podsumowujac, polecam zakupy w DeeZee, ale tylko w Outlecie za grosze- bo wiecej nie sa warte. Dla milosniczek deezee dodam, ze na facebook'u daja nawet 50% znizki, co tydzien jest jakas promocja wiec warto sie zapisac tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaa xd
A mi chlopak kupuje buty z deezee na walentynki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaaayy
Już byłam zdecydowana na kupno butów z deezee, ale pomysłałam sobie, że poszukam jeszcze opinii w necie, nie spodziewałam się, aż tak niepochlebnych, zatem podziękuję stanowczo i już mi się odechciało u nich kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ry
NIE POlECAM BUTÓW Z DEEZEE! Zamówiłam sandały (wraz z kolczykami, ważne), na zdjęciach przepiękne. Do momentu dostarczenia wszystko ładnie pięknie. Przyszły- uwalone klejem, odpada sznurek z koturna i rozciągnięte gumy. TRAGEDIA. Zażądałam zwrotu. Wysłałam w paczce tylko sandały, kolczyki zostawiając. Za wszystko zapłaciłam 100 zł i miałam bon rabatowy- 20 zł. Po dwóch tygodniach zadzwoniłam i pytam co jest: pani wczoraj przelew wysłała. a w jakiej kwocie? 69zł dlaczego? no bo my ten bon odejmujemy od BUTÓW a nie od CAŁEGO zamówienia. CHORE! POnadto przelew rzekomo był wysłany wczoraj (Czwartek). Dziś dzwonię na infolinię PayU- przelew wykonano dzisiaj (piątek) godzinę temu. OSZUŚCI! NIE KUPUJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-red
kupię używane deezee a-red@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty bardzo słabej jakości. Creepersy nosiłam 2 miesiące a teraz nadają się do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w deezee.pl buty już ok 2,5 roku, zdarza się , że czasem są jakieś mniej lub bardziej widoczne plamki z kleju ale cena jest adekwatna do zakupu, 2 razy zamawiałam creepersy i 2 razy je reklamowałam nie było najmniejszego problemu , otrzymałam w obu przypadkach nowa parę. Sklep osobiscie polecam , z tego co widzę buszując po innych sklepach internetowych czesto mają bardzo duże promocje, darmowe wysyłki a i asortyment coraz ciekawszy . Jestem na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzę zamawiać w sklepie stylowe butki! kasują nieprzychylne opinie! zamówiłam raz buty roz. 36, przysłali maleńkie jak 35! na drugi raz pomyślałam, że zamówię 36,5 i wysłali 38! odpisali dopiero na jakiegoś mojego 15-tego maila, że nie przyjmą butów z powrotem wysyłają buty wg dł wkładki a nie rozmiaru, tyle, że dł wkładki się nie zgadzała także! Żenada! Ze str DEEZEE natomiast rewelacja-nigdy sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA!! Chciałam wymienić buty które kupiłam i chciał się dowiedzieć jak wygląda cała procedura zwrotu. Znalazłam u Państwa na stronie e-maile napisałam raz, drugi trzeci i w końcu po prawie dwóch miesiacach dostałam odpowiedź ! WOW ;) szok! no i oczywiście co ja jestem sobie winna, przecież moglam zadzwonić ( no tak tylko infolinia do 16 a ja pracuje do 18 ;) no i mogłam od Świętego się dowiedzieć jak zwracać. POZDRAWIAm CAŁY ZESPÓŁ deezee!!!!!!!!! MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justol
DEEZEE nie polecam. Tak się składa, że pracuję w firmie, która handluje odzieżą i butami z CHIN - wszystko w tym sklepie w oryginalnej cenie w Chinach kosztuje śmieszne pieniądze, po dotarciu do Polski, zrobieniu ładnych zdjęć i reklamy, kosztuje 4 razy więcej! Totalna strata kasy, zupełnie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmm
UWAGA Oszuści ! ! ! Firma deeze w swoim regulaminie na temat reklamacji narusza prawo. Każdy może sobie wszystko wpisac, a prawda jest taka ze muszą zareklamowac buty. Do tego każą pokry koszty dwoch przesyłek, do nich i zwrotnej. Zgodnie z Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego "Podobnie jak przy reklamacji w tradycyjnym sklepie naprawa i wymiana towaru są nieodpłatne. Co więcej sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaMm
Oszuści!!! Nied ajcie sie nabrac na placenie z aprzesyłke i nieuznanie reklamacji. Cokolwiek by sie nie dzialo z butami, muszą uznac i naprawic albo wymienic na nowe. Każą placic za przesylke, co jest niezgodne z prawem zgodnie z " Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego" Nie chodzi o 25zł tylko o zasady. Naciągając 100osob na 25zl za przesylke, mozecie sobie obliczyc ile zarabiaja... Ja mam zamiar z nimi spotkac sie w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Manolka
Popieram PPMM! Też sie zorientowałam ze naruszyli prawo, tyle ze nie mialam takiego zaparcia, aby cos z tym zrobic. Życzę powodzenia, bo firma rzeczywiscie schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agapka
PRZESTRZEGAM PRZED ROZMIARÓWKĄ! mają zaniżoną! mam rozmiar 36/37 a w tym sklepie dopiero 38 jest dla mnie dobre. jakość nie urzeka, ale modele butów mają fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina48
Witam,kupiłam buty z dezee przez allegro,podeszwa pękła po 2,5 miesiąca ,gwarancji nie uwzględniono,więc chyba nie warto kupować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4 pary szpilek ze sklepu deezee gdzies od ponad 3 lat jedyne co z nimi sie stalo fo zdarly sie fleki i nic dziwnego poniewaz namietnie w nich chodze,a reszta nie rozk,eila sie nie popekala takze jestem zadowalna:) w lodzi powstal sklep deezee na pietrynie cieszylam sie bo sadzilam ze nie bede musiala juz zamawiac przez internet a dodatkowo bede mogla zobaczyc i przymierzyc buty na zywo niestety nie wiem co jest grane ale sklep tak slabo wyglada , nie ma w nim prawie butow jest zaledwie kilka par no i j7estety wieje tam pustkami. Takzeproba do sklepu deezee zaopatrzcie ten butik w butY! bo skoro tam ich nie ma to nie wiem po co trzymacie ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam u nich kiedyś torebkę, która była źle zeszyta (czego nie zauważyłam) i rozszedł się szew. Ostatnio zamówiłam dwie pary butów i torebkę, niestety się załamałam... Trampki za 109zł, asymetryczne szpilki za 129zł i torebka za 99zł to tania chińszczyzna, którą jak zobaczyłam po rozpakowaniu płakać mi się chciało, że kupiłam takie g***o... Asymetryczne szpilki były tak wykonane, że wierzyć się nie chce, chyba lepiej by je wykonało dziecko z podstawówki. Krzywo i byle jak sklejone, ślady kleju i dziurka w bucie. Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył, ale na stronie pojawił się w regulaminie zapis, że obuwie może posiadać przybrudzenia, ślady kleju, otarcia itp. które nie podlegają reklamacji! Więcej u nich nie kupię, polecam za to zalando i answear, towar bardzo dobry i w razie zwrotu/reklamacji nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaaaaaaaaa
Akurat tak sie stalo, ze mnie potraktowali niemilo. Brat paragonu fiskalnego, buty krzywe, nie take jak na zdjeciach. A gdy odeslalam im buty czekalam 3 tygodne az mi zwroca pieniadze. Najwazniejsze dla nich zeby sprzedac buty, reszta ich nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam w tym sklepie sandały Future Camel Sandals. Buty ładne to jedyna zaleta, z tego względu,że mają duszący, specyficzny zapach, próbowałam wszystkiego i nic... Nadają się jedynie do noszenia na zewnątrz, w pomieszczeniu nie radze ich zakładać. Poza tym średnio wygodne. Trochę zawiodłam się na zakupie. Nie polecam kupować tych butów. Chociaż mają niską cenę, to praktycznie w nich nie chodzę, z powodu "chińskiego" zapachu. Wszystkim odradzam ten sklep, już lepiej poczekać na przeceny i kupić porządne buty a nie kilka tandet z tego sklepu i śmierdzieć chińszczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×