Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

vanilia chciałam ci powiedzieć,że byłam dziś na badaniach kontrolnych przed wyjazdem u ginekologa i powiedział mi,że mam już co prawda dni niepłodne przed okresem,ale zarodek może ma jeszcze płodne i powinno sie jednak nam udać jeszcze jutro podczas romantycznego sexu w łóżku na przywitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllooo
przegladajac forum zauwazylam ten temat i weszlam zeby sobie poczytac co wy tutaj wypisujecie, masakra, polki staczaja sie na dno,opinia obcokrajowcow o polkach jest tragiczna i widocznie nie ma sie co dziwic, powinnyscie sie przeniesc do ich krajow i juz tam zostac, ciekawe czy bylo by tak wesolo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia co to znaczy ta pozycja na pieska wytłumacz mi dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia a jak ciebie sie udało zajść w ciąże tyle razy?czy zaszłaś wtedy w dni niepłodne a zarodek miał wtedy dni płodne jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia będziemy sie bardzo mocno obejmować i całować w łóżku podczas naszego sexu jutro z moim ukochanym żeby sie udało zrobić dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy sie bardzo mocno obejmować i bardzo namiętnie całować w łóżku podczas naszego sexu jutro z moim ukochanym żeby sie udało zrobić dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia mój ginekolog mi powiedział,że mam brać te tabletki wspomagające szybkie zajście w ciąże nawet gdy mam dni niepłodne,bo te tabletki zwiększają szanse na zapłodnienie sie zarodka w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszerzyczenia
twoj ginekolog to konowal jesli masz zarodka w brzuchu to juz jestes w ciazy jestes durna mam nadzieje ze jednak jeses bezplodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia ja mam takie te tabletki http://www.google.com/search?hl=pl&client=ms-android-orange-pl&tbo=d&gl=pl&biw=320&bih=157&tbm=isch&sa=1&q=tabletki+zwi%C4%99kszaj%C4%85ce+szanse+zaj%C5%9Bcie+w+ci%C4%85%C5%BCe+beparent&oq=tabletki+zwi%C4%99kszaj%C4%85ce+szanse+zaj%C5%9Bcie+w+ci%C4%85%C5%BCe+beparent&gs_l=mobile-gws-serp.3...82917.86751.0.87281.15.15.0.0.0.0.560.2278.1j5j1j2j0j1.10.0...0.0...1ac.1.ZH-g8Om1tQ8#i=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszerzyczenia
hehe zestaw witaminek , lepiej zjedz sobie codziennie salatke i na to samo ci wyjdzie naiwniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia powiedział mi ten ginekolog tak,że jeszcze nie mam zarodka w moim brzuszku,ale być może sie pojawi już niebawem nawet już jutro jak będe uprawiać sex z moim ukochanym.mam taką nadzieje,że tabletki pomogą wkońcu.trzymaj kciuki,żeby nam sie jutro udało podczas tego naszego przywitalnego romantycznego sexu w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam do tego tematu w pokoju niosąc wam parówki i Polococtę! Jedzcie i pijcie z tego wszyscy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jakis nowoczesny ginekolog, no to trzymam kciuki, zeby Ci sie udalo. Zagladaj na forum i zdaj relacje z pobytu w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest twoim mężem to nie ma znaczenia czy to Arab czy ktoś inny. Ale wydaje się że należysz do tych co tylko jebać się chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zarodek musi byc plodny i Ty plodna , zwieksza to szanse na ciaze . A pozycja na pieska , juz nie potrzeba plodnych ,samoistnie zajdziesz. Tylko musisz glosno jeczec ,pomaga. Opierasz sie o sciane i podnosisz wysoko noge , partner przytula sie i tak przez 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cie vanilia z lotniska. właśnie czekam na samolot do Egiptu. To jak mówisz,że ta pozycja na pieska pomaga zajść w ciąże to spróbujemy z moim ukochanym to zrobić.a ten mój ginekolog powiedział mi prawdę,że mam dni niepłodne,ale może jeszcze uda mi sie zajść jak zrobimy to bardzo romantycznie i szybko.ja spróbuje tą pozycje co pisałam kiedyś w poście i tą na pieska i może sie naprawdę uda czuje to.i pojawi sie ślczny dzidziuś w moim brzuszku taki jak mój ukochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga milych lotow :) odezwij sie jak juz bedziesz na miejscu , koniecznie seks w tych pozycjach ,do swiat jak nic bedziesz w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy koledzy ukochanego wysadzą samolot z Agusią albo wpakują go w Pałac Kultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ojoj
vaniiliia aga jest za głupia na to by zorientować się, że robisz sobie z niej niezły ubaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia jestem już u mojego ukochanego.bardzo sie ucieszył jak mnie zobaczył i całowaliśmy sie namiętnie na lotnisku jak narazie a reszta dopiero wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga psia ruro
ciekawe gdzie kretynko doleciałaś tak szybko? i od razu na kafeterię? narodowa szlama i tępa gówniara:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doleciałam już.i weszlam na kafeterie w internecie w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga psia ruro
jasneeee:)) do kibla i z powrotem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj pustaku tak sie sklada ze kiedys bawilam sie troche w hakerstwo co nieco z tego mi zostalo:P sprawdzilam Twoja IP jest takie same jak od kilku dni wiec nie pierdol glupot ze jestes w egipcie bo siedzisz w domu bezrobotny robolu i pierdzisz w stolek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×