Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość hura burra
o koorwa dawno tak sie nie usmialem , gdzies ty sie aga 18 chowala w buszu, super masz faceta ,a caly wieczor siedzisz na forum. Zrob mu laske z polykiem i on ma przyjemnosc ty dzidziusia :D przez zoladek do macicy , metoda godna polecenia. Trzymaj tak aga 18, badz soba i nie daj sie wyroochac :D . Jestes jedna Jedyna w swoim rodzaju ,pozdrow Bika . Powodzenia i druzyny pilkarskiej zycze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpimy w łóżku razem bez romantycznego sexu.on chciał zmusić mnie do ponownego sexu,ale ja mu odmówiłam.on próbuje sie do mnie przytulać,ale ja go odpycham.byłoby wszystko dobrze jakby sie nie spóźnił na nasze oświadczyny to byłby sex ponownie romantyczny.wkońcu musi mieć jakąś kare,ale mam nadzieję,że następnej nocy już zapomne o tym i dam mu znowu szanse na romantyczny sex.mam mu dać szanse następnej nocy vanilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że będzie romantycznie.ja też chciałabym z nim ponownego sexi i sie do niego przytulić,ale jakoś nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi troche przechodzi złość.i chyba rano powtórzymy sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień zrobie test ciążowy jak nie dostane okresu żeby sie przekonać.mam nadzieję,że tam coś już jest w moim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o loosie
za tydzien napisze ze jest w ciazy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebaczyłam mu to,że wczoraj tak postąpił i z samego rana całowaliśmy sie i uprawialiśmy znowu sex,było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o loosie
ja tez bym tak chcial, jak to robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś powinnam dostać okres,a nie dostałam.więc chyba sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewucho, skończ już tą paplaninę. Siedzisz tu cały czas i wkurwiasz swoim debilizmem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj mnie,bo nie moge sie denerwować,bo to zaszkodzi dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz drogie dziecko, tylko potwierdziłaś że klepiesz tu głupoty. A szkodzisz to tutaj wszystkim na rozum.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on34.....
te aga, weź wreszcie wykurwiaj sprzed tego kompa i won do szkoły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to się w głowie nie mieści jak można tak wymyślać.;-) Choroba psychiczna?? Wszyscy z niej leją, a ta dalej swoje.:-D Zaraz się porzygam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie wymyślam takich historyjek.to wszystko jest naprawde prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab !!!
słuchajcie! ta blerwa aga napastuje mnie mailami i odpierdolić się nie chce. siedzi w swojej wieśniaczej dziurze, wygląda jak gnom 155cm, niech mi ktoś pomoże!!by się odwaliła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy na plaży z moim ukochanym teraz i grzejemy sie egipskim,ciepłym słońcem.zachowujemy sie dziś grzecznie zero sexu i namiętności na plaży bo nie mam humoru dziś.pierścionek błyszczy sie na moim palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Ciebie idiotka do potegi entej:D:D:D:D Wróc sie do szkoly podstawowej na lekcje biologii i poczytaj,ze przed okresem kobieta ma dni nieplodne w które nie zajdzie w ciazy choćby skały srały :P co to dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×