Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

i mój ukochany był przy mnie podczas badania i to słyszał i nie daje mi się teraz ruszyć.tylko mam leżeć i odpoczywać mówi mi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy1987
lekarza nie sluchaj,juz bylo mowione ze to partacz,zaden porzadny lekarz nie potwierdzilby trzydniowej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i wyszło,że jestem w ciąży.troche sie dziwie,że test już pokazał w tak krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy1987
p i e p r z y s z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc teraz przez te kilka dni poleżę w łóżku i odpocznę.a ciąża nie jest zagrożona.tylko mi lekarz kazał dużo odpoczywać teraz i jeść dużo witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżymy teraz obydwoje w łóżku i on głaszcze i całuje mnie po brzuszku tak delikatnie,bo tak się bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia rodzice mojego ukochanego już wiedzą o mojej ciąży. powiedzieliśmy im wczoraj przy kolacji.oni nie wiedzieli,że byliśmy u lekarza na badaniu żeby potwierdzić,że jestem w ciąży z moim ukochanym.jego mama podejrzewała,że ja zaszłam w ciąże. moi rodzice jeszcze nie wiedzą,że jestem w ciąży,zamierzam im powiedzieć o tym dziś przez telefon.mój ukochany karze mi teraz cały czas leżeć i odpoczywać przed naszym wyjazdem na Kube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia mój ukochany zrobił mi wczoraj prezent i już kupił dla naszego dzidziusia buciki i ubranka choć jeszcze nie znamy płci dzidziusia.a ja mu powiedziałam,że ma na razie nic nie kupować,bo nie wiadomo czy go nie stracę wiesz różnie to jest niekiedy z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia wiesz jak on się bardzo cieszy,że urodzę mu dzidziusia.przez cały czas leży koło mnie w łóżku i dotyka mojego brzuszka choć jeszcze nic nie czuć żadnych kopniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie chcesz czytać to wyjdź z tego forum!!! jak nie wierzysz,że to prawda to co ja pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co cię to tak interesuje!!! pisze to co jest naprawdę prawdą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzysz mi,że zaręczyłam sie z moim ukochanym Arabem i będziemy mieli dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzysz mi,że zaręczyłam się z moim ukochanym Arabem i będziemy mieli dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się zaręczyliśmy i będziemy mieli dzidziusia i zamieszkałam już z nim w Egipcie na stałe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety latają samolotami jak są w ciąży i nic im się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×