Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gajka z poznania

Factory Poznan-Luboń-opinie?

Polecane posty

Gość gajka z poznania

warto jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam i jak dla mnie to beznadzieja już więcej tam nie pojade.Kupiłam tylko buty w Gino Rossi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drink_z_palemka
ja uwazam, ze warto. Kupilam sobie spodnie. Co prawda nie wszystkie sklepy byly jeszcze otwarte, ale jest ich kilkadziesiat i mozna znalezc cos dla siebie, a roznice w cenach sa moim zdaniem czesto bardzo duzo w porownaniu z tradycyjnymi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziakizia
przyjechałam tam i się obkupiłam: bluza z house, buty puma, żakiet i spodnie. to dobry pomysł na duże zakupy za mniej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko od Poznania ten
sklep się mieści,napiszcie prosze jak do niego dojechac tzn. który wyjazd z Poznania i czy w niedziele czynny bo bedę w niedziele w Poznaniu i chciałabym zajść hehe u nas na głebokiej prowincji takich sklepów nie ma.podajcie jakies przykładowe ceny co za ile kupiłyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziakizia
no więc możesz jechać z górczyna lub dębca autobusami: L lub 56, potem jeszcze spacerek Cię czeka. Factory mieści się koło lidla, popytaj ludzi :) a ceny, zależy, jak trafisz :) ja miałam bluzę 70% taniej niż normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa.karolina
Ja kupilam sweterek za 40zl i fajne buty buty adidasa na rower za ok 100zl. Uwazam, ze warto wyskoczyc na zakupy. Cale centrum jest dosyc sporo i maja same znane marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letitia
no pewnie, ja byłam w gino rossi po buty, bo zamierzałam być i kupiłam nie jedną, a dwie pary. Tam sie zwyczajnie opłaca kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greengras
o tym, ze buty mozna dostac taniej juz slyszalam od paru osob. Wlasnie szukam czegos na jesien. Przejsc sie do sklepu nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
Raz jak byłam to udało mi się kupić fajne golfiki za 10 zł a mojemu chłopakowi sweterek za 30 zł a tak poza tym uważam że nie warto tam jechać.trudno dostać tam coś w rozsądnej cenie.Rzeczy po obniżce są i tak nadal drogie,przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z łodzi
jak dla mnie same szmaty kolekcje chyba z przed 10 lat.A ceny bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbojenka
Polecam wyjazd jeśli szukacie butów. Ceny w Prima Moda, Venezia, Gino Rossi naprawde atrakcyjne, szczególnie Venezia robi wrażenie ilością asortymentu. Sklepy odzieżowe nie powalają cenami, w niektórych towar godzien uwagi, w innych nieco żenujący, jakby sprzed paru lat, a ceny nie rzucają na kolana. Osobiście na pewno tam wrócę, gdyż w cenie jednej pary butów w tradycyjnych centarch handlowych, w Luboniu można kupic dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż kupił dwie pary jeansów w Levisie, ja bluzeczkę w Solarze i dwa paski damskie w Witchen- byla promocja- kazdy pasek kosztowal 70 zł. Ale w Gino Rossi to były buty jak ja to mówię z kolekcji z roku tysiąć dziewięćset.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziczi
odradzam! pracuje juz kilka lat w jednym ze sklepów w Factory Luboń. To jedna wielka ściema, niektóre rzeczy są droższe niż w cenach regularnych. Mało tego, myślicie że można tam coś kupić bo są totalne wyprzedaże? Jesli jest jakaś akcja typu "wyprzedaż" wprowadzana to ceny idą w górę żeby potem je przekreślić i że niby taki mega rabat.. ech. Ubrania z kolekcji 2005/2006 (nieraz nawet starsze się zdażają) kupicie w "firmowych" sklepach za około 200-300 zł. To lepiej przejdzie się do Malty albo Plazy kupicie coś o wiele ładniejszego i z nowej kolekcji nawet taniej. A tak w ogóle to centrum jest głupie i brzydkie i w ogóle kijowy dojazd, mało miejsc parkingowych, dwie toalety:) Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×