Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

mi tez moj lekarz powiedział ze po tych nowych tabletkach można odrazu ale wydaje mi się ze choc 3 mies odczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię, ja czekałam dla własnego spokoju, szczególnie, że po odstawieniu organizm zaczął szaleć, poza tym w trakcie brania libido spadło do zera. Chciałam dać organizmowi spokój na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
Moja gin powiedziała że nie ma potrzeby robić przerwy i od razu się starać. Moja znajoma zaszła od razu po odstawieniu szczęściara. Czy korzystałyście z testów owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
okokokokoko spadek libido był u mnie poprostu tragiczny i dobijajacy, ale przyznaje wraca hihi..:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się wogóle zaczęłam kiedyś zastanawiać (jak jeszcze brałam tabsy) po co mi one skoro ja i tak nie mam ochoty :D Nie nigdy więcej nie chcę brać tabletek. W moim wypadku to chyba dziedziczne, bo moja mama tak samo reagowała na tabletki i siostra mojej mamy też, po kuzynce widzę, że zaczyna też tyć w ten sam śmieszny spsób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
dzięki za miłą rozmowę, chciałabym byc stałym gościem na tym topiku, będę Wam kibicować w starankach, a teraz idę spać -zaczynam dbać o siebie na maxa. Pzdr do na forum papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
okoko dokładnie ta sama kwestia (a po co brać jak i tak sie nie chce )padła ze strony męża haha- no to teraz musi nadrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
okokokoko ja niestety nie chudnę, bo zawsze od kiedy pamiętam byłam na diecie, a teraz jem wszystko na co mam ochotę bo musze być zdrowa - i jest to bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem co chcę, szczególnie, że praktycznie wszystko co tłuste cięzkie itd mi nie pasuje. Mam problemy z refluksem, więc muszę się oszczędzać i bardzo mi dobrze na takiej diecie. Nie oznacza to jednak, że nie zjem czasem czegoś ekstra :D Jedyny problem to taki, że jem bardzo mało mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie teraz trzymac diety bo te 10 kg do przodu mogłoby być kiedys moja wagą w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo miałam nadwagę, kobiety z nadwagą ponoć w ciązy mogą mieć większe problemy, dodatkowo ryzyko np cukrzycy. Poza tym, powiedziała, że dla mojego zdrowia i zdrowia dziecka powinnam schudnąć. Poza tym im więcej na wadze przed ciążą tym mniej powinno się tyć w ciąży co łączy się z trzymaniem zdrowej diety itd i pilnowaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
Moja dieta to tez minium mięsa kiedyś wogóle nie jadłam, teraz raczej białe i też nie często, czuję się ok, chodzę na spinning i daję radę na ostrym wycisku, mięso nie jest takie wspaniałe, wystarczy naprawdę niewiele- trzeba pamiętaćjednak o dużym zróżnicowaniu w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj nic takiego nie mowil sama do tego doszlam ma tendencje do tycia wiec boje sie ze jak jeszcze wiecej przytyje to bedzie masakra choc moja szwagierka przed ciążą sporo ptrzytyłam a teraz (jest w 4miesiacu) jest chuda tak jej dalo popalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego nie mówił. A rozmawiałaś z nim o staraniach? Jeśli tak to znaczy, że nadwaga nie jest taka duża, lub nie ma jej wcale. Ja to się dodatkowo takich rzeczy dowiedziałam z innych źródeł. Mam tendencje do tego, że jak mnie coś interesuje to się dowiaduje ile mogę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
nie ma się też co nadmiernie stresować tymi kilogramami, a co wy na to że moja super szczupła koleżanka w pierwszym trymestrze tak wymiotowała i nic nie mogła jeśc w końcu wylądowała pod kroplówką nadwaga to nie otyłość nie dajmy się zwariować pozdr wszystkie trzymam kciuki do następnego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilogramy moze nie jest latwo zrzucic ale sie da wiem bo 4 lata temu schudlam17kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odkoło tak rozmawialam choc mowiłam ze to jeszcze decyzja chwiejna:)kazał mi sie tylko nie strac bo jak sie chce to czesto sie nie udaje:)dziwne to ale tak jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe mi powiedziała to samo :) żeby się nie starać i nie myśleć o tym. Już była mowa o tym tutaj na topicu. Heheh działa bo jak chcesz za bardzo, to w mózgu wydziela sie hormon który coś tam blokuje, dziewczyny nawet podały link do wyjaśnienia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać dziewczynki zycze milej nocki i trzymam kciuki za was wszytskie a powiem wam ze zawsze jak za kogos trzymam kciuku szybko ma malego alienka w brzuszku:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zrobiłam test z rana i wiecie co - dziwnie. No bo przecież prosto być nie mogło. Pojawiła się tylko jedna kreska, wiec ok - jak nie teraz to później i poszłam się położyć. Testu nie wyrzuciłam, jak szykowałam się do pracy spojrzałam a tam leciutka, ale bardzo wyraźna druga kreska. I co o tym myśleć. Wiem że wynik po czasie jest niewazny, a jednak zdażało się tak też innym dziewczynom. I wiecie co mam cichutką nadzieję. Powtórzę test w sobotę, jeśli okres nie przyjdzie. Zabrałam teścik ze sobą do pracy, patrzę na niego w ukryciu, druga kreska nie zniknęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNY 🌼 Sporo mam do poczytania....:) Mirabelciu---> to dobry znak :):) Jeśli Ty będziesz w ciązy to super...może i mnie zarazisz... :) Kurcze, tu co chwila któraś w ciązy przy 2, 3 podejściu a nwet 1 a ja....padam na pysk no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×