Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mam przeczucie Mirabelcia że ta niespodzianka będzie w przyszłym tygodniu!! Tego Ci życzę za całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też mi się tak wydaję, a intuicja kobieca nie zawodzi, oby tym razem tak było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam tylko taką cichutką nadzieję, i dzielę się nią tylko z Wami. Nawet z rodziną nie rozmawiam, bo zaraz by mnie pytali czy się udało. Weekend szybko zleci i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążysz spokojnie...:) Na którą ten slub? Ale ci zazdroszczę...ja będę działać w mieszkanku. Wiecie co, jestem juz zmęczona! Chce juz normalnie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze chcę skoczyc do siostry... mojego babla małego wycałować :D Nie widziałam go juz 3 dni!! Stęskniłam się za tym szkrabem małym...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub na 15, rano tylko mama mi włosy nakręci lokówką. A zajmuje to ponad 3 godziny :) Te loczki to moja sprawdzona i ulubiona fryzura i tylko moja mama umie taką zrobić. Jeszcze dziś kwiaty zamówie, a jutro tylko ktoś mi odbierze, bo ja sie bede fryzurować i malować :) A mąż jeszcze do pracy idzie do 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza stara też się popsuła, ale kupiłam sobie kiedyś nową w markecie bardzo tani i mi służy, mojej siostrze też, bo ona też lubi tą fryzurę. Kłopot jest jak razem gdzieś idziemy i obie chcemy loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja skonczyłam pracę o 14 i postanowiłam Wam napisać że Nastrój mam cudowny! w Pracy mi się podobało. Dostałam umowe na czas określony na 7 miesięcy z tym że jak wszystko będzie ok to po 3 miesiącach mi ją zmienią na umowę na czas nieokreślony :-) Nie wiem co zrobimy- czy zaczniemy działać już, czy za 3 miesiące żebym dostała tą umowę. Nie mogę się doczekać na mojego misia bo musimy razem to wszystko obgadać i podjąć decyzję Ale jestem szczęśliwa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpadłam jeszcze na chwilę, rajstopy kupione, kwaitki zamówione. Okresu nadal nie ma i żadnych objawów też. Zjawiam się tu w poniedziałek i dalej plotkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewcyzny, jestem padnięta po weselu, bolą mnie nogi i ręce. Jestem cholernie niewyspana, dzisiaj musze to nadrobić. 37 dzień cyklu- okresu nadal nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny! 🌼 Witam Was w lekko ponurnym nastroju. Tak jak dzisiaj jestem ubrana - na czarno - taki mam humor. Sama nie wiem dlaczego? Mirabelciu---> skoro cię wszystko boli, znaczy że wesele udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele udane, osobiście nie podobała mi się sukienka panny młodej, ale za to pan młody wyglądał super. A mnie ochrzcili królową wieczoru, oczywiście poza panną młodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć wyglądałam najlepiej, oczywiście bawiłam się też bez przerwy. Dużo osób z mojej rodziny mnie nie poznało, oczywiście chodzi mi o tych którzy dawno mnie nie widzieli. Mój kuzyn zapytał się mnie czy to aby nie ja biorę ślub, bo tak pięknie wyglądam :) Miło było tego posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Mirabelka, królowa wieczoru!!, no no no musiałaś nieźle wyglądać, ale pewnie pannie młodej było głupio, przecieź to ona powinna być najpiękniejsza. @ napewno do Ciebie przyjdzie..... ale dopiero za 9 miesięcy :-) :-). Masz jakieś objawy, bóle jajników czy coś w tym stylu? Mikulinka czarny to jeden z moich ulubionych kolorów jeżeli chodzi o ubrania. A czemu masz zły nastrój? Ja miałam zły nastroj przez cały weekend:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Młoda wogóle nie miała humoru na weselu, częściej młodych nie było niż byli. A ja tam się czułam świetnie:) A co do objawów, to nie mam absolutnie żadnych. Jutro po pracy kupie chyba test. Ale jeszcze nie wiem kiedy go zrobie. Może w czwartek rano, nie chce zapeszać ani robić za szybko. W końcu to dzisiaj powinnam mieć okres, ale wiecie czasem się spóźnia i po co mam się rozczarowywać. Poczekam niecierpliwie. Mąż się mnie wczoraj pytał kiedy będę coś wiedziała, zbyłam go jakoś, bo przecież chcę mu zrobić niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) Jak tam samopoczucie w ten zimny poniedziałek? Ja w piątek byłam u lekarza, nic nie zobaczył na usg, choć stwierdził, iż to jeszcze o niczym nie przesądza, bo jeśli np. jestem w dwu-tygodniowej ciąży, to on tego na usg nie zobaczy. Wiec mam jeszcze odrobinkę nadziei:-) Zastanawiam się nad testem ciążowym, czy go moze zrobić czy też nie. Bo już 2 tygodnie od \"tego dnia\" minęło, więc moze wkońcu by coś wykazało..... Pan G. przepisał mi takie proszki (nie pamiętam nazwy) na wywołanie opkresu, choć stwierdził, iż jeśli jestem w ciązy, to one wogóle dzidzi nie zaszkodzą, bo przepisuje się je nawet przy zagrożonej ciązy, wiec się trochę uspokoiłam. Kazał mi przyjść za dwa tygodnie na kolejne usg i badanie. Dziewczyny, jak myśloicie zrobić test, czy poczekać te dwa tygodnie? A tak wogóle to też zobaczył, malutkie dwa torbiele na mopim prawym jajniku....powiedzcie mi, czy one mogą utrudniać zajście w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×