Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Ja miałam torbiel. Podobno w ciąży może rosnąć. ale to nie jets powiedziane. Zalezy tez jakiej wielkości ja masz. Ja miałam na lewym jajniku i na chwile obecna mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz brać Luteinę, to rzeczywiście nie zaszkodzi fasolince. Jeśli masz dostać okres to dostaniesz, jesli nie to nie....a luteina nie zaszkodzi:) POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampa też kiedys miałam torbiele na jajniku, nawet gorzej bo miałam torbielowate jajniki przy których jest bardzo utrudnione zajście w ciąże, ale dosyć długo brałam Diane , która mi je rozbiła. 2 małe torbiele na jajniku to nie powód do zmartwienia, tym bardziej że masz drugi jajnik , który przejmuje całkowitą kontrole na hormonami w przypadku kiedy jeden jest chory. Także głowa do góry! Jeżeli spóźnia Ci się @ to jabym zrobiła test, po co czekać? Dziewczyny u mnie dopiero 15 dc (cykle 24 dniowe), także za 9 dni wszystko się wyjaśni. Chociaż stwierdzam ze smutkiem, że nie licze na to, gdyż przy słabym nasieniu tak szybko w ciąże się nie zachodz :-( :-(. Kłuje mnie w jajniku i w piersiach, ale zawsze mam tak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pytanie spóżnia mi się okres już jakiś tydzień zrobiłam dwa testy wyszły negatywne (może za wcześnie je zrobiłam?) od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze tak jakbym miała dostać @ wczoraj bolały mnie jajniki a okresu dalej brak. Pozatym nie mam żadnych objawów. Czy to może być ciąża dodam tylko że bardzo bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niewiem dlaczego ale ok 2 dni po owulacji, obudził mnie tępy boł podbrzusza (taki sam jak w 1-wszym dniu okresu) Zdarzyło mi się tak 2-raz w życiu. Za pierwszym razem było tak w 1-wszym cyklu starania i wtedy mi się opóźniła @ mniej wiecej o 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeri...idź do gina. Moim zdaniem testy sa dobre i raczej nie zdażają się pomyłki w wyniku. Po o się siedzieć w domu i czekac lepiej iśc do lekarza, który rozwieje Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri, a cykle masz regularne??? Długo się starasz o dzidzie? Czasami jest tak że testy długo nie pokazują dwóch upragnionych kresek.. Jak nie przyjdzie w ciągu 4 dni to powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba mam dość tych testów czytałam na jednym z forum że wacle nie są takie dobre chyba pójde zrobić sobie jutro beta hcg :( jeśli tam wyjdzie że nie jestem w ciąży to pójde do gina a wiecie może jaki wynik ma wyjść przy tym badaniu krwi oznaczający ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, chyba dziś kupie test, albo w srodę pójdę na badanie krwi...boję się strasznie, chyba nie chce się rozczarować.... Pan G. przepisał mi duphaston. Czy któras z was brała może ten lek? Torbielki wykrył mi na prawym jajniku, a mnie cały czas bolał lewy-powiedział, ze jak zwykle u dziewczyn wszystko na odwrót:-) A po tych proszkach, to wcale lepiej się nie czuje, oba jajniki mnie bolą, a piersi to już wogóle lepiej nie mówić. Strasznie mnie drażni nawet dotyk mojego mężusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że skoro ja nie mam żadnych objawów, to nie oznacza że się nie udało. Dosłownie nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam żadnych objawów oprócz tego bolacego podbrzusza jakbym miała dostać @ ale to już mam od kilku dni tak na zmiane raz boli raz nie a @ dalej nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mnie właśnie brzuch nie boli ani nic. Więc nie wiem sama co o ty myśleć, moze @ przyjdzie później dlatego nie czuję że się zbliża. Boję się zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, bo strasznie bym chciała:-) Postanowiłam, idę w srode na badanie krwi... A szłyszałyście coś o tym leku(duphaston). Mam nadzieję, że on mi nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny przyglądałam sie waszym rozmową już trochę bo sama zastanawiam się czy nie zacząc starać się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nad czym się zastanawiasz? Nie ma co odkładać na później, bo w koncu moze być za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston nie zaszkodzi Ci, jest przeważnie przepisywany, aby podtrzymać ciąże u kobiet, którym grozi poronienie. Valeri, boli Cię brzuch czy kłują Cie jajniki? Kiedy pojawiły się pierwsze objawy? Zaraz po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy zajśc
zeby urodzić wagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka myslalam ze dzis test juz zrobisz... Nic sie nie boj jak wyjdzie negatywny to nic straconego(zawsze mozesz miec jeszcze we krwi za mało chormonu) a jak wyjdzie pozytywny to wszelkie watpliwosci zostana rozwiane:) pozdrawiam i nadal trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka, lekarze zalecają robić test już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Kupuj test dzisiaj i rób jutro rano, po co masz się denerwować i żyć w niepewności. Ja wierzę że będą 2 upragnione krechy. Trzymamy za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini może i masz rację, może dziś kupię test i zrobię jutro rano. Jestem strasznie strachliwa. Boję się po prostu że to będzie za wcześnie, nie każdej wychodzi w dniu spodziewanej @. Dziewczyny co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×