Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

hej dziewczyny. Dziś 11 dzień podwyższonej temp (37,00). Już nie mogę doczekać się kiedy zorbię test i mam ogromnego stresa. Oczywiście dam wam znać w środe co mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY Nie mam czasu nawet tutaj zajrzec, mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. Cały czas na pełnych obrotach, w pracy masa zajęć - koniec miesiąca, poza tym projekty trzeba robić, budowy trwaja póki co. No i tak to się kręci. Teraz musze sobie dopiero kawe zrobić, bo od 7 jestem zawalona papierami :o U mnie zima w pełni, śnieg sypie od samego rana :o Jeden plus, że tak ładnie biało za oknem :D ...no i piatek :D poza tym $$$ :) heheh Trzymajcie się ciepło, miłego dnia i udanego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa właśnie, mój mąz na L4, ponieważ wczoraj uwalił sobie kawałek palca i musiałam z nim jechac do szpitala szyc :( Uchhh wyglądało paskudnie.I teraz ma palca poszytego jak Frankenstein :D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyna ja już w tym miesiącu nie będę testować dostałam @ :( Dziś i jutro idę do pracy a potem dwa tygodnie urlopu jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Valeri fajnie masz, chociaż ja też nie najgorzej - jutro imprezka!!!. w poniedziałek pracuję tylko do 13 a wtorek wolny, wiec jest fajnie. No i niedługo już święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak nas straszyli że prądu nie będzie a tu niespodzianka - jest!!! Super bo mam kontakt z wami. Przydałoby się odświeżyć naszą tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Valeri szkoda ze okres dostalas :( no coz nastepnym razem musi sie udac Mirabelka to chyba dobrze ze temp Ci wzrosla , no moze mikolaj cos mężowi \"pod poduche \"fajnego przyniesie Testowna kurcze dalabys sie mezowi wykazac ;) pocwiczyl by przed wiosna... Jak sie czujesz, jak apetyt?? Dorotka na kiedy masz termin?? z mezem postanowilismy kupic kolekcje ksiazek polityki z serii cala polska czyta dzieciom... a ja lubie ksiazki ktore mnie zainteresuja ciezko mi sprecyzowac. Lubie Pilcha, Whartona, Chmielewska, Musierowicz, Ostatnio slabo u mnie z czytaniem utknelam na- zeszytach don Rigoberta - Vargas Llosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mini, no mam nadzieję że prezent mikołajkowy będzie niecodzienny :). Powoli mi lecą dni do testowanka no ale jakoś lecą, czekam i czekam aż się w końcu doczekam. Pamiętam że i Dorotka się stresowała, a teraz już ma dzieciaczka w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia............23..........Jastrzębie...........1……………….........? Mikulina...........27.........Gliwice...............12..............??? okokokokoko ....22..........Kraków...............1................FASOLKA Mirabelka.........25..........ok.Wrocławia.......3. ..............04.12 Oli 1...................28..........Karpacz.... ..............3.............31.10 Dasia..................27..........Kraków...............3............FASOLKA Elmira…………22..........Chrzanów.. ..............1.................ok 9.11 Ridana…………23..........Kielce.... ..................0……………… .....? Znalazłam tabelkę, wpisałam fasolki. jAK coś nie tak to poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia............23..........Jastrzębie...........1R 30;…………….........? Mikulina...........27.........Gliwice...............13.. ..........ok. 19.12 okokokokoko ....22..........Kraków...............1................FASOLK A Mirabelka.........25..........ok.Wrocławia.......3. ..............04.12 Oli 1...................28..........Karpacz.... ..............3.............31.10 Dasia..................27..........Kraków............... 3............FASOLKA Elmira…………22..........Chrzanów.. ..............1.................ok 9.11 Ridana…………23..........Kielce.... ..................0……………… ; .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia............23..........Jastrzębie...........1R 30;…………….........? Mikulina...........27.........Gliwice...............13.. ..........ok. 19.12 okokokokoko ....22..........Kraków...............1................FASOLK A Mirabelka.........25..........ok.Wrocławia.......3. ..............04.12 Oli 1............... 28..........Karpacz.... ..............3.............31.10 Dasia...............27..........Kraków............... 3............FASOLKA Elmira………….....22..........Chrzanów.. ..............1.................ok 9.11 Rihana………......23..........Kielce.... ..................0……………… ; ; .....? Valeri.............27..........Katowice................1................?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się uż powoli zbieram do domku. Po drodze zajde do mamy po obiadek (nie bede sama gotować dziś :) ) no a jutro już luzik i tak aż do wtorku, bo po drodze same imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia............23..........Jastrzębie...........1R 30;…………….........? Mikulina...........27.........Gliwice...............13.. ..........ok. 19.12 okokokokoko ....22..........Kraków...............1................FASOLK A Mirabelka.........25..........ok.Wrocławia.......3. ..............04.12 Oli 1............... 28..........Karpacz.... ..............3.............31.10 Dasia...............27..........Kraków............... 3............FASOLKA Elmirka………….....22..........Chrzanów.. ............2............8.12.2007 Rihana………......23..........Kielce.... ..................0……………… ; ; ; .....? Valeri.............27..........Katowice................1 ................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pije kawkę bo mam dziś wolne, ale za to jutro pracuje do14:-( mam nadzieje że szybko zleci , a potem weekend i imprezka imieninowa mojego taty (ma na imię Andrzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie dziewczyny bo za oknem bardzo zimno, brrr, a mnie na dodatek męczy katar, nie wiem za bardzo co moge brać? Mini -> czuję się nie zadobrze bo strasznie mnie męczą mdłości, które mam nad ranem i nie moge spać, potem troche luzu i znowu zaczynają się popoludniu i trwają do nocy, więc niekiedy po obiedzie już nic nie jem bo nie jestem wstanie, na widok jedzenia mam odruchy wymiotne. okokokokoko -> nie gniewam się na ciebie, jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ale jestem dzisiaj zjechana :D jejku. Odebrałam wyniki morfologii, wszystko ok :). MIni nie wiem wg moich wyliczeń termin mam na początek sierpnia. Ale nie wiadomo, jak policzy lekarz. Musierowicz też czytałam. Ma m teraz trochę książek, coehlo, ale nie mogę przebrnąć. Teraz czytam JAgoda w miescie. EWygrzebałam tą książke, ze sterty książek z młodości. Relaksuje się nie czytam nic ciężkiego. Następne na liście są \"Słoneczniki\". Ponoć dobra jest. J. Picoult. Mam jej jedną ksiązkę i muyszę się za nią zabrać. Teraz widzę nagle znalazłam czas na czytAnie. No i książka którą ostatnio śpie, jest Starowicz, podręcznik do wychowania seksualnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia............23..........Jastrzębie...........1.............ok..22.12 Mikulina...........27.........Gliwice...............13.. ..........ok. 19.12 okokokokoko ....22..........Kraków...............1................FASOLK A Mirabelka.........25..........ok.Wrocławia.......3. ..............04.12 Oli 1............... 28..........Karpacz.... ..............3.............31.10 Dasia...............27..........Kraków............... 3............FASOLKA Elmirka………….....22..........Chrz anów.. ............2............8.12.2007 Rihana………......23..........Kielce.... ..................0……………… ; ; ; ; .....? Valeri.............27..........Katowice................1 ................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jutro mam wizytę u lekarza. Boje sie strasznie co mi powie, co zobaczy na usg. Powinno już bić serduszko. Wczoraj już nie plamiłam a dziś znów ale tylko troszeczkę i trochę jaśniejsze. Ale problem następny odebrał mi mąż wynik z cytologi, którą robiłam na samym początku ciaży i cholera mam jakiś stan zapalny. To chyba źle. I znów sie zestresowałam :( Teraz to ja juz jestem w 7 tygodniu a jak by wszystko było ok to maleństwo moje było by na świecie 17 lipca :)) Okokokoko... Gratuluje! Teraz się tylko modlić żeby wszystko przebiegało dobrze. Bo jak widać zajść w ciaże łatwo nie jest a to i tak dopiero połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE PUCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie sie podziałyście?? Dasia wszystko będzie dobrze trzymam kciuki :D Mirabelka czy ty teraz na dniach nie powinnaś testować ?? Czekam na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co siE tutaj dzieje????? jako matka założycielka topicu hihihiih jestem zaniepokojnona. czy wszyscy uciekli na nowe topiki?? wiem ze jest nowy temat planujemy dziecko na wrzesień :-( ale ciągle można tutaj coś bazgrolic...wrócę do was i będę [pisała. ale nienapalam się na dziecko9 już :-) ja w sobote zaliczyłam egz z dwóch przedmiotów hhhuurrraAA wiec jestem przeszczęśliwa, odwiedziłam tate w weekend więc znowu mi się humor poprawił :-) trzymajcie kciuki...w czwartek moj daddy ma łoperację wycięcia tego dziadostwa!!!!!!!! musi byc dobrze no i niech ktoś wejdzie tutaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko bije:))) Wszystko rozwija sie prawidłowo! Ale leżę jeszcze przez dwa tygodnie. A później zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Dasia, że wszytsko wporządku, Twoje serduszko też zabiło napewno mocniej przez te dobre wiadomości. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki- co się z Wami stało ? czy już nikt tu nie zagląda? :-( Nie można tak bez słowa porzucać topiku:-) wracajcie ale to już:-) :-) ja niedawno wstałam i narazie jedyne co udało mi się zrobić to wypić kawe (jestem od niej uzależniona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę dzisiaj nienajlepiuej czuje, mam pracę do napisania, a jest mi niedobrze i wogóle okropnie. Nic mi się nie chcę. No nic nie poradzę, jutro jestem umówiona do lekarza na usg i żeby mi wszystko normalnie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dokładnie w 8 tygodniu. Termin porodu mam wyznaczony na 16 lipca. Kamień spadł mi z serca. Ale przez dwa tyg mam odpoczywać jeszcze. Lekarka powiedziała, że jak przez 10 dni już nie bede plamić to bedzie super. Narazie nie plamie od trzech dni. Oby tak dalej:) Następna wizyte mam 13 grudnia. Musze zrobić badania. Wczoraj z nerwów jak weszłam do lekarki to miałam ciśnienie 160/80 w zyciu takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×