Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Okokoko na twoim usg bedzie dopiero kropeczka. Tak jak na moim poprzednim ale bedziesz wiedziec przynajmniej że ciąza jest umiejscowiona w macicy. Dopiero od 7 tyg (liczac od ostatniego okresu) bije serduńko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko ty jesteś z Krakowa o ile pamiętam. Ja tez. Tak z ciekawości gdzie byś chciała rodzić i do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia kochana ja kończe już 7 tydzień :) w czwartek zaczynam 8 :D Ja idę teraz do doktor Mazanek a wcześniej (wczoraj) byłam w szpitalu rydygiera u dr Wróżka. Jestem niezadowolona i jutro idę prywatnie. Do Małopolskiego Centrum Medycznego to jest bodajże na Rejtana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jeszcze w lipcu urodzisz. Myślałam że jesteś troche mniej. Dogoniłaś mnie :))) Moja koleżanka chodzi do Rydygiera do Wróżka tez jest w ciązy. Ale rzeczywiscie nie jest podobno za fajny. Ja chodze do Doroty Nowak do prywatnego gabinetu na Centrum D. Polecało mi ja wiele osób. Jest ok. Pracuje w Żeromskiego. Ten szpital też mi dużo osób do porodu poleca podobno jest nalepsza porodówka w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile płacisz bo cenrum d mam blisko od siebie. Wróżek jest fajny tylko nie ma czasu na pacjentki. Nie wiem kiedy rodzę. Zależy to pewnie od rozwoju dziecka, miałam bardzo długie cykle więc wg nich łapię sie już na sierpień, ale przy zwykłym wyliczaniu jestem na lipiec. A i tak te wyliczenia są g... warte bo mało kto rodzi w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwsza wizytę 90 zł a następne niby 80 zł ale wczoraj mi kazała zapłacić 50 zł może dlatego że teraz musze chodzic co dwa tyg a nie co miesiąc jak normalnie sie chodzi. Wczoraj na usg wyszło mi 7 tydzień i 6 dni 1,5 cm i termin porodu 16 lipiec tak to mądry komputer wyliczył :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka tez była w czoraj u Wróżka siedziała od 10 do 15 bo jeszcze czekała na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedziałam od 10 do nie pamiętam chyba do 2 :( Wczoraj właśnie koszmar. No ja tam w tym centrum mam zaplacic 80 ale kurcze to trochę daleko ode mnie. i to 80 to już z USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście usg tez mam w cenie. A ta lekarka do której idziesz to w jakim szpitalu pracuje? Do tej Nowak sa terminy ok tygodnia albo i dłużej ale jak cos sie dzieje to bez rejestracji bez problemu przyjmuje. Ona jest w wtorki i czwartki od 15 do 19. Wczoraj wyjatkowo w pn przyjmowała. Centrum D 9/2 tel 642 17 23. (moze Ci sie przyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem nie patrzyłam jutro się pewnie zapytam :D Ale co zabawne, hehhe ona się specjalizuje i pisze prace na temat seksualności nastolatków hehehe :D Chyba się z nią polubię. (pisze pracę magisterską na podobny temat) Denerwuje się. Przed jutrem. Kurcze taki maluch. Jejku jak mnie dzisiaj muli szok :( bLEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem strasznie zmulona cały dzień. Co chwile mnie ssie w żołądku. łeeee okropne. Co Ty studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na UJ i wczesnoszkolną na AP. To podobna dziedzina. Nie ma po niej kasy :(( Ja juz pracy w szkole miałam tak serdecznie dośc że sie ciesze ze siedze na L4. Chyba sie przekwalifikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam, ze kasy nie będe po tym mieć. :) Ale za to będę robić coś co lubię :) a potem kto wie, może się przekwalifikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide trochę polezakowac bo juz za długo siedze:) Daj jutro koniecznie znać co Ci lekarz powiedział jak tam Twoje maleństwo. Zobaczysz serduszko. ja sie wczoraj rozpłakałam ze szczęścia. 1,5 centymetrowa kijaneczka. Cudo poprostu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko jak po wizycie? wszytsko wporządku?????? jak reszta dziewczyn? mirabelka...robiłaś test??? pliss napisz co i jak? mikulinka pewnie zajęta pracą jesteś, ale zajrzyj tylko się pokazać tutaj. pustki.....pustki....pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Rzeczywiście, pracy mam dużo, tym bardziej, że wczoraj nie byłam w pracy-zatrułam się i lezałam w łóżku :( Pod wieczór odwiedziła mnie kumpela, to już nie zaglądałam tutaj. Tak poza tym u mnie nic nowego-stara bieda :) Po wczorajszej akcji z żoładkiem nawet nie mam ochoty na kawę :P Trzymajcie się ciepło. miłego dnia... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
? miała testować i nic się nie odzywa? to do niej niepodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj idę na USG powiem wszystko jak wrócę. Mirabelka nie miała przypadkiem testować dzisiaj? Zobaczymy :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny wczoraj z rana zmierzyłam temp i spadła o 2 kreski na 36,85. Ale skoro miałam już test to go zrobiłam i zobaczyłam 2 kreseczki (jedna trochę bledsza, jednak wyraźnie widoczna). Dziś temp znowu 37,1. Jestem przeszczęśliwa ale nadal nie moge w to uwierzyć. Za kilka dni powtórze test. Ostatni oresk miała 26 października, ale myślę że to ciąża najwyżej 3-tygodniowa, dlatego do lekarza umawiam się na następny czwartek. Nie za późno? Nie wiem sama czy w 3 tygodniu by coś już było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
Mirabelko, wspaniała wiadomość:) jednak na wizytę u gina to i tak będzie za wcześnie jeśli nawet pójdziesz za tydzień w każdym razie gratulacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka GRATULEJSZYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no strasznie sie ciesze ze w koncu i Tobie sie udało .. no To jednak bedzie prezent na mikołaja?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni okres 26 sierpnia, ale mierze temp i wiem kiedy była owu, dlatego sądze że to wczesna ciąża. Myślicie że moge spokojnie iść do gina w następny czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no października, pomyliłam się. To co myślicie mam iść jutro czy za tydzień w czwartek będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
akurat jeśli chodzi o badanie usg to ważny jest moment poczęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×