Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ja u siebie w biurze mam taką małą z lampeczkami (śliczna jest), a na korytarzu taka duża, wczoraj ją ubrałam i zawiesiłam 300 lampek. Świątecznie się zrobiło w firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj sama musiałam ją ubierać, tylko lampki ktoś mi pomógł zawiesić. Zrobiło się miło i przytulnie, ale i tak dłuży mi się dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina może dziewczyny zajęte przed świętami, pieką makowce, sprzątają, tylko my w pracy siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł ja jestem. Narazie szykuje się na wyjazd do rodziców :) Już jestem prawie spakowana, musze sobie umyć łepek i w drogę :) Jutro muszę iśc załatwiać dowód, aż mnie mdli jak o tym myślę, jak będzie strasznie dużo ludzi, to pójdę po nowym roku. Dramat. Mam nadzieje, że jednak nie będe zmuszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szeryf dzisiaj tylko wpadł i wypadł. W sumie nie narzeka, ale to i tak nie zmienia faktu, że pracy mamy sporo. W piątek wigilia w pracy, więc od 14 świętujemy tutaj :) Ciekawe, o której zawitam w domu :D Dzisiaj po pracy jadę zakupić parę drobiazgów, tak to jest jak dostanę samochód w swoje władanie :D ehhe Trzymajta się laseczki, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Znowu nie ma nikogo :) Mam ubraną choineczkę, piękna duża tak świątecznie sie zrobiło. A poza tym to jakaś taka słaba jestem, co chwile bym sobie leżała i drzemała a potem tak a wstaję nieprzytomna. Wczoraj cały dzień mnie mdliło dzis na szczęscie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dasiu mdłości niestety nie przechodzą. Trwają już od soboty. Wczoraj powiesiłam sobie nowe firaneczki w salonie i zrobiło się przytulniej. Ale było tego wieszania - 9 metrów firanki. Dziś idę na zakupy przedświąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :) DZISIAJ DZIEŃ ZABIEGANY OD RANA, ALE ZA TO O 13 WIGILIA, BO ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA Z JUTRA NA DZIŚ :) NAWET ŚNIADANIA DO PRACY NIE ZABRAŁAM HEHE :) POZDRAWIAM WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJOOO :) A CO TU TAK PUSTO???? GDZIE SIĘ WSZYSTKIE LASECZKI PODZIAŁY??? CZYŻBY WSZYSTKIE GOTOWAŁY I ROBIŁY OSTSTNIE PORZĄDKI? JA JUTRO WYBIERAM SIĘ NA OSTSTNIE ZAKUPY, PARĘ PREZENTÓW MUSZĘ DOKUPIĆ... PO WCZORAJSZEJ WIGILI PRAKTYCZNIE KAŻDY PÓŁ PRZYTOMNY :D HEHE ALE SUUPER BYŁO, WRÓCIŁAM DO DOMU PO 21.... MÓJ MĄZ JUŻ DAWNO BYŁ W PRACY O TEJ PORZE ;) TRZYJAMTA SIĘ, ZAJRZĘ JESZCZE DZISIAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, tylko że na nic nie mam ochoty, odliczam jak zwykle godziny do 15, dziś też pędzę na miasto kupić szyny do firan (do 2 pokoi) a jutro zabieram się za sprzątanko i gotowanko. No i jeszcze w poniedziałek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja niesteety w weekend pracuje, ale pocieszam się tym że od niedzieli od 14 mam wolne i w Wigilię już nie pracuje, mężus też nie , więc jeszcze tylko dwa dni Nie mogę się już doczekać aż m wróci z pracy, bo będziemy dziś ubierali chinkę- pierwszy raz mam y taką dużą, bo do tej pory mieliśmy taką maleńką już ubraną Ja uwielbiam Boże Narodzenie, a najlepsze są wspomnienia z dzieciństwa.... oj rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie, jestem czerwcówką 2007. Niestety mój berbeć tak zajmujący, ze nie miałam czasu Was podczytywac i nie jestem na bieżąco, której z Was się udało i będzie czerwcówką/lipcówką 2008, mam nadzieję, że wszystkim się w końcu uda. Wpadłam złożyć Wam życzenia świąteczne: [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41776ec9ada8b4f0.html]http://images31.fotosik.pl/85/41776ec9ada8b4f0m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tam bedziesz spodnie mial na szelkach a dzis jestes mały jak muszelka KLO sliczny synek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach niesie życzenia w anielskich piórkach niesie w plecaku babki i świeczki a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwspanialszych, najweselszych, bardzo świątecznych, obfitujących w prezenty Świąt, oraz cudownego, szczęśliwego i PŁODNEGO roku 2008 życzę Wam wszytskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia i jak wypadł teścik? Wesołych, pogodnych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby ten magiczny, świateczny czas płynął jak najwolniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko napisać co z testem no więc.......................... śliczna, piękna JEDNA krecha czyli nici, w tym roku po prostu zamiast rózgi dostałam jedna kreche hihiih no trudno... jeszcze raz wesołych buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie martw Kamcia, na pewno uda sie w nowym roku :) A mnie szef zwolnił do domu o 11, więc już się szykuję do wyjścia :) A o 16 do mamy na Wigilię, a już jestem głodna jak wilk, tylko mdłości mi ciągle dokuczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam Kochane dziewczynki życzę ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnacych choinka, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Swiąt dających radosć, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok 2008 że będzie jeszcze lepszy niż ten mijający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, od Wigilii nikogo nie było na forum!!! niedobrze dziewczynki, ja ani @ nie dostałam ani nie mam żadnych objawów wskazujących na ciąże, wiec raczej nic z tego nie będzie. jak wam minęły Święta?????? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI 🌼 Święta minęły bardzo szybko, aż za szybko...A tak było miło :) Przed świętami robiłam test...piekna JEDNA kreska, tak samo jak u ciebie Kamciu... Niestety @ nie mam dalej a dziś już 41dc, piersi bolą strasznie! Jakbym tam miała kamienie....czekam dalej na @. W poniedzialek Sylwester i już koniec roku...zlecial szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×