Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mini...jak cudownie tzn przykro mi że nie czujesz się zbyt dobrze..ale jakby nie patrzeć to dobry znak !!! mikulinko a ty na kiedy masz przewidywana @??? mnie wczoraj bardzo!!!! kuło w podbrzuszy tzn po prawej stronie, nie mogłam az siedziec zupełnie na siedząco..no wiece o co chodzi. ale to pewnie moja psychika zadziałała..mam zero objawów miesiączki, brzuch na okres nie zabolał mnie nawet przez chwilke a to dziwne bo zwykle juz tydzien prz\\ed czulam. ale wiecie co..teraz pomacałam sobie cycki i tak jakby krąglejsze jest hehehe jak to brzmi..jakbym przed tym komputerem molestowała samą siebie :-) no ale nic nie bola, nic a nic zimno strasznie u mnie, wroclam ze spacerku z psem z prawie odmarznętym nosem,...poważnie, wiec ide na ciepłą herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mini...płci to chyba jeszcze teraz nie poznasz... Ostatnio miałam @ 12.10... cos mi się przestawiło, no cóz... wiec teraz w przyszłym może dostanę. Chociaż nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie poznam płci choc juz jest to mozliwe:) a zanim doczekam sie na USG to pewnie jeszcze z miesiac minie wiec juz jak tylko odpowiednio sie obróci .... a Ty masz dosc długie cykle?? skoro w nastepnym tyg sie spodziewasz?? a wiesz mniej wiecej kiedy miałas owolacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bardzo dobra koleżanka...wspominałam o niej na początku kiedys jest juz teraz w 18 tc...a wczoraj okazało sie ze jej siostra nooo wpadła. jest młodsza, ma chłopaka. wiec beda miały siostry dzidzię z tego samego roku będzie różnicy okolo 5 miesiacy ale cudo. byłyscie juz na tej stro nce nasza klasa...szukasz swojej klasy ze szkoły, starzy znajomi..ale jaja www.nasza-klasa.pl czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Mikulnko droga, ja ostatnią @ miałam 13.10, więc dzień później... Teraz jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właźcie właźcie na naszą klasę
bo zajebista stronka:) www.nasza-klasa.pl szkoda, że tak mało jeszcze popularna poza Wrocławiem dlatego dopisujcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziwne dosyc... a czujesz kiedy masz owolacje?? np w tym cyklu wiesz kiedy miałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć. Co tam dziewczyny słychać :) Witam te nowe i te \"stare\" :d Wróciłam od rodziców, mam taki ogrom prania, że szok. Cały dzień jutro to będę prasować. Od czwartku męczę się z ogromnym bólem brzucha. Na moje nieszczęście biorę antybiotyk i mój żołądek tego nie wytrzymał. Ledwo chodzę, dramat. Ale dzisiaj już ostatnia dawka. Mówiłam Mikulinie wczoraj, że zakupiłam sobie tester owu wielokrotnego użytku. Ale nie tą Donne za 100zł tylko jakiś taki zwykły w wiejskiej aptece, za niecałe 15 zł :) Sprawdzam oj sprawdzam teraz co i jak. Zobaczymy czy zadziała :D Powiem wam, że trochę mi was brakowało :D przez ten weekend (tak tak uzależnienie). 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce ktoś orzeszka? Wczoraj zas[pokajałam smaki i kupiłam kg ciasteczek orzeszków, mmmm jak ja je lubie :D Mogę się podzielić do kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prosze częstuj się :)/ Ja najpierw pranie zrobiłam i teraz mam spokój na moment i mogę pić kawkę. Ale ostatnio strasznie obrzydliwe te kawy są. Nie ma dobrej kawy, wszystkie śmierdzą tak, że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sojowe bułki to wcinałam w LO :D dobre były. Zamiast drożdżówki lub czegoś innego był kubuś i bułka sojowa. Ja jadłam dzisiaj zwykłą na śniadanie. Pierwszy raz od strasznie dawna. Ale musiałam. Tak to nie jem śniadań. Jabym zaszła w ciąże to musze się nauczyć. A teraz bym się zwyła z bólu gdybym nie zjadła :) No cóż. Jakby się dało żyć bez żołądka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jakiś taki zwariowany. Dzisiaj zasłużyłam na odrobinę relasku i idę na 16 na manicure do koleznaki do salonu :D Ech.. i pogaduszki przy kawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jetsem rocznik 85, a wy wszystkie starsze... I od jakiegos czasu, od paru miesięcy usmiecham sie do kazdego malca, mam taka dziwna tkliwosc w spojrzeniu gdy widze jakiegos maluszka I dosłownie nie moge sie opanowac od czytania takich własnie tematow jak wasz.. czy ogladania kobiet w ciazy i wyobrazania sobie ze taka mała istotka jest we mnie. Tyle ze mam 22 lata dopiero i jestem na 1 roku mgr-ki, pracuje i racjonalnie myslac nie mam warunków na dziecko. A w sercu.. w serce szaleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nieszczęście o 16 będe jeszcze siedzieć na zajęciach. Ale jutro za to idę kupić sobie torebkę :D Hehehehe ja to jednak jestem typowa kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej grawitacja. Kochana co ty mówisz, ja jestem w twoim wieku i już rozpoczęłam starania :) Witaj witaj :) A dzięki tu kochanym dziewczynom przestałam przejmować się swoim wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pieprzysz farmazony Dorotka... juz tak ci musze powiedzieć. Piszesz tak jabyś miała 70 lat. Oj dziewczyno, popraw się ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkulina ja mam upatrzone kilka torebek. Jedna w kratkę brązową + brązowa skóra druga to czarny zamsz i lakierowana skóra w kolorze żółtym :D śliczna i trzecia to w carry taka czerwona zamszowa z wzorem czarnym, chińskim a czwarta to torebka w reserved ojjj jak ja kocham wielkie torby, torebki mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×