Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Nikogo tu nie ma...p[ustki, wieć idę do łóżka. Popczytam książkę. Jutro poniedziałek, kolejny tydzień pracy :( Jakoś nie mam ochoty na pracę. W zimowe dni najchętniej zostałabym w domu :) Dobranoc dziewczyny 👄 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo tu nie ma...p[ustki, wieć idę do łóżka. Popczytam książkę. Jutro poniedziałek, kolejny tydzień pracy :( Jakoś nie mam ochoty na pracę. W zimowe dni najchętniej zostałabym w domu :) Dobranoc dziewczyny 👄 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mikulina ;) ja w drodze do pracy wygladałam już jak bałwanek ;) oj robi sie zimno brr Mam nadzieje że ta twoja @ nienadejdzie Trzymam mocno kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na owulacje byłam już w piatej aptece nikt nie ma testów owulacyjnych. Nic dzisiaj zajde do tej koło mnie i zamówie może na jutro bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane zimno straszne nic mi się niechce i odliczam dni do wyjazdu weekend miałam męczacy i ogólnie jestem przed @ więc jestem zła jak osa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Cześć dziewczyny. Ja odprowadziłam mojego brzdąca do przedszkola i teraz popijam poranna kawusie. Mikulina80 też bym chciała już być w tum dniu cylku i nie mieć @, musze jednak poczekać do soboty a dni tak powoli lecą jak się na coś czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina Mikulina :D Trzymam kciuki nadal :D Cześc dziewczyny, my też przeleniuchowaliśmy całą niedzielę, oglądaliśmy filmy \"Zodiak\" i \"Scoop\" Ekstra te filmy. Nawet nie robiłam obiadu, kolejny dzień, udziela mi się fatalny nastrój. Robiłam wcvzoraj rybe z frytkami :) Ale smakowało. Dzisiaj tez leniwy dzień. Zimno i zima za oknem aż się wychodzić nie chcę. Już mam dość nie wiem co ze mną jest :( Chyba narzuciłam sobie za dużą presję, ciśnienie i zaczyna się to na mnie odbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Mam nadzieję, że @ nie dostanę-ale zobaczymy. Nie nakręcam się!! Nie myslę o tym! Dorotko, co to za nastrój? Zimowe zmęczenie czy co?? Tak czasem bywa. Poczytaj cos wesołego i lekkiego. Mnie to zawsze pomaga :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie dziewczyny kciuki.... przecież wreszcie musi mi się udać?Nawet męzowi o tym nie mówię, bo znów będzie zadzowdziony jesli zrobię test i wynik będzie negatywny. Dlatego nic mu o tym nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulinka nie mów nic mężowi, nic a nic. Zobaczymy, ja tam wierzę, że ci się uda. Nie wiem skąd u mnie takie podejście do wszystkiego. Chyba trochę zimowy nastrój. A po drugie zaczynam się bać, denerwować wymyślać i zdzwiwiać. Głupie dziewcze ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny oj tez bym juz chciała czekac na @ i oczywiscie nie dostać ;) ale to jeszcze wszystko przedemna a ten czas tak sie dłuży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri wszystkie czekamy. Ja też jeszcze trochę do okresu, nawet nie wiem kiedy moge robić test, kiedy mogę dostać okres, nie wiem czy wogóle miałam dni płodne ;( Mikulina już, okres wcale nie idzie, a jak idzie to nie do ciebie :) Wiecie jaki fajny program oglądałam w sobote na 2TVP o bliźniętach. Ojjj. Dla mnie dwójka to trochę za dużo szczęscia jak na jeden raz, ale program fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźnięta... mam kuzynki bliźniaczki, moja ciocia była na wysokiuch obrotach 24h. To było straszne, jedna płacze, druga jeść. I ytak w kółko. Ja bliźniat bym nie chciała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko przeciez kupiłaś sobie ten test owulacyjny?? I miałaś sobie kupić też te paskowe bo ja kupuje sobie te paskowe a raczej mam zamiar sobie kupić bo nigdzie ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina ja też nie chciała b ym bliźniąt. Valeri kupiłam niestety testów owulacyjnych paskowcyh nie kupiłam bo nie miałam gdzie. Ale boje się, przejmuje się, że ten test można łatwo oszukać. Ale mikulina od tego czasu co robiłam ten test i ci mówilam, że to już, miałam jeszcze jeden dzień tak i od tego czasu nic. Może więc działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, ale to ja to mówię, jak taka głupia pesymistka, że nic się nie uda, że to, że tamto. Aż mi się płakać chcę, mam chwilę zwątpienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeri---> nie ma testów w aptece? szok! Schodza jak ciepłe bułeczki czy co? Ja nie sprawdzałam u siebie,bo jeśli w tym mies. mi nie wyjdzie to sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, pomysl myszo o mnie...ile ja miałam chwil zwątpienia!!! Ja to powinnam juz dawno do głowy dostać. Uśmiech proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, dlatego jest mi tak strasznie głupio, ze się martwię i że się przejmuję. Bo wiem, że np ty jesteś w tej gorszej sytuacji, chociaż wierzę, że teraz ci się uda. Wiem, że to okropne, wiem że ja jestem orkopna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie mało ludzi je używa i dlatego maja je ale na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×