Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Byłam dzisiaj u koleżanki, która ponad miesiac temu urodziła synka. zasiedziałam się troche u niej, ten mały taki słodki, chociaż popłakuje i ma kolki, trzeba go nosić na rękach i kołysać. Dom z dzieckiem jest taki pełny i od razu widać że niczego w nim nie brakuje - jest tylko radość i ten piękny zapach maleństwa który się czuje już w przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej dziewczyny :-) Mirabelka, mam nadzieje, ze u mnie będzie tak jak u Twojej mamy, po trójce dzieci jednej płci - zmiana, oj musieli się Twoi rodzice bardzo cieszyc :-) Kamcia, moi synowie maja 14, 10, 6 lat. Ja mam 32, byłam młoda mama, niektóre dziewczyny w moim wieku dopiero mysla o pierwszym dziecku, a ja zawsze chciałam miec duzo dzieci i wczesnie załozyłam rodzine, tak nietypowo jak na dziesiejsze czasy...:-) Jestem bardzo podekscytowana bo chyba dziesiaj własnie mam owulację, a przytulanki były 3 i pół doby temu...mam ogromna nadzieję, ze się uda :-) Co do malutkich dzieci, to uważam czas narodzin i niemowlęctwa moich chłopców za najszczesliwszy okres w zyciu, mimo oczywistych trudnosci, jednak czas płynie szybko i wszystko co złe jeszcze szybciej sie zapomina...takzę mam sporo takich maluchów w najblizszych otoczeniu i zazdroszcze ich rodzicom bardzo, zwłazscza tym, którzy maja małe dziewczynki ... Pozdrawiam serdecznie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać jakoś..... Rojna, trzymam kciuki, że udało się i zostaniesz mamą cudownej dziewczynki. Z ogromną niecierpliwością czekam na wieści!!! Mirabelka...to prawda dom w którym jest maleńsatwo od razu wydaje się inny, pełny, prawdziwy. I my w końcu się tego doczekamy..napewno. Ja miałam dziś śednio ciekawy dzień, pewnie dlatego nie moge spać. W dodatku nawkurzałam się, ale nie będę Wam o tym zanudzać. Zmykam, zobaczę może jest coś w Tv, chociaz szczerze wątpię :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ronja trzymam kciuki za ciebie, mam nadzieję że uda wam się i wy też będziecie mieli córeczkę. Ja też bym chciała dziewczynykę, ale co będzie to będzie - będę się cieszyć, byle było zdrowe. A co do mojego @ to już prawie się kończy, chociaż wogóle się nie zaczął, bo to skromne plamienie chyba nie było okresem. w każdym razie poczekam chyba do następnego miesiąca, nie chcę robić testu żeby się nie rozczarować. Kamcia ja też często nie mogę spać w nocy, i wiem jakie to denerwujące. Mój M śpi obok smacznie a ja się męczę. Pozdrowienia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety dziewczyny dopadł mnie ból brzucha i pojawił się całkiem normalny okres. To już 3 dzień więc mam nadzieję że jutro się skończy i za tydzień podejmę kolejne starania o dzidzię :). A tak na marginesie u mnie piękna słoneczna pogoda. Jest ślicznie i na prawdę ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec weekendu... :-( nie lubię niedzieli bo już czuję w powietrzu poniedziałek. Mirabelka, przykro mi z powodu @. Ale parę dni i znowu zaczniesz starania, ja wręcz nie mogę doczekać się następnej @ bo to oznacza że po niej będziemy próbowali!!! juuupppiiii Powinnam dostać @ około 7.10. Poczekam chwilkę może któraś z Was się zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mimo że to niedziela a nie lubię niedzieli miło ją spędziliśmy. Byłam na wycieczce wgórach..nie wspinałam sie bo nie lubie i nie za bradzo mogę (astma). Troszkę boję się jak to będzie w czasie ciązy z astmą, zienią mi napewno leki, czytałam ze czasami w okresie ciazy ataki wogóle zanikaja, czytałam tez ze są większa mdłości..ale jak jest naprawdę okaże się, miejmy nadzieję za niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamcia, mam nadzieję że twoje zdrowie w okresie ciąży się polepszy. W końcu ciąża to stan w którym kobiety wyglądają kwitnąco. Ale nawet gdyby tak nie było, to i tak dla maleństwa warto wszystko znieść. Do 7 paźdizernika już niedaleko, więc trzymam kciuku za twoje starania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY. Witam w ten potworny poniedziałek. Dla mnie poniedziałki są koszamarne. Jestem śpiaca...nic mi sie nie chce. Wczoraj bylismy z moim M w kinie :) Na Twardej sztuce...fajny film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mikulina. Ja od rana jestem zawalona robotą może za chwilkę znajdę trochę czasu. A co do poniedziałku to je nawet lubię, szczególnie gdy jest dużo pracy, bo wtedy czas szybko mija - tak jak dzisiaj no i nie myślę ciąglę o bobasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może też się nieśmiało przyłącze. Chcemy zacząć starania w październiku. Nie wiadomo jak to będzie bo trzy miesiące temu odstawiłam tabletki io niestety cykl wydłużył się do 41 dni. :) Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko ---> hej. wiesz co mój cykl po odstawieniu tabletek baaardzo długo nie mógł dojść, jakby to powiedzieć, do siebie.... Jeśli oczywiście mówimy o tabl. anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak o tabletkach, niby mój ginekolog powiedział, że można od razu ale chciałam zacząć starania własnie w październiku, więc czekamy. Ale po tych tabletkach to dramat włosy mi wypadają, cykl długi jak diabli ehhh nigdy więcej. Ja już się od bardzo dawna przygotowuje hehe. I już sie nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak okokoko. Ja też odstawiłam tabletki już 4 miesiące temu i też cykl mi się wydłużył. Najpierw miałam 48 dni, potem 44 dni, a ostatni 35. Więc jak widać cykl powoli się skraca, może i u ciebie tak będzie. Ja kolejne starania podejmuję zaraz po okresie, który właśnie mam. To będzie mój drugi cykl. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja dziewczyny srtaram się od grudnia ubiegłego roku.... Czekam czekam...:( Może akurat Wam to pójdzie szybkiej i nie będziecie tak długoi czekały na dzidzię. Życzę wam tego bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co miesiąc liczę że się udało i klops..... Ale już się nie martwię, przynajmniej staram się nie martwić. Trzeba trzymać fason :D Tymn bardziej, że za oknem pięknie...kawkę popijam...a na biurku masa papierów :) hehehe Żyć i nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina wiem że masz rację, nie mozna tracić wiary, po prostu widocznie jeszcze nie nasz czas na dzidzi. Nie ustawajmy w staraniach a na pewno się doczekamy. Jeszcze 10 minut i końćzę pracę, a za oknem piękne słońce. Dziś kupuję mężulkowi salfazin - może coś nam pomoże w tych wrześniowych starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mój luby też przyjmuje Salfazin i dziewczyny nie kupujcie foliku, ta sama firma która produkuje Salfazin bodajże Puritans pride czy jakoś tak, wydaje kwas foliowy. Taka sama dawka jak folik 0,4 tyle, że w opakowaniu jest 250 tabletek i kosztuje około 16 zł. Folik nam chyba wciskają bo jest droższy i apteka na tym zarabia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×