Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Ja mam brata i czy ja wiem czy trzymamy sztamę :) Co do badań, to moja mama jest lekarzem i kazała zrobić wszystko, ginekolog też pytała się czy już zrobiłam. Jasne, wszystko ok, a ja spokojnie sobie żyję już. A dostałam skierowanie na wszystko co możliwe :) No i z czego jestem dumna mam wszystkie zęby wyleczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To bardzo dobrze. Właśnie widzę, że zmierza w moją stronę listonoszka...Już mam dość bo ona zawsze tak smierdzi potem że nie można... :p:p bleeeee Ale grunt że ma paznokcie żelowe...to zamiast tego mogłaby kupic sobie dobry dezodorant..... fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie badanie robiłyście, bo zaczynam się martwić...mi nic nie kazał :(..pewnie robiłyście krew, mocz...co jeszcze? może zdąże zrobić. śmierdząca listonoszka...fiu fiu u mnie był brudny kominiarz dzis hehehe ale oni rzadko bywają czyści..a ja roano jeszcze niekompletnie ubrana bylam on dzwoni ja szybko łapłam jakąs bluzkę byle jaka, potem patrz jakon już sobie poszedł a ja na lewą stronę bluzka, z przodu wielka metka..aaaallleee siaaaraaa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ostatnio byłlam sobie zrobić manicure taki zwykły, do tego pomalowane na francuski pazury, ot chciałam sie poczuć kobieta :) Nie ważne ze zlazło mi to po dwóch dniach, bo albo scieralam ziemniaki albo coś. Ale nie o tym siedze patrze a tu taka góra 14-15 robi sobie tipsy i to takie, że o dramacie nawet kobieta jej mówi, że to za długie a dziewczynka na to, że płacę to wymagam. Szokk ja to wógle nie kumam o co chodzi z tymi tipsami. i Szczerze to zastanawiam si,ę jak te laski wykonują podstawowe czynności higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia, przeczytałam o tej bluzce i aż się zaśmiałam do kompa :D hehehe Do mnie kiedyś przyszedł kominiarz ...to mnie obudził, o reszcze nie wposmne...jak byłam ubrana itp. Ja robiłam badania hormonalne testosteron, tsh i jeszcze jakieś mam to zapisane w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam żadnych badań, biorę tylko folik. Moje znajome tez nic nie robiły przed zajściem w ciąże. Ale mam dzisiaj zapierdziel w pracy. dobrze ze jeszcze tylko godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do pracy dopiero na 17.00 :(:(:(:(:( ale za to tylko poltorej godzinki..zyc nie umierac:) co do prali...wkurzylam sie tez..babka w sklepie mi nawkrecała kitów i kupiłam beko..z której nie jestem do konca zadowolona, chcialam mniejsza zgrabniejsza ale niestety mało asertywna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja niedługo też będę kupować pralkę, będę sugerować się ceną i coś wybiorę :). Ale nie wiem jeszcze jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiam samsunga jestem bardzo zadowolona, ale jest jedno ale, pralka na wsokich obrotach mi wyjeżdza. Już mnie szlag trafia bo nie mam siły tej cholery pchać po każdym praniu na miejsce. A do serwisu problem jest sie dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pralkę Electrolux.... jestem zadowolona :) Czekam aż się makaron ugotuje, robie dzisiaj na obiadek spagetii... Obiad o 17...dobre, wszyscy o tej godz. to kawę piją. Za oknami leje strasznie. Byłam w bibliotece po fajne książki... ale nie znalazałam nic prócz romansidła z nutka kryminału... Tak mnie naszło, raz na jakiś czas :D Zjem obiadek robię herbatę z cytryną i miodem i wskakuję pod kocyk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello czy nie ma nikogo w ten piękny deszczowy wieczór? :) robię sobie herbatkę i siadam, może ktoś wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem nowa... staram się już od zeszlego miesiaca... i nic... a teraz poszlam do pracy i nie moge zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoras z wawy? ja mam ni ime Kasia i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu ktoś jest witaj mikulinko witamy również nową osobę..pierwszy miesiac starań za soba... ja jeszcze nie.w połowie pażdziernika dopiero będziemy próbwac... piszesz ze poszłaś do pracy i nie możesz zajść w ciąże...znaczy to że to nowa praca?? wiesz ja zaczęłam prace od 3 września i ma to w pupie. chce mieć dziecko. mam umowe zlecenia wiec macierzynski mi i tak nie przyszługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie jestem z warszawy, ale chętnie odwiedziłabym stolice byłam tylko jako dziecko w podstawówce. ja jestem z południa (niedaleko katowic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez pisalam na forum ginekologicznym i wierzcie mi ze zajscie w ciaze nie jest takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wiesz co, nowa praca to nie problem. Czasem trzeba wybrac co ważniejsze... Ja bardzo chcę mieć dziecko, ale nie wiem kiedy je bede mieć:( My staramy się od grudnia 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się tego strasznie właśnie..... bo pisza dizewczyny ze dopiero po roku nawet po dwóch mozna sie leczyc, jesli nie zachodzisz w ciąże...a ja chcę mieć2 dzieci...i jak tu się wyrobić..nie chcę mieć dzieci późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×