Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Kamcia trzymaj się kochana, wyobrażam Sobie co czujesz. Sama miałam guza mózgu, mając 15 lat. Po taty śmierci który zmarł na raka płuc nie mogłam się odnaleźć, żyłam w strasznym stresie i po roku wykryto u mnie guza w głowie , niestety to nie lekarze mnie uratowali a wspaniała bioenergoterapeuta z Jeleniej Góry (Claudia), lekarze tylko rozkładali ręce wciskają mi kity że to migrena. Miałam straszne bóle głowy i zawroty. Po kilku-kilkunastu seansach wszystkie objawy znikły a wyniki były idealne. Jeszcze przed seansami miałam straszne wyniki OB 80, leulocyty podwyższone na maxa. Poczytaj sobie o Claudii, skąd wzięły się jej zdolności na jej stronie internetowej: Jest już ona znana na cały świat i nawet pacjenci z USA ją sciągają do siebie. Nie tylko leczy ale stawia również diagnozy, wyleczyła z różnych chorób moją mamę, ciocię i dużo tu wymieniać..... leczy nawet najcięższe przypadki Zyczę twojemu tacie szybkiego powrotu do zdrowia. Jeżeli masz jakieś pytanie to pytaj bo dużo o niej wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka jak tam twój tydzień starań, chyba już minął z tego co pamiętam?? Ja mam dzisiaj trzeci dzień @ i już zaczynam od przyszłego tygodnia:-) To musi być owocny cykl! Dzisiaj nie mam zafajnego dnia musze iść na zabieg usunięcia pieprzyka-brodawki z pleców, która znajduje się w miejscu ramiączka od stanika . Lekarz mówi że cały czas jest drażniona a to nie jest dobre, więc lepiej chuchać na zimne. Nie cierpie szpitali! A potem ide do ortodonty na kolejną wizytę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj wynalazłam w swoich wynikach, że mam tyłozgięcie, tyłopochylenie macicy. Jak myślicie czy są jakieś problemy z zajściem w ciąże? Wyczytałam gdzieś na forum, że niektóre miały i musiały stosować odpowiednie pozycje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zakrza, ja przyznam szczerze, że jestem raczej sceptycznie nastawiona jesli chodzi o bioenergoteraputów... ale widocznie pomagają, skoro tak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina tak do końca to nie jest ona bioge... ona sam tak nie che żeby ją nazywano. Jej zdolności się wzięły nie z jakieś szkoły czy magii. Ona całe życie ćwiczyła yoge u najlepszych mistrzów i kiedyś wpadła w głęboki trans. 2 miesiące leżała w szpiatlu i lekarze nie wiedzieli co się z nią dzieje, jak się przebudziła to okazało się że ma te zdolności. Zresztą na pierwzej wizycie jak do niej idziesz to nie mówisz jej co ci jest ona sama Ci mówi, potem idziesz do lekarza robisz badania i okazuje się że miała racje. Ja i moja mama szczególnie byłyśmy sceptycznie nastawione ale po tym jak się przekonałyśmy, zmieniłyśmy zdanie. Ludzie którzy do niej chodzą są w szoku bo uratowała nie jedną osobę od śmierci. Wiem że to jest dziwne ale coś w tym jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja już dziisja uciekam. Dzisiaj przyjdzie Pani na pomiar kuchni:D:D Już się nie mogę doczekać co wymysli :) Buziak 👄 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj miałam totalny nawał pracy i dlatego mnie nie było. Poza tym musiałam wyjechać kupić pare rzeczy do biura, no i tak zleciał dzień pracy. Torebki już zamówiłam więc na razie nie oglądam, może coś na wiosne :). Zakrza dziś mój 25 dzień cyklu, w sumie przy moich długich cyklach jeszcze jest szansa na poczęcie. Ale już tyle razy w tym miesiącu próbowałam, że musi się udać. Może już się udało. Cały czas od wczoraj ksręci mi się w głowie i pobolewa mnie brzuch jak na okres, a do niego jeszcze sporo, więc kto wie. Na razie daje na luz nie mysle o tym, za dużo roboty mam teraz w pracy. żegnam się dziewczyny. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa otuchy, to dużo daje, naprawde. jade z tata w piatek do sosnowca na konsultacje z lekarzem ktory ma robic operacje, zobaczymy na kiedy bedzie termin. jestem naprawde dobrej myśli, tata tez. nazywam go józef guzowaty (ma na imie jozek) hehehe tyled tego jest, kazdy gdzies miał w rodzinie stycznosc z tym dziadostwem, ale jka widze większosc przypadkow skonczyla sie powodzeniem tata sam mowi ze jak bedzie po wszytskim to poijdzie gdzies do kogos probowac medycyny niekonwencjonalnej -- mamy na oku takiego chińczyka :-) okokokokoo zycze pieknego i udanego weekendu!!!1 napewno wszytsko pojdzie z planem!!!!!!! najlepsze zyczenia zmykam teraz do pracy.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja już mam synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanko. Chcę kupić sobie okulary do komputera, co napisać w podaniu do szefa żeby mi je sfinansował. Podanie musi być super napisane, bo mój szef to taki porządnicki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki🌼 Jestem dzisiaj strasznie spiąca 💤 może kawa postawi mnie na nogi. Mirabelciu, trzymam kciuki żeby ta wredna @ nie przyszła do ciebie w tym miesiącu!! A co do podanie, to nic mi nie przychodzi go głowy...ale pomyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Mirabelka masz wadę wzroku czy chcesz kupić okulary z osłoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam wadę wzroku :(:( Dziewczyny, a ja Wam nie powiedziałam o wczorajszym spotkaniu z panią projektant.... No więc rozwiązanie w kuchni jesli chodzi o szafki zaproponowała super, oczywiście zgadzająć się na moje wizje :D W piątek mamy przyjść z mężem po 15 zobaczyc projekt czy nam odpowiada czy nie. Była z pracownicą i pracownica też zrobi projekt my wybierzemy :D Już zaczyna się coś dziać konkretnego w sprawie moich mebelków :) Cieszy mnie to! Płytki na połowie kuchni już są...ładnie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napisz, że z uwagi na pracę przy komputerze i ryzykiem związanym z ...hmmm nie wiem może...pogorszeniem wzorku prosze o..... Kurcze nie wiem....jakoś to ładnie \"ubierz\" w słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek będę musiała sie zwolnić do okulisty i wtedy przed wizytą szefa zagadnę, czy pisac jakieś podanko czy wystarczy faktura za okulary. Poza tym w kadrach się popytam co i jak. Chciałabym jakieś takie fajne okularki, nie noszę za często makijażu i chcę by one były ozdobą oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że tak odliczasz, bo przynajmnije wiem ile jeszcze nam zostało do końca pracy ;) Jeszcze tylko jutro i znów weekend. Czy też masz wrażenie, że czas pędzi jak szalony i dni nie wiadomo gdzie umykają...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dziś sie wybiore na solarium. A co do tych dni to mi się wloką niemiłosiernie, najgorzej jest w nocy, bo prawie spać nie mogę- masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×