Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

a tak poza tym to ja nie lubię jesieni ani zimy, bo jestem ogromnym zmarźluchem i musze mieć ciepło. Przez taką marną pogodę mam marny nastruj i nie mam co robić, bo nawet po pracy na miasto mi się nie chce iść w taką chlupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, masz rację. Ja w jesienne dni najchętniej siedziałabym w domu. Lubię jesień lae nie taką ponurą i burą... Wczoraj tak sobiue myslalam,jak ten czas szybko leci..Niedawno na święta Wielkonacne cieszylismy się na urodzenia Tomeczka mojej siostry, mówilismy że to taki zajączek wielkanocny, a ten juz Boże Narodzenie za pasem, sylwester...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wyczytałam w gazecie że zapowiada się długa i sroga zima, co mnie wcale nie cieszy. Boże Narodzenie już spędzę w moim nowym mieszkanku :), więc bardzo się cieszę, jeszcze tylko 4 tygodnie zostało do przeprowadzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wyczytałam w gazecie że zapowiada się długa i sroga zima, co mnie wcale nie cieszy. Boże Narodzenie już spędzę w moim nowym mieszkanku :), więc bardzo się cieszę, jeszcze tylko 4 tygodnie zostało do przeprowadzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo powoli szykuję się do domciu. Jeszcze tylko te 35 minut jakoś wytrzymam. Na weekend żadnych planów nie mam, mąż idzie do pracy. Może zrobię jakąś sałatke i ciasto, by czas szybciej leciał. Siostra wyjeżdża na studia - nie wiem co będę robić. Może nas ktoś odwiedzi, bo zwariuję z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz prawie weekend,..... Żegam się juz z Wami, z Tobą Mirebalciu moja towarzyszko w pracy :D Bedę dopiero w poniedziałek rano! MIŁEGO WEEKENDU, SŁONECZNEGO...🌼🌼 Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczyny, co słychać. U mnie trochę gorzej, od środy jestem na chorobowym i dlatego nie pisałam, ale już od dzisiaj mam internet w domu więc będę częściej do Was zaglądała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka, przeczytałam, że masz problem z oznaczeniem owulacji. Jak już pisałam polecam test owulacyjny (ok 23zł) który dokładnie pokazuje kiedy mniej więcej pojawia się owulacja i jakie dni najlepsze są na zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie było mnie bo mialam problem z netem, nasjpierw burza i odcielo mi internet...a gdy już naprawili...to komputera nie umiałam wlączyc...zepsuł sie, brat naszczescie dzis ppozyczyl mi laptopa wiec mam kontakt ze swiatem.. już bliskooooooo!!!!!!!!!!!! powinnam dostac okres dzis..aler nic...boloi mnie brzuch wiec pewnie jutro najpoźniej pojutrze mknie weźmie..a potem starania :-) nie moge sie doczekac..jutro poczytam co u was bo dzisw padaaaammmmm ucze sie anatomii w miedzy czasie przygotowuje lekcje z angielskiego i task wkółko buziaki\\papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Zakrza jeśli w tym cyklu się nie powiedzie to kupię sobie te testy. Wiem że można kupić na allegro, a w aptece też? Cześć Mikulina, no i znowu ten nieszczęsny poniedziałek. Dzięki Bogu nie ma dziś szefa to znowu mam luzik - jeszcze tylko jeden dzień :(. Kawa już zrobiona, po południu idę na solarium, troszkę się opalić na wesele, bo jeszcze tylko 2 tygodnie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cześć Mirabelciu... no niestety, znów poniedziałek. A weekend był taki fajny. Jestem juz u mamy, co mnie cieszy, bo życie w syfie jest straszne. W sobotę mój mąż cały dzień tyrał w mieszkanku o 8-23. Przyjechał zmeczony i brudny. Ale dobrze. że ma taką dobrą żonę,która czekała na niego z ciepłym jedzonkiem. Wczoraj byliśmy u cioci, fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj wybraliśmy się na spacer ze szwagrem i jego żonką, a potem odwiedzili nas kuzyni z bliźniakami-też było fajnie, to słodkie urwisy. Wstępnie też ustaliliśmy że wprowadzamy się 31.10.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal chora ;( zazywam antybiotyk i wie wiem czy w tym miesiacu wyjda starania i czy wogole mozemy sobie na to w tej sytuacji pozwolic;( coz, w najblizsza sobote biore slub i dostaje swira z nerwow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeglądam poranną prasę, super jest w pracy jak nie ma szefa-oby tak było jak najczęściej, chociaż już za 4 tygodnie ja biorę urlopu 2 tygodnie, więc sobie odpocznę od rannego wstawania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, nie jesteś sama-Dorotka też bierze ślub w sobotę. Cieszcie się każdą minutką, bo to ccudowny dzień, zazdroszcze wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śniadanko za godzinkę będę szamać, a teraz buszuję po forum. Wiecie że ja ciągle oglądam suknie ślubne- tak jakoś z sentymentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym cały czas się psuje nasz samochód, juz myślimy żeby kupić nowe. Bo przecież to jest straszne. Ładujemy kasę w naprawę a efektów nie widać. Ja się boję tym samochodem jeździć już, bo jeśli stanę gdzieś na środku ulicy to nie zorbię nic. Tylko wysiąść i iść pieszo! Mam dosć tego wozu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz też jeszcze zepsuty, ale dziś ma przyjść ta zepsuta część i mężuś naprawi. Bez samochodu jak bez ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam jechac do cioci samochodem, no ale jak tu pojechaćv skoro nawet odpalić grat jeden nie chce!!! W sobotę mąż naprawiał i JAKOŚ do domu dojechał...wczoraj znów nie odpalił. Boshe.....mam ochotę chwycić za młotek i rozwalić to auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tam słychać. Widzę, że romonty idą pełną parą :) Życzę, żebyśćie się jak najszybciej wprowadziły do ślicznych czyściutkich mieszkanek :) Ja dzisiaj od rana sprzątam. I już mam dość. Jeszcze muszę zrobić obiad zanim wyjdę i wszystko będzie :) Weekend się wynudziłam, luby w sobotę był w pracy a niedzieli pół przeleżeliśmy w łóżku. Mieliśmy wczoraj strasznego lenia. Kurde no mówiłam ci uszy do góry Widzę, że w pracce już jesteśćie. Na poniedziałkowy poranek polecam wam piosenkę \"I don\'t like mondays\" hymn wszystkich którzy nie lubią wstawać w poniedziałek. Hehehehe sama nie znosze poniedziałków i niedziel :D Co to wam się dzieje z tymi autkami? Ja narazie jestem wolna, bo podróżuję tramwajami. Ale jak już będe w ciąży trzeba będzie zakupić autko. Mikulina wyciągnij za ucho swojego męża niech ci naprawi raz a porządnie. Albo przyciśnij gośći w serwisie. Co do sukienek to ja nie przeglądam, ale trudno będzie mi się rozstać z forum \"śluby i wesela\". chyba jestem uzależniona. Wogóle Kafeteria uzależnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Dorota, ja tam nadal wchodzę na forum slubne: oglądam, czytam, doradzam :). Robię to póki mam czas, bo jak przyjdzie dzieciątko to dla niego poświęcę swój czas. A u nas na kafeterii fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po śniadanku, a nadal głodna jestem jak cholera. Kurde muszę zająć czymś głowę, żeby nie myśleć o jedzonku. Tylko że teraz właśnie dopadła mnie nuda. Nic mi się nie chce robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny planuję kupić mężusiowi zegarek na święta i chciałabym coś wygrawerować, tylko nie wiem co, może coś podpowiecie. Coś krótkiego i fajnego. A poza tym mój Tomcio lubi zegarki bardziej sportowe, czy na takim też można coś wygrawerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam stronkę z cytatami, taki mi się spodobał, ale nie wiem czy pasuje: \"Jaka to oszczędność czasu zakochać się od I wejrzenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! ale mam dużo pracy, troche się nazbierało podczas mojej nieobecności. Jutro pewnie dostanę @ :-( niestety jak pisałam wcześniej w tym cyklu się nie staraliśmy o dzidzie bo się leczyłam ginekologicznie, było tylko jedno zbliżenie prawdopododbnie po owulacji (tak mi pokazały testy). Mirabelko słyszałam że te testy na alegro nie są wiarygodne, ja kupywałam w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj miły dzień po pracy ide do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i mikrodermabrazje, leczę się na trądzik od chyba 10 lat :-( i tylko to mi pomaga. 2 godz relaksu:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×