Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Odkryłam Wasz topik dopiero wczoraj, przeczytał wszystko i bardzo chciałabym się przyłączy!!! Czy mam choć taką malutką szansę że przyjmiecie mnie do swojego grona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę coś o sobie- otóż mam 22 lata, mężatką jestem od 2 lat i jedyne czego teraz brakuje mi do szczęścia to dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Elmirka, pewnie że możesz dołączyć, cieszy nas jak topic się powiększa. Od kiedy starasz sie o dziecko, a może dopiero zaczynasz. Oczywiście dopisz się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elmirka. Witaj, hehehe już nie będę sama :D Wpisz się do tabelki. NICK.................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERMIN @ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0.. Mikulina...................27............Gliwice........ ........11.. okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0.. Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....2.. Zakrza....................28..............Karpacz.... ..........3.. No już nie mogę się doczekać okresu, a ten jak na złość nie przychodzi. Bałam się, że dostane w dniu ślubu ale na szczęście nie. Teraz jestem zła bo nie przychodzi a już od dłużsszego czasu czuje się jakbym była przed... No ale nic nie poradze. Witam was wszystkie w piękny słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.....MIASTO.......CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERMIN @ Kamcia.................23...........Jastrzębie....... ....0....... Mikulina............... 27............Gliwice........ ......11..... okokokokokokoko...22............Kraków................0..... Mirabelka............. 25............ok.Wrocławia..... ..2.... Zakrza.................28..............Karpacz.... ........3....22.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, chciałam wyżej dopisać termin spodziewanej @ i się pomyliłam, dopisałam ale nie do siebie, więc się poprawiam NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........11.. okokokokoko ...22.......Kraków............... ..0.. Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Oli niestety nie jadę nigdzie w podróż po ślubną. Proza życia, Luby nie dostał urlopu. :) Ale nic to. Kiedyś sobie odbijemy. Może na sylwestra. Co do jakości nasienia i częstotliwości współżycia. To słyszałam od jednego z najlepszych ginekologów-seksuologów, że powinno się co dwa dni. I skoro tak jest to może aplikuj mężczyźnie Salfazin. --> Mikulinka trzymam kciuki, żebyś się jak najszybciej przeprowadziła i gratuluje zakupu łóżlka. Wiem sama jaka to przyjemność i jak ważny to mebel, bo sama niedawno kupowałam. --> Mirabelka trzymam mocno kciuki, żeby okres nie przyszedł. W sumie to trzymam kciuki mocno mocno za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........11.. okokokokoko ...22.......Kraków............... ..0...........24.10 Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 U mnie przybliżona data bardzo, bo nie wiem kiedy dostanę, no już nie mogę. Chciałabym już zacząć działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę. Wchodzę na kafe, patrzę...a na nasyzm tofiku zycie kręci się na maksa... Plotki ploteczki.:D I kurcze szyryf przyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........11..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..0...........24.10 Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..0...........24.10 Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ja to jestem zdolna bestia, uczyć się muszę niewiele :D Ogólnie cierpię na zawalenie mojej głowy informacjami :D Hehehe kiedyś to było opisane w książce \" psychologia internetu\". Działać bym zaczęła, bo my to z Lubym takie trochę lenie jesteśmy :D. Ot taki temperament chłodniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Ja też w podrózy poślubnej nie byłam bo tydzień przed ślubem podpisałam umowę o pracę wieć urlopu jeszcze nie miałam!! Ale to już dawno było- jak ten czas leci... Pisałaś coś że otoczenie źle reagowało na to że tak młodo za mąż wychodzisz, to wyobraź sobie jak reagowali na mnie :-) Ja miałam 20 lat i wszyscy moi sąsiedzi wymyślili sobie do tego taką teorię że na pewno wychodzę za mąż z powodu ciąży Uważam że to w jakim wieku zakłada się rodzinę czy decyduje się na dziecko to indywidualna decyzja każdego człowieka! Trzeba żyć tak aby być szczęsliwym. ale się rozpisałam - zaraz będziecie mnie mieli dosyć:-) ale pomyślałam że skoro ja o Was już tyle wiem to Wy o mnie też macie prawo coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, dzięki za radę,, kupiłam mężusiowi Salfazin i aplikuje od tygodnia. Teź miałam kiedyś chłodniejszy temperament, ale to się zmienia z wiekiem:-) Dzisiaj zapisujemy się na tenis ziemny, musze trochę rozruszać swojego męża i przy okazji jego plemniczki :-). Dziewczyny miałam Wam wysłać zdjęcia, sorki. Jak założę skrzynkę emailową w domu to Wam wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, pisz pisz. My tu zawsze chętnie poczytamy co słychać u innych. Obecnie otoczenie mam już w pupie. Dla mnie ślub był przeżyciem a krytyka w stresującym momencie nie jest miła. Swoją drogą pani fryzjerka stwierdziła, że mam straszną ilość siwych włosów. Chyba wystawie mojej teściowej rachunek na farby do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli. Ja kiedyś miałam większy. Teraz to ze mnie spokojne dziewcze. Salfazin też daje Lubemu :) Na zdrowie :). Podobno działa. O i mężczyźni nie powinni jeść soi. Co do ruchu, hmmm to ja nie lubię go wcale. Mówię leń ze mnie piekielny :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie fryzjerka zawsze mówi, że mam bardzo duzo włosów. A w dniu slubu mi powiedziała..BOŻE KAŚKA... ILE TY MASZ WŁOSÓW...KIEDY MY SKOŃCZYMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem od roku myśleliśmy o dziecku a od jakiegoś czasu coraz intensywniej i postanowiliśmy że staranka zaczniemy od października- bo w lutym kończe studia (jestem na etapie pisania pracy licencjackiej) więc mogłabym się obronić i resztę ciąży odpoczywać i skupić myśli tylko na dzidziusiu. No i pojawił się pewien \"problem\"! Otóż ja od kilku miesięcy byłam bezrobotna ale przekalkulowaliśmy wszystko i doszliśmy do wniosku że z wypłaty męża i oszczędności damy sobie radę! No a teraz dostałam propozycję pracy- a właściewie powrotu do pracy i obawiam się że nasze staranka będą musiały chwilkę poczekać. Teraz robie badania i wszystko wyjaśni się najpóźniej w poniedziałek- tzn zależy jaką dostanę umowę! Bo orientuje się trochę w prawie pracy i wiem że nie można 2 razy u tego samego pracodawcy dostać umowy na okres próbny na tym samym stanowisku bez wzgledu na odstęp czasowy, więc jeżeli dostanę umowę na czas określony troszkę dłuższy to staramy się od razu, bo bede miała umowę przedłużoną do dnia porodu jak coś , a i tak do tej pracy bym nie chciała wrócić później jak będę mieć dzidziusia bo wolałabym conajmniej rok siedzieć z nim w domku a potem szukać czegoś innego! Natomiast sprawa się skomplikuje jak dostanę umowę np na 3 miesiące to wtedy będę musiała poczekać do następnej ( druga umowa w tej firmie byłaby na czas nieokreślony) Więc narazie nie pozostaje mi nic innego jak czekać:-( Mam już taki mętlik w głowie i już sama nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka od kiedy starasz się o dzidzie? Witaj z Nami!!! Ja raczej siwych włosów nie mam, ale mam strasznie cienkie, mimo że jest ich dużo wyglądają okropnie, nie cierpie ich, musze im rano poświęcać min 20 min żeby wyglądac jak człowiek a nie straszydło: -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..0...........24.10 Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 Elmirka...........22........Chrzanów............0............ 9.11 Właśnie kończy mi się okres więc może się okazać że w tabelce zmienie cykl starań 0 na 1 :-) oby tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×