Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mikulina zabij mnie, ale wywaliłam. Ale nie martw się na tej stronie z torebkami wszystko jest uaktualnione więc sobie zerknij, moja torebka przyjdzie jutro albo już dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. O jakich wy torebeczkach gadacie? Ja to lubie takie wielkie torbiszcza :) Ojj dzisiaj mam wolne, ale za to multum sprzątania. Muszę poukładać prezenty ślubne :D A wywalić stare rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała mieć fajną szwagierkę...:o No niestety! Ale za to mam kochaną siostrę...lepsza nież szwagierka :P Ja tez się zwijam. Trzymajcie się, miłej reszty dzionka...Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki tak sobie czytam czasem wasz topik - mam nadzieje, ze nie macie mi tego za zle :) z sentymentu chyba bo ja jestem czerwcowka 2007. Gocha87 ja pierwsze co zauwazylam u siebie (to bylo moze 1,5 tyg- 2 tyg) to byly wlasnie widoczne zylki na piersiach. I do tego czeste siusianie., Po 2 tygodniach 2 kreski :) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ale się nasprzątałam dzisiaj :d Jestem dumna z siebie :). Cześć gosia witaj i zapraszam w imieniu reszty dziewczyn :) Mysz_ka trzymaj kciuki za nas wszystkie hehehe. Dzisiaj chyba jeszcze polece na zakupy ehhh, pracowity dzień. Poza tym czuje, że zbliża się @. Oby juak najszybciej. Chociaż przyznam się w tajemnicy, ze czasami zastanawiam się i martwię o to wszystko... Ale to ponoć normalne, do tego ja to jestem wybitnie martwiąca się istota :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko 3mam kciuki za was wsyztskie. Abu kazdej sie udalo i zebyscie byly dzielne i wytrwale. Patrze wlasnie na mojego synka i warto dziewczyny :) to cudowne uczucie... Gocha87 ja jak zobaczylam na piersiach te zylki to plakalam ze szczescia w lazience. Bylam PEWNA jakos wewnatrz, ze jestem w ciazy. Mam nadzieje, ze uda Wam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gocha czekam na okres, jestem swieżo po ślubie, więc zaprzestaliśmy już zabezpieczania się. I teraz okres i już rozpoczynamy starania na całego. Mówie, zrób sobie czarny nikc i zapraszam do zapisania się w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest oznaka ciąży
jeśli skóra robi się jakby przezroczysto-żylasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwaa
witajcie dziewczyny!!!!! ..ciesze sie że staracie sie o maleństwa..trzymam kciuki.ja właśnie spodziewam sie maluszka w maju 2008..i powiem wam ze jestem bardzo szczęśliwa..nasze maleństwo nie było tak do końca zaplanowane...taka mała wpadka..ale jestesmy szczęsliwi.. ze właśnie mam w brzuszku taki prawdziwy cud i owoc miłości .... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest oznaka ciąży
tak ogólnie mowiąc to wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe dziewczyny, już jest bardzo gęsto na naszym topiku - fajnie. Ja dziś myślę że będę miała więcej czasu w pracy, bo jeden z szefów w delegacji, drugi też koło 12 się zmywa. Zostanie tylko jeden. Dziś 33 dc i nadal żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko trzymam za Ciebie kciuki i podziwiam za cierpliwość - ja bym już pewnie dawno test zrobiła :-) Ja dopiero co wstałam bo byliśmy z mężem wczoraj dosyć długo u znajomych , wypiliśmy winko i jakoś dziś głowa boli :-) Wybieram się za chwilkę do działu personalnego zanieść wszystkie badania i dokumenty i dziś się dowiem kiedy zaczynam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITASKI DZIEWCZYNY Popijam sobie kawcię, szeryfa jeszcze nie ma... Wiecie co, muszę się pochwalić. Wczoraj zmaówilismy kuchnie i szafę do przedpokoju!!! :D Na kuchnię musimy czekać 5 tyg...ale za to szafę i łóżko będziemy mieć za 3 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebkę powinnam mieć dzisiaj i na pewno napiszę czy mi się spodobała. Dziewczyny ale okropna pogoda u mnie, a jeszcze wczoraj było takie piękne słońce. Szkoda że popsuła się akurat na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×