Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poooooetka

Czy są tu jakieś romantyczne poetki

Polecane posty

Gość nie poooooetka

Dziewczyny mam problem, chce pisac do mojego męża słodziutkie sms-y z nutką erotyki, obietnicy, marzeń,itp on to uwielbia a coś u nas ostatnio kiepsko.... Niestety jestem zablokowana "poetycko" i nie potrafię nic wymyślić. W int jest masę takich wierszyków ale wszystko dziecinne, rymowane, częstochowskie. Chciałabym aby to było napisane "własnymi słowami" pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Ja swojemu pisalam takie esy fajna sprawa, on wszystkie sobie zapisywal na karteluszkach,ale niestety nie mam tych jego karteluszek dałabym ci gotowca na pół roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poooooetka
oj jaka szkoda a nic nie pamiętasz? Bardzo Cię proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poooooetka
no wlasnie nie Magdalenko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Wiesz niestety to trudne bo ja je pisałam pod wpływem,chwili,emocji,namiętności wszystkiego tego co się wtedy między nami działo...u nas to budowało taką intymność,niekoniecznie czytelną dla innych,a dla nas jasną i piękną.Kurcze nawet swoje ulubione slowa mieliśmy,ten smsowy dialog sam w sobie juz był romansem.Mogę sobie przypomieć jakieś pojedyncze zwroty ale zgubią one znaczenie rzucone innemu mężczyźnie.Np. pisząc do swojego że "...chcę nocą przekrzyczeć świat" - on wiedział,że chce się z nim kochać tej nocy i że jestem głośna i dlatego tak napisałam, a ktoś inny kto mnie nie zna nie załapałby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie jest zasypiać i budzić się przy Tobie... Udręką jest czekanie, kiedy znów ujrzę Cię... Największym dla mnie szczęściem - Mężczyzno mój jedyny... Jest to, że jesteś i to - że mogę kochać Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie - jestem dżentelmenem - pozostawiłem Ci furkę, by na forum publicznym pozostało złudzenie, że to nie do mnie było - rozumiem, że chcesz by namiętnosc do mnie zachowac w sferze prywatnej i akceptuje to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam czy ....
jaką furkę jej zostawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jaką furkę jej zostawiłeś?\" pisząc, że będziemy udawac, iż nie do mnie skierowała swe rozpalone namiętnością słowa... różowa słoniczko, moja Ty sympatyczna słodka trąbko - jako błękitny hipopotameczek, musiałem pojawić sie w topiku, w ktorym sie i Ty pojawiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"doprawdy 0_0 ?\" rozumiem, że nie zrozumiałaś, że wystąpiła literówka polegająca na niewpisaniu litery \"t\"? bardzo inteligentna z Ciebie osoba :) słoniczko - ale chyba nie Ciebie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam czy ....
tak samo jak Ty nie zrozumiałeś mojej ironii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, trudno rozumieć ironie ludzi z pomarańczowymi nickami, skoro bezustanni wypisują tutaj na mnie jakieś kalumnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam czy ....
ale czy ja też tak robię ? :O nie możesz wkładać wszystkich do jednego worka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, bo trudno mi Cie zidentyfikować po tym nicku... miałbym łatwiej, gdyby moj wykrywacz kretynów był sprawny, gdyż wtedy, zapewne przy Tobie jego wskazówka pozostałaby nieruchoma... ale wczoraj, był na forum taki wysyp, że od ciągłej pracy uszkodził sie :D Oraz - nie śmiałbym wsadzać Cie do wora - co najwyżej do bagażnika :P (ale to jesli mi podpadniesz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam czy ....
do bagażnika wrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrażenia będą z pewnością niezapomniane, szczegolnie podczas kopania dołu, nocą, środek lasu, księżyc świeci - prawie romantycznie sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam czy ....
aha, w takim razie to będzie bagażnik doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×