Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anik26

STRASZNE SKURCZE

Polecane posty

no ja już się pare razy wybierałam po ten olejek ale jednak się powstrzymałam.Czytałam że dostaje się po nim niezłej sraki:)I że dziecko może wydalić smólkę i zatruć się.Nie wiem czy to prawda ale wolałam nie ryzykować.Choć nawet w takim poradniku dla kobiet w ciąży było napisane że mozna zmieszać go z sokiem pomarańczowym i się napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja moge wypowiedziec sie na temat oleju kiedys dawano go w szpitalu na przypieszenie, ale pod okiem lekarza i poloznej olej zadziala jezeli od \"dolu\" jest juz jakies przygotowanie do porodu: czyli np skrocona szyjka i male rozwarcie, w przeciwnym raze zacznie cie tylko czyscic i nic wiecej... tak mowil mi gin kiedy go o to zapytalam Tabasco ja tez wspominam moj brzuszek, lubie ogladac moje zdj z tego okresu i tez mimo ze stekalam jak stara babcia podczas calej ciazy to zgadzam sie ze to cudowny i wyjatkowy stan :) mam nadzieje ze jeszcze kiedys, przyjdzie mi przezyc to jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
To mogłam spróbowac ten olejek.Miałam już bardzo skróconą i zgładzoną szyjkę,rozwarcie na 3 cm.Ale bałam się.Mam nadzieję że przy nastepnej ciąży nie będę się tak długo męczyć i że poród przyjdzie szybciej:) Evi a planujesz jeszcze jakiegoś szkraba??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja jestem tylko 7 miesięcy po porodzie ale juz zapomniałam o tych męczarniach i strasznie chciałabym znowu nosić takie maleństwo.Chciałabym ale jeszcze studiuję,potem chciałabym znaleźć jakąś pracę więc nie tak szybko przyjdzie mi być kolejny raz mamusią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
Moja córeczka ma pół roczku ale tak daje mi popalić że narazie nie spieszy mi się do kolejnego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
ja tak mialam a na drugi dzien urodzilam a jak sie martwisz to do szpitala pojedz glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
mialam skurcze przez dwa dni porodowe i skonczylo sie kroplowka i wywolywaniem:( bo dziecko nie chcialo wyjsc zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz
widzisz jakby kobiety wiedzialy kiedy urodza to swiat byłby cudowny musisz uzbroic sie w cierpliwosc, wiem co to znaczy bo sama pierd....dostawałam jak bylo po terminie ale nagle...niespodziewanie...buch....skurcze wlasniwe....i niedlugo niunia wyskoczyla.powodzenia anik26;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×