Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

czy to jest możliwe???

Polecane posty

kochałam się ze swoim facetem 3-4 dni po owulacji, nie zabespieczyliśmy sie, skończył we mnie. za pare dni zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, może zrobiłam go za wcześnie...nie wiem:( a teraz mam już 29 dzień cylku i nie mam okresu, dostałam tylko dwa dni temu takiego lekkiego plamienia....czy to może być ciąża mimo ze test wyszedł negatywny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jestes pewna ze to byly 3-4 dni po owulacji to nie jestes w ciazy. Jajeczko jest zdolne do zaplodnienia tylko dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,z tym że nie na pewno.Mam koleżankę która zaszłam w ciążę tydzień przed okresem a inna dzień więc nie wiem jak to się dzieje,ale cuda się zdarzają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doswiadczona polozna mowila mi, ze ona juz odbierala porody od takich co to tuz przed, tuz po, a i w trakcie okresu zaszly w ciaze. A Ty maja12, nie wpadaj w panike. 29 dzien cyklu to nie spoznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje to nie spóźnienie, ale miałam tylko jeden dzień plamienia, bóle jak na okres a tu nic, wszystko sie skończyło..:-( a do tego jeszcze rozmawiałam z moją koleżanką farmaceutką i ona zaszła w ciąze podczas okresu tak mi powiedziała, więc tym jajeczkom żyjącym jeden dzień chyba odbija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×