Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

A to zdecydowanie zielona. Nie no za 10 zł to jej nie oddam:P, bo jej w ogóle nie nosiłam. Uprałam ją jeszcze, żzeby kurzu się pozbyć. Mogę ją puścik za 20 zł. Ciężko ją zmierzyć , bo to taka torebka workowata, półokrągła. Również średnia, jeżeli chodzi o wielkość. Wymiary dotyczyły błękitnej z trolla:). Rozumiem, że to będzie za dużo. Ale zrozum i mnie. Zapłaciłam za nią 80 zł. A 80 zł piechotą nie chodzi.:). Szkoda mi po prostu. Może zwyczajnie wystawie na allegro, albo wrzucę do szafy, żeby zimowała jeden sezon. :) Wiem, od kupowania w lumpeksach wszystko robi się nagle takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem:) ja juz mam od tych lumpow taka obsesje, ze jak widze ciuch za 15 zl to mysle ze drozyzna.. ehh, a w sklepie za taki sam bym dala 10 razy wiecej:) pomysle nad ta torebka i jak cos to napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Zawsze można pójść na jakiś kompromis. Wyszukasz super butki do 20 zł? I masz torebkę plus opłaconą przesyłke. Albo jeszcze jakoś inaczej. Zawsze się można zgadać jakoś. Coś dodać. Coś pokombinować. :) W tym nie ma pośpiechu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie buty kosztuja 10-20 zl- najdrozsze kupilam za 26, najtansze za 8, reszta miedzy 10 a 20 sie miesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmellova ni uja nie znam takiej kobitki ;) ;) ;) [ chciałam mailem odpisać ale nie działa mi coś poczta :O ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz. Ja noszę rozmiar 39 jak już pisałam. Zawsze mogę coś do paczki dodać. Po to tu jesteśmy, że sobie życie umilać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) przyszłam się pochwalić :) dziś sukces :D całkiem przypadkiem wpadłam do jednego z ulubionych lumpów i co? Biała jesienna kurtka H&m za 22zł :) i czerwona mała torebka Escady za 9 zł... pasowała mi do kurtki ;) postaram się później wrzucic zdjęcia. pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka84
czesc dziewczyny ! nie uwiezycie moja kolezanka znalazla za 5 zl orginalna torebke LV !!! :D wogole w dodatku nie zniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez sie wkurzylam, mialam isc dzisiaj pokopac, ale nie slyszalam budzika i gdy sie juz obudzilam to musialam sie zbierac gdzie indziej i nie mialam kiedy pojsc :( nadrobie w pt i sb. a reszta, chwalcie sie ciuszkami :D zaluje, ze u mnie nie ma takich fajnych butow jak u fiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z Armaniego :P nudziło mi sie to polazłam ;) kupiłam czerwoną tunike z H&M z emblematem na plecach, czarno białą tunike (nie pamiętam teraz z jakiej firmy :P ) na ramiączkach i z wiązaniem z tylu, oraz eleganckie spodnie z Clockhouse, czarne w delikatne białe prążki (niedługo mam obronę wiec potrzebowałam czegoś eleganckiego :P ) potem jak coś to wkleję fotki bo teraz ni mom czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzis kupilam sukieneczke atmosphere niebieska w kropki- mimo, ze niebieskiego nie lubie to mi sie jakos spodobala i super lezy:) za 9 zl:) jak ja wypiore to zrobie zdjecie, bo na razie jest clala pognieciona i jakas plame ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata77
Fionaa zdradz z jakiego miasta jestes????I prosze podaj nika z allegro.Dziewczyny jak zwykle zakupy cudne.Ja bylam wczoraj ale kupilam tylko 1 koszulke na aerobik.Nic fajnego nie bylo.Zazdroszcze wam tych cudeniek i szczegolnie bucikow.Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam fotki moich dzisiejszych zdobyczy ;) Spodnie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc6f1ef86b58dea2.html Tunika H&M : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f434037bc4260f8.html Druga tunika (nie pamiętam znowu firmy ale jakaś taka nieznana wogóle ;) : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03059a83dbf40cdc.html no i to tyle tylko kupiłam dzisiaj :O :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teoria
ekstra ta czarno biala tunika ! ja tez czasami chodze ale nic fajnego jeszcze nie znalazlam nigdy :( same ciuchy niemodne sprzed 5 lat, powyciagane i do nieczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
a ja nadal w domu z oprychami :( tak bym chciala pobuszowac, az przejawia sie w to w manie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
teoria a ile placilas? ja nauczylam sie, ze w soboty za kg 10zl, i wszystko powyzej 3zl za sztuke jest za drogo... mamy fajny lum ale cana dnia 50zl, co pomlozysz zaraz jest dycha, musze zmienic nastawienie, nie wszystko da sie kupic za 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do teoria --> tenks :D jakaka --> za tunikę czerwoną 7 zł, za biało czarną 4 zł a za spodnie 13 ale były nowe z metką jeszcze ;) ale wiesz ja ostatnio zauważam, ze chyba ceny sie podnosza w ciuchnikach bo wzrasta zainteresowanie wiec ludzie węsza zarobek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
chyba zaczne chodzic w dniu dostaw do lumpeksów:) teoria cudenko ta koszula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wszem i wobec ogłosić że przyszła dzisiaj PACZKA OD MARTYNY !! ;) zmylił mnie troszkę nadawca ale po rozpakowaniu (BTW straaasznie długo sie męczyłam :D :P) już wiedziałam od kogo ;) Martynka dzięki bardzo ale nie trzeba było z tymi gratisami ;) wiecie co mi dała dodatkowo ? prześliczny turkusowy topik taki prawie do połowy tyłka i do tego turkusowe korale z drewna ! no po prostu cudo !!!!! ;) bokserka i żakiet też piękne i pasują jak ulał :D :D i ślicznie pachną te ubranka - to proszek czy perfumy ??? dzięki raz jeszcze ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj rano i jestem zadowolona, chociaz... widzialam cudowna czapke, niestety byla z kolekcji h&m dla dzieci i byla na rozmiar 120-140cm i niestety na mala ;( ale kupilam: cieplutkie tweedowe spodnie gapa, szary golf niefirmowy http://img137.imageshack.us/my.php?image=img002lw4.jpg koszule mexxa i mieciutkie bambosze do domu (na wage, a sa nowiutenkie) http://img142.imageshack.us/my.php?image=img006ti1.jpg tylko tyle ;) dzisiaj bylam w zabrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sprzedajecie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ja dzis tez zaszalałam ..ehh...niedługo wkleje fotki... poszukiwaam tunik ale niestety tym razem sie nie udało... nastepne łowy jutro lub w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×