Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość jakkaka
aha, myslalam, ze na wage... no w sumie za 12zl to nawet sie bamboszy nie kupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączę się do tego topiku, bo chyba najczęściej odwiedzany:D Ostatnio kupiłam: prawie niużywany szaro-biało-czarny sweterek z Whisper białą bluzeczkę w zielono-niebieskie groszki, Atmosphere biały, długi sweterek , George brązową bluzeczkę na imprezy:) śliczną, długą chustę w kolorach tęczy;) A teraz muszę się wybrać po jakieś zielono- czerwone ciuszki, tak mnie naleciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze mam ze w niedziele sa otwarte, przyjanmniej sie tak nie nudze:) ladne rzeczy macie dziewczny:) jutro tez pojde, moze cos wygrzebie, ale musze juz przestac kupowac tuniki, bo mam ich pelno, a pewnie niedlugo wyjda z mody i juz tak chetnie ich nie bede nosila:) chociaz musze powiedziec, ze wlasnie tuniki i buty sa w lumpach najladniesze:) ciezko jest ze spodniami- mam co prawda 3 pary( rurki diesel, takie rurki, ale wlasciwie to majace zupelnie proste nogawki lee i takie przetarte vila)ale wszystkie juz dosc dawno temu kupilam i jakos ostatnio w ogole spodni nie widze fajnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączę sie
Dolaczam sie do rozmowy :D Ja wczoraj kupilam: - super ciepły sweter, beżowy, z dosc duzym, trojkatnym dekoltem ( bo takie lubie ) - 2 pary dzinsow, z prostymi nogawkami, albo minimalnie rozszerzajacymi sie ( teraz nawet nie sprawdze bo sie susza na balkonie ) - czarny top, na ramiaczkach - czarny sweter ( Vero Moda :D ) taki wiązany w pasie ( jak szlafrok :D ).. nie wiem jak to sie fachowo nazywa - czarną bluzkę zapinaną, z kołnierzem - czarną spódnicę Marks&Spencer, do połowy lydki, ładnie sie układa i super wyglada do kozaków :D Mam wrazenie ze cos jeszcze, ale sobie nie przypomne :D A moja mama nabyła 7 bluzek rozmaitych kolorów i krojów, w tym 2 śnieżnobiałe z pięknym haftem z przodu, (Nie mój styl, ale obiektywnie stwierdzam ze są super) oraz fajne, brązowe półbuty ( chyba nawet byly nowe, albo prawie nieuzywane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Jak mówiłam, jeżeli w ogóle zdecyduje się to wszystko wystawić, bo nie wiem czy mi się opłaci, to razem. Zapłaciłam za kurtkę 150 zł, szkoda mi ją sprzedać za grosze. A Ty ładniejsze kupujesz za mniej, niż ja byłabym ją w stanie wystawić.Ma co prawda kilka przejaśnień od paska, ale ogólnie jest w dobrym stanie. Cieszę się, że masz tak udane łowy. U mnie ogólnie w każdym sklepie są ubrania słabe. Rzadko można trafić na perełki, ale nie powiem, da się. Na pewno jednak nie na buty, nawet na koszulki i tuniki ciężko trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede mną nauka, a właśnie wróciłam od takiej dziewczynki, którą uczę. Zgroza... Ileż można. I to zimno. Nawet w samochodzie drżałam z zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ceny, bo powinnam konretnie odpowiedź, nie wykręcać się, to 50 zł. A wiem, że taki w lumpku kupiłabyś za 15 pewnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że się jakoś dogadamy. Poza tym podobała Ci jeszcze ta torebka zielona z H&M. Specjalnie jej tutaj drugi raz nie pokazywałam, bo czeka na Ciebie jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej się nie podniecam nimi jak nie wiem. Niestety z osób tu mi znanych nikt nie jest z Poznania. Ej jesteście tam? Ja dziś tylko kupiłam opaskę i pasek na przecenie w New Yorkerze. Na ubrania narazie nie poluję. Może jak mi się coś trafi. A co u Was? Fiona, jak tam? Nie odzywasz się jakbym Cię tą ceną zatkała. Jak mówiłam, zawsze możemy się dogadać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic. mierzyłam dzis co prawda dwie bluzki ale jedna zupelnie niewymiarowa a druga w nieładnym kolorze, a szkoda bo bardzo dobrze lezała. Idę niedługo zobaczyc co jest na jutrzejszej wsytawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
Fiona21 - ja parwie tak wysoka jak Ty bo mam 175 cm i tez kolezanki niższe...hehe ;) (to taki komentarz do innego tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi blizej do kurdupla :P 162 cm na polowanie ide dopiero pod koniec tygodnia bo wczesniej nie bede miala czasu, chcialabym kupic duuuzo ciekawych czapek, rekawiczek i szaliczkow :D jedyny plus zimy :D a jeszcze co do zimy to niewygodnie robic zakupki w lumpku, ostatnio bylam, oczywiscie cieplo ubrana to nie dosc ze po 15 min mi sie zrobilo goraco, to jeszcze mialam ograniczone ruchy rak :P z kolei gdyby sciagnac kurtke to niewygodnie ja trzymac, a do koszyka nie wloze bo mam w niej kase i dokumenty, a koszyk zazwyczaj lezy gdzies dalej ode mnie bo nie chce mi sie co chwile po niego schylac i przesuwac (za przesuwanie noga mnie opieprzyli :P) ahh jakie problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nie przerazilam sie cena plaszcza:) ale sama nie wiem jeszcze czy go chce:P jakas malo zdecydowana jestem:) a z tym wzrostem..ehh, wolalabym byc troche nizsza, ale coz:) a dzis kupilam kamizele tweedowa mexx, fajna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jessssssssu tak zabalowałam w weekend że chodzę 3 dni do tyłu :O :O :O a teraz jeszcze na wariackich papierach bo prawdopodobnie mam w poniedziałek obronę !! kurwa zbywał nas promotor od czerwca a teraz nam daje czas od czwartku (ma nam podpisać zgodę) do piątku na druk, oprawę i wogóle :P ale jutro wybieram sie do miasta wiec pewnie zachaczę i może coś wychaczę :D przez \"ch\" zachaczę i wychaczę czy przez samo \"H\" ? :O zahaczę wyhaczę kurwa nie wiem :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
tak wogole to byłam dzis w miescie specjalnie by poszperac w ciuchlandach i kupiłam 12 rzeczy...w tym tuniike , milustki grafitowy golf -tunike..i 2 torebeczki...fotki wkleje jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie poszłam bo leje deszcz i ledwo co nos spod kołdry wystawiłam a co dopiero na miasto wyprawa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
PONIEDZIAŁKOWE ŁOWY tunika atmosphere 7zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d39085ac9a3205a1.html bluzeczka oasis - jak dla mnie boska 7 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9a67cbf3820c8ff.html koszulka Gap 3zł, torebka ciemnogranatowa 3zł, torebka brązowa 7 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/238119a05d4ce17d.html czarna sukienka 7,5 zł - ja bede jej uzywac jako tunike do spodni na wyjscia do klubu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8424e976f80dfee0.html brazowa bluzka rekaw 3/4 3zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91b1fdc0de79d7fc.html grafitowy golf -tunika, sweterkowy new look 4 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30954b938b886898.html koszulki 3i2 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44d42977eb3407cb.html ta biała jest z fajnego materiału i ma delikatny wzorek... idealna do łaczenia z innymi bluzeczkami bo sama troche przeswituje koszulki dorothy perkins po 2 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de6c7832ecfcc25a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe ale fajne ciuszki :) kurcze jak ja w armanim wydam jednorazowo 10 zl to wydaje mi sie ze to kupa kasy, a wy drozej placicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę określ się Fiono, bo chcę wystawić na allegro:). A rzeczy naprawdę ładne. O jeny. Za 10 zł ze wszystkich lumpeksów w których bywam nie wyniosłabym czasem nawet swetra:). Ale zobaczę co pokażą Gliwice. Pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka- prosze podaj mi rozmiar tego plaszczyka H&M i jego wymiary- dlugosc, szerokosc od pachy do pachy, w biuscie i w talii. kolor granatowy, tak? jesli mi wymiary beda pasowaly, to bym go wziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam chyba, rozmiar 36:). Kolor granatowy. Świetnie leży na każdym biuście:D.. Od pachy do pachy 44 cm. Talia 39 cm. Moja siostra ma 75 F,E, mieści się bez problemu, ja mam małe C i też wyglądam fajnie. To tak, jakbyś miała wątpliwości. Długość mierzona na plecach, od kołnierza wynosi 70 cm. Mam rozumieć, że z torebeczką go chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
A ja dziś pojechałam z synkiem do miasta kupić zastrzyk przeciw pchłom dla naszego pieska, i auto zaparkowałam naprzeciwko lumpeksu, i weszliśmy> Synowi kupiłam faaajny kapelusz na bal przebierańców za 2 zl. ale na serio jest bardzo fajny - taki jak u czarodzieja - w sklepie z zabawkami kosztują u nas około 30 zł. a ja kupiłam za 2 zety! No i znalazłam koszulkę adidasa dla mojego mężulka, i jeszcze bluzkę taką fajną dla synka, no a potem jeszcze jedną koszulkę dla męża, sobie niestety już nic, bo czasu mi nie starczyło na szukanie. A syn to chyba nabrał ochoty na lumpeksy, bo poraz pierwszy były tu zabawki, i wybrał sobie spluwę - taką elegancką. hej! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
A potem o mały włos, i syn namówiłby mnie na kupno szczura. Jeszcze tylko szczura nam brakuje - wytłumaczyłam małemu, że mamy już psa, i jeszcze dużo pchełek, a to już wystarczająca ekipa zwierząt jak na nasz domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka- wymiary mi pasuja, wiec plaszcz biore:) moze dalo by sie utargowac 50 zl juz z wysylka? torby jednak nie chce, bo mam juz za duzo toreb.. nie wiem, moze wystaw go na allegro bez zdjec itp w opcji kup teraz i daj mi szybko linka, bedziemy mialy po komentarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś kupiłam spodnie - widać można :) Czarne rurki Gap z drobniutkiego sztruksu. Są naprawdę \"skinny\" - do oficerek w sam raz ;) zaplacilam 16 zł - to normalna cena jak na \"moje\" lumpki. Ceny w okolicach 5 zł to dla mnie jakas abstrakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×