Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

A, byłabym zapomniała: Martyna i Teoria - dziękuję Wam bardzo, o efektach mojej pracy na pewno dam Wam znać (wszystko już gotowe, to tylko kwestia publikacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kupione, kasa wyslana:) w mailu podalam Ci adres do wyslania plaszcza:) super ze sie dogadalysmy, mam nadzieje, ze bedzie dobrze lezal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam, kupilyscie cos ciekawego? :) ja na razie nic.. ale musze jutro chyba zrobic porzadki w szafach i zobaczyc, czy cos mi jeszcze potrzbne..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis widzialam rewlacyjna torbe w h&m taka zywo niebieska ogromna.. ale tyle juz mam tych toreb, ile mozna:O ale moze sie skusze, sama nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka? Na pewno ładna. Ja już mówiłam mam przerwę. Ostatnio kupiłam tylko dodatki z New Yorkera, bo mają przeceny na paski i opaski:P, oraz sweterek kaszmirowy z kapturem w kolorze jasnego fioletu. :) Na tym kończę. Czekam na listopad, miałam średnią ok 4,6. Liczę na jakieś stypendium jeszcze:D:D:D i jakieś fajne zakupy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na stypednium ale u nas dadza dopiero w grudniu.. ciekawe ile tym razem, w tamtym roku dostawalam 480 zl miesiecznie:D a ile masz lat i co studiujesz Martyna? doszla juz kasa na konto? ta torba super, musze przemyslec czy kupic, czy nie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdzę, bo rano jeszcze nie było:). Mam 21 lat, studiuje filologię angielską. Rok drugi. Wcześnie było prawo, ale wolałam pójść na lewo:). Nudy i okropni ludzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata77
Martyna i Fiona prosze dajcie mi wasze niki na allegro.Bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę czy u mnie będzie. Też mi się podoba. Kasa już jest. Paczka też. Jutro z samego rana pójdę na pocztę ją wysłać. Dzisiaj całe popołudnie szukałam pudełka:) Mnie mój kierunek cieszy. Fajni ludzie, dużo zabawy, świetni wykładowcy. Uczymy się języka, jest śmiesznie. Czasem na zajęciach ogląda się jakiś film angielski, a potem toczy ja jego temat dyskusje. Czytam książki ciekawe, poznaje kulturę Wielkiej Brytanii i USA. Dla mnie to satysfakcjonujący kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje i zazdroszcze ze masz fajny kierunek- u mnie tylko tyle, ze latwo i wysokie stypednia, wiecej plusow nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzabawniejsze są właśnie aukcje, gdzie ludzie sprzedają rzeczy zakupione w sklepie za zawyżoną cenę. Niestety takich aukcji jest wiele. Ale chyba coraz mniej naiwnych. :) Ja mam teraz w głowie tylko 3 sezon Prison Break. Dwa tygodnie czekania na odcinek, buuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem dlaczego nie chcesz nam sprzedać butów. Bo fajne sprzedajesz na allegro ze sporym zyskiem. :) W sumie nie dziwię się:). Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIŁAM!!! Białe balerinki Dunnes Stores za 10 zl - nowiusieńkie. I sweterek nowy, z metkami Atmosphere :) Zdjecia wkleje jak dorwe sie do aparatu :) Jesli chcecie zobaczyć, jak mozna sie wzbogacic na allegro sprzedając lumpeksowe ciuchy to popatrzcie na gościa o nicku kolasklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
rzeczywiscie ten gosciu robi niezly interes... ja nadal czekam na wyprawe na łowy, juz 2 tyg, ale martwie sie, bo jak sie na cos liczy, to zawsze cienko jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola to siec lumpeksow
z tego co mi wiadomo ;) i szczerze mwoaic wcale im sie nie dziwie, na allegro sprzedaja to drozej niz w lumpeksie...a ceny wywolawcze sa bardzo przyzwoite :) jako uboga studentka dorabiam sobie w ten wlasnie sposob :D kupuje tylko w jedym lumpku rzeczy na allegro, bo sa fajne i na wage :) w "najdrozszy" dzien 25zl a najtanszy po 8zl...i w ten najtanszy zdarza mis eic zesto kupwoac modne rzeczy, takze z papierowymi metkami nowiutkie :) za bluzki place tam maks 5zl...zazwyczaj mniej,..a srednia cena sprzedfazy na moich aukcjach waha sie w okolicach 30zl :D w rzeczy "z wieszaka" przestalam inwestowac...za duze ryzyko, gdy place za bluzke 20zl :) sama tez potrafie dac zarobic innym, dla mnie nie ma znaczenia czy cos jest nwoe czy uzywane, o ile jest w bdb stanie...zdarzalo mi sie jzu kupic na lalgeor bluzki uzywane po blisko 100zl :o ale nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakakkaka Oj tak, znam to aż za dobrze. Szukam od dawna sweterka kopertkowego i znaleźć nie mogę :( Jak komus trafi sie rozmiar 38, w czarnym kolorze i najlepiej nowy to niech da mi znać!!! Handel na allegro i mnie bardzo się opłacił. Trafiła mi sie raz bluza adidasa - nowa, z metką ze sklepu za 6 zł!!! Niestety na brata okazała sie za mała i na mnie też. Wystawiłam ja na allegro i wiecie ile dostałam? 68 zł. Innym razem zachęcona kupiłam nową bluzę chłopiecą Reeboka też z metkami za 15 zł. Poszła za koło 46 zł. Kiedy indziej kupiłam nową bluze też reeboka za cale 2 zł ale poszła tylko za 22 zł. Ale za to ile razy sie naciełam... Raz kupiłam buty za 12 zł. Uzywane to myslałam, ze nie obetrą - błąd. Drugi raz dałam 8 zł. I znowu to samo. Obie pary dawno poszły do kosza. Kupiłam też spodnie za 4,5 zł. Musiałam dokupywać zamek i płacić krawcowej - 7 zł. Ale spodnie fajne. Kupiłam też 2-3 bluzki po 8 zł w ktorych byłam raz i wiecej nie bede. Dwie pary rybaczek po 15 zl - sluzyły mi jeden sezon. Jedne farbowały mi bieliznę a drugie dorwała rdza. Ale i tak kocham lumpeksy :) Mam na oku sweterek z vero mody u babki z targu. Jest nowy to pewnie zechce z 40 zł ale jest taki ladny, że chyba się skusze. A dziś widziałam świetną torebke z Warehouse nową, czarną do trzymania w ręce w kwiatowy wzór a w środku kwiatów delikatny róż. Niestety nie widzialam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola to siec lumpeksow
oj, oplaca sie :) przymierzam sie do zalozenia internetowo-allegrowego lumpeksu :P tzn zarejestrowac dzialanosc gospodarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała dostęp do takich fajnych ciuchów jak Fiona na przykład, też bym założyła internetowy lumpeks. U mnie raczej drogo i biednie. Perełki wolę zachować dla siebie:). Ale kto wie. :) Narazie szukam jakieś tymczasowej pracy na weekendy, pomagam we wspólnej firmie i się uczę. Może i na allegro przyjdzie pora:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola to siec lumpeksow
Ja na szczęscie mam i to jeszcze na trasie uczelnia-dom, wiec bywam tam regularnie :) perelki zachowuje dla siebie, a jak mi sie znudza.,,,sprzedaje :P zasadniczo nauczylam sie jednej rzeczy, niekierowac sie swoim gustem jedynie przy doborze ciuchow na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) martyna, wyslalas juz paczke?:D nie moge sie doczekac tego plaszyczka:) a dzis kupilam sobie rurki, ale w housie, nie w lumpie:D w ogole ile czasu chodzila, zeby znalesc rurki..a niby takie masy ich w sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×