Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Jak ja bym chciała mieć takie sklepy u siebie...ale cóż, narazie pozostaje mi tylko internet i czekać aż pojadę do tego Poznania ;) Może tam coś ciekawego wyhaczę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, te jeansy tak mi sie podobają , że chyba zerwe się z zajęć i stanę za nimi. Szalik sobie daruję bo mam ich dużo. Kurtka na bank za duża, ale jest też nowy zestawik pędzelków do makijażu. Sztucznych oczywiście ale za 2 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO 1 Pani Wiosnaosnaosna
Jest na to prosty sposób ;) Ja już od dawien dawna korzystam ze znajpera aukcyjego- wpisujesz tam maksymalna kwotę i on licytuje za ciebie załóżmy 6 sekund przed końcem aukcji :P http://www.snip.pl/ref?iblis_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Ostatnio 3 spódnice (klosz z zakładkami, z falbaną i kokardą na kolanie i zamszową) boskie. często przerabiam ciuchy- zwężam. Od lat wyszukuję ciuszki, ale głównie z ceną ,,za sztukę" bo obrzydza mnie szukanie w koszach. Mam kilka bluzek, czarne spodnie, dżinsy. Moim hitem było futro- nawet nie wiem z czego, ale wszyscy się śmiali, że z chomików. Nigdy nie kupiłam jeszcze butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w Kace odkryłam lumpeks z super rzeczami. Takich jeszcze nigdzie nie widziałam. Jest niewielki. Zaraz przy dworcu PKP. Pierwszo piętro. Wchodzi się w bramę za Big Starem. Ale co ważne, widziałam tam dzisiaj nowe, skórzane kozaki za 50 zł. Nowe. Nigdy nie widziałam nigdzie tak dobrych torebek i butów. A bluzy i bluzeczki były super. Odzież wyceniona nie jest tania, ale warta ceny. Ludzie się tłoczą, bo jest w czym przebierać. Zaraz wkleję bluzeczkę z tego też lumpeksu. Działu na wagę nie przeglądałam, bo ten akurat wyglądał biednie. No to zaraz będę zdjęcia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto koszulka. Troszkę duży rozmiar, ale jestem wysoka. Stan idealny, warehouse. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/330fb773bee345db.html O Jeny, jak będziesz w Kace polecam ten nowy lumpik. A oto koszulka z tego wielkiego obok retro. Ciekawy rękaw. Kupiłam pod nową torebkę. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b6c38a7271347a5.html W defekcie obok tego nowego lumpu kupiłam jeszcze bluzeczkę w gwiazdki. Tylko 7 zł. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3392d13f38bdbef.html Akurat sprzedałam wielki zestaw starych ubrań i ubyło mi koszulek. Te się przydadzą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! ja jestem uzalezniona od lumpeksow,sa swietne! takie marki jak gap,zara,h&m czy diesel to juz nie moje marzenia,ale fakt,trzeba trafic,okazje zdarzaja sie rzadko. kupilam wiele torebek i jestem z nich niesamowicie zadowolona.jednak najlepsze moje lumpeksowe zakupy to: - duza pakowna torba louis vuitton z klapa18 zl !!!, - zamszowy rudy plaszczyk z kolniezem z barana 25 zl, - brazylijskie plecione czolenka z wisniowej skory 4 zl !!! -granatowe cygarety do kostki next 12 zl ehhh, czesto ciezko jest mi uwierzyc, ze to prawda ale tyle kasy zaoszczedzilam na ciuchach.... goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie kupiłam. Na jutrzejszej wystawie jest lniana, letnia bluzka Atmosphere. Nowa błękitna za 12 zł z bufkami. Ale waham się bo to chyba rozmiar 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kupilam sobie ta niebieska torbe w h&m ta sama co martyna:) to tego takiego samego koloru rajstopki:) a plaszcza ciagle nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej kurtka, niż płaszcz:). Jak mówię u mnie na poczcie remont. Mogą być opóźnienia. Mój luby wysyła mi paczki. Poczekaj jeszcze ze 2,3 dni:). Wtedy jak nie dojdzie, to trzeba będzie się zacząć martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna on nie
on nie jest nowy, ja tam kupuje odkad pamietam (do innych wstepuje odswieta). jak widzialas obsluga mlodoscia nie grzeszy co odbija sie na sortowaniu ciuchow, na poczatku kupowalam tam na wycenie, etraz sporadycznie jak cos naprawde wpadnie mi w oko ;) na wage sa czesto lepsze rzeczy...ale to zalezy w jaki dzien, nowa dostawa jest we wtorek , wtedy cena 25zl/kg i spada systematycznie do 8zl/kg. we wtorek i srode kupa ciuchow niesprzedanych z wieszaka trafia do koszy. poza tym oni jakos dziwnie to dziela...jestem tam prawie codzinnie, a niejeden raz zdarzalo mi sie kupowac perelki z papierowymi metkami na dodatek w dzien po 8zl/kg :D jednak dla ludzi, ktorzy nie maja wiele czasu by tam zagaldac polecam wtorki i srody, niedlugo po otwarciu (po samym otwarciu ksoze sa prawie puste, ledwo dno zakryte, ciuchy dorzucaja systematycznie). a te kozaki to nadal sa, przynajmniej wczoraj byly popoludniu.;) to np kupilam na wage tam http://img143.imageshack.us/my.php?image=nowymv6.jpg duzo wiecej tego,a le to akurat lezalo mi teraz na wierzchu. http://allegro.pl/item261570268_czarne_czolenka_atmosphere_roz_6_39_.html a identyczne, tyle, ze zupelnie nowe kupilam tam tez na wage, zaplacilam chyba 10,5zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna on nie
aha, dla zainteresowanych. w pomeiszczeniu "wagowym" po lewej jest waski kosz przy oknie, zazwyczaj sa tam paski, materialy, zaslony etc...tam sa tez anglojezyczne ksiazki. czasami je widac, a czasami ludzie je przysypia pozostalymi rzeczami z kosza, wiec informuje, ze warto tam pogrzebac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, że T-shirt był z metkami:). Tylko, że stan miał idealny. Jest niczym nowy, żadnych śladów użytkowania. Ale dziękuję za informację. Fakt, obłsuga nie jest młoda, przy tym wydaje się też rozumiem nie grzeszyć. Nie podeszłam do koszy, bo tam jest trochę syf. Ale teraz wiem, że warto. Dziękuję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna on nie
bo jest syf :P nie twierdze, ze tam same cuda, ale pogrzebac warto, ja tamtedy przechodze codzinnie, wiec wpadam :) zazwyczaj jestem w kolezanką...więc chodzimy sobie, grzebiemy i plotkujemy :P przy okazji wylawiamy cuda :P czasami jestesmy tam 2 razy dziennie, bo co kilka godzin zawartosc koszy sie zmienia...co do obslugi, mi tam odpowiada, ze nie potrafia do koca dobrze wysortowac ubran :D "najprzyjemniejsi" z obslugi to moim zdaniem dziadek i ta wieksza babka w krotkich wlosach (najmlodsza), do tej chudszej ciemnej mam stosunek neutralny...natomiast ta starsza w ciemna to brak slow :o jak widzisz ciezko mi okreslic atrakcyjnosc koszy dla ludzi przelotnych, ja tam bywam czesto i moge sobie pozwolic na buszowanie rpzetrzepujac doslownie kazda bluzke :) jesli idzie o kosze to ejszcze mala rada...jak juz napelnisz kosz to idz sobie gdzies z boku pod okno i dobrym swietle ogladnij dokaldnie ubrania - lubia zaskakiwac plamkami (czasami takie cholerstwo dopiero w domu widac, zwlaszcza takie dosc jasne i "rozlane") lub malutkimi dziurkami (te widac jak rozlozysz bluzke pod swiatlo z okna). aaaaaaa...i nie rpzeraz sie w dni dostawy, baby stoja jak sepy przy koszach, jak nachodzi ktos dorzucic cos to...lapia to w locie, malo co do kosza bezposrednio spadnie...widzialam te sceny juz milion razy a nadal bawia tak samo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;-) tez kupuje ciuchy w ,,peweksach\'\'he he-tak je nazywam bo jest tam duzo,,oryginalnych\'\'ubran nie mowie o marce tylko chodzi o ,,kroj\'\'-ogulny wyglad;-) tam kupisz bluzke i wiesz ze tylko ty taka masz,a nie pol miasta ;-) ostatnio kupilam biala bluzeczke,jest super,material gnieciony,przy rekawach mankieciki sciagane sznureczkiem;-) z przodu tez sznureczek,od gory do dolu poprzewlekane. kosztowala 4 zl. do tego kupilam czarne krotkie bolerko,z przodu tak przekrecone,rekaw 3/4,kosztowalo 4 zl. calosc razem super wyglada;-) i zamszowe ,,przygaszona czerwien\'\'spodnie,przecierane z przodu na udach obcisle ,nogawki szersze;-)5 zl. jestem zadowolona z zakupow;-) wszystko stan ,,idealny\'\'bo dokladnie zawsze przegladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla corki kupuje przewaznie dzinsy i bluzeczki na krotki i dlugi rekaw;-) sa dobre gatunkowo-co niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna on nie
Aaa...dosc czesto zdarzaja sie fajne bluzki, ktorych jedyna wada jest male rozprucie na szwie...i dlatego laduja w koszu :) wydaje mi sie, ze o ile dziura jest nie do przeskoczenia to z taka wada poradzi sobie nawet nie posiadajaca wpawy w szyciu osoba, jak np ja :P chociaz przyznaje sie, ze zazwyczaj oddaje to w rece mamy... kiedys w takim innym lumpku trafilam na swietne kopertowe sukienki, pelna rozmiarowka...jednak wszystkie byly mocno porwane przy szwach...oddalam do zaprzyjaznionej krawcowej i za 10zl (chciala 5) przeszyla to tak, ze juz nawet od wewnątrz nie bylo widac, gdzie byly porwane :D za sukienke zaplacilam 1zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czekam na kase bo w Cubusie jest wyprzedaż 50%:). Super koszulki i sweterki. Poza tym w C&A jest dział biżuterią http://www.allegro.pl/item260746925_kolczyki_six_a_trzy_pary_w_jednym_.html tej firmy. Jest boska. Oszalałam... :D:D:D Nie mówię o tym komplecie, ale o tym co widziałam. Każdy znajdzie coś dla siebie od punk po klasykę i awanagardę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutrzejszej wystawie są mokasynki nowe, ale nie wiem jakiej firmy. Rozmiar 37. I ładna, nowa, biała narzutka z koronką New Look, rozmiar 38. Wiązana pod biustem. Może za nimi stanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna 19, martyna on nie > dzieki wielkie!!! :D chociaz nie bywam czesto w katowicach to srody mam wolne, wiec na pewno bede tam jezdzila :D hurraaa powiem wam, ze ja uwielbiam grzebac w pojemnikach! ogladanie rzeczy na wieszakach nie sprawia mi takiej satysfakcji :P tylko denerwuje mnie jak jest mnostwo ludzi, lubie byc przy pojemniku sama, przerzucam ciuchy na jedna strone i lece po kolei. wyobrazacie sobie co by to bylo gdybyscie mieszkaly w tym samym budynku co jakis super lumpeks? :D teraz duzo fajnych rzeczy jest w normalnych sklepach, dawno juz nie bylo takich udanych kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za udany dzien!!! malo tego, ze dostalam prace( w cukierni w weekendy, bede zarabiac 500-600 zl, bo to 20 godzin, 10 dziennie wiec pol etatu)to jeszcze przyszedl plaszcz od Martyny-cuuuuudo po prostu, a lezy na mnie jakby byl szyty na miare,przymierzalam juz pare takich kurtek i plaszczy dwurzędowych i zaden na mnie tak dobrze nie lezal:D dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę:). Ja dostałam dzisiaj pracę w H&M:D:D:D. Już widzę te bony, zniżki i niezłą kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna gratuluje :) a gdzie bedziesz pracowala? (na stawowej moze?) wybieralas sobie na ktorym chcesz pracowac dziale? kupilam dzisiaj jeansy vila ok 4 zl super leza (dosyc niskie biodrowki, chociaz na zdjeciu nie wygladaja) i meska bluze adidasa, sprzedam ja, na zywo jest taka ladna (ma taki jakby chropowaty material jak bluzy pumy) ze nie potrafilam nie kupic za ok 5 zl ;) byly tez takie oldschoolowe pumy ale dosyc zniszczone. http://img337.imageshack.us/my.php?image=img048zq2.jpg http://img337.imageshack.us/my.php?image=img049tn3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piątkowej wystawie są fajne rzeczy. Buty Reeboka ale męskie, golf George - oby nie był za duży, cudny długi płaszczyk z paskiem, nowe dresowe spodnie adidasa (damskie) z metką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×