Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

W Cubucie nic, w H&M nic. Tragiczne te kolekcje. Za to zobaczyłam ładną bluzę w Butiku za 59,90 zł. W moim lumpku jedno wielkie nic. Są co prawda spodnie dresowe Pumy ale białe :/ No nic, nastawiam się na towar sobotni o ile bedzie coś wartego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
oto moje poniedziałkowe zdobycze szaro-czarno-biała bluzka 4,5 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64ebf4ad967ebdce.html niebieska bluzeczka 7,5 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07c9f054e872b490.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1f505c17d79efc4.html tunika...z fajnymi rekawkami 10 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f3108331fcae368.html koszulka z lezką na plecach...6 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c86ccb99ceab34f.html pasiasty fiolecik 5 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e739cef39d6d9521.html tunika w łaczke 6zł..i koszulka 3,5...(jest w ładne kwiatuszki ,a le tego chyba nie widac) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b57485edc2eafbae.html koszulka 2,5 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/429425b10222793e.html szaliki 9 zł łacznie, biały skrzy sie w siwetle dziennym bo jest przeszywany delikatniutkimi złotymi niteczkami... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ffd1d7eeed35360.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_mała
Cześć! Mam do Was wielką prośbę: Jestem z dąbrowy Górniczej jeżeli jest ktoś z moich okolic to mógłby podać adresy lumpeksów? To mogą być Katwoice, Sosnowiec, Olkusz, Będzin itd. A może już o tym pisałyście? Jeżeli tak to chociaż podpowiedzcie na których stronach. Dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila mala > 1,2,3 strony wczesniej jest o lumpeksach w tych okolicach. szaszu napisala bardzo duzo i dokladnie (chodzi o katowice) :) martyna > dzieki :) emphetepe > fajne ciuszki :) ta niebieska z drugiego linka ma takie rekawki jakie bardzo lubie jutro z rana ide na polowanie. nowa dostawa, ale budzet ograniczony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co O jeny? Za miłość:D. Wypraszam sobie. W H&M i Cubusie jest super kolecja:P. O jeny, jutro idę do tego lumpeksu w kace. Masz może czas? Ja mam dopiero na 11:20 na uczelnie:). A ja dziś tylko bluzę memu mężczyźnie. Bluza taka super, a tylko 4 zł. Znowu jakaś ślepa kobieta to na wagę wrzuciła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł już czytałam. Cóż za uczucie czytać własne słowa:). Opłacało się stracić to 5 minut na pisanie;). Życzę powodzenia i dalszych artykułów. A jak to się zaczęło, to Twoje pisanie? Możesz odpisać na mail:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna niestety nie bede miala czasu zeby pojechac az do katowic, jade tylko rano do siebie na szybciora :) ale umowimy sie koniecznie, moze pod koniec listopada (pieniazki beda ;) ) przypomnialo mi sie co kiedys dawno dawno temu widzialam w lumpku i strasznie zaluje ze nie kupilam. byla to taka czerwona, obszyta koronka zawieszka na drzwi z wyhaftowanym napisem po angielsku nie przeszkadzac, czy zajete (cos w tym stylu, nie pamietam juz) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys widziala czarne saszki plaskie albo na malym obcasie i maly plaszczyk to zamelduj po powrocie :D:D potrzebuje czegos nie sportowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam! zwarta i gotowa na polowanie :P milego dnia dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego:). Ja tam jadę z ciekawości. Zobaczyć ten tłum. Bo tam nigdy nie jest pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ostanio nie mam czasu na polowania, bo praca, studia( 5 kol:O) i jeszcze prawo jazdy.. ale i tak kiedys weszlam i kupilam super sodnice atmosphere na lato, bialo granatowa,idealna to tej ogromnej grantowej torby,ktora wklejala Martyna, i nowiutki jednoczesciowy stroj czarno bialy tez atmosphere:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic,nic, nic :) w Cubusie, przynajmniej w Gdańsku, przeceny są delikatnie mówiąc mało ciekawe. Sweterek kupiłam w new yorkerze, ale juz jutro wracam do łask Armaniego :)) chodzi mi po głowie kapitalny top - tunika na ramiączkach w kolorze granatowym, który cały szeroki pas zakrywający biust miał wyszyty cekinami w tym samym kolorze :) 24zl, wsrod ciuchow, ktore nie podlegaja przecenom :) niektóre mają jeszcze papierowe metki, na których cena orygialna to nawet 40Ł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giovana studentessa
a zna ktoś jakiez adresy fajnych lumpeksów w lublinnie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ emphetepe --> strasznie fajna ta koszulka biała z łezką i ta tunika z dziwnymi rękawkami ;) ;) ck_in2u --> dzięki za linka ;) ;) artykuł przeczytałam, mama również :D :D rzeczywiście fajnie sie swoje słowa w artykule czyta :D Martyna Twoje słowa tyż piękne :D :P :D :D :D :classic_cool: ja dzisiaj byłam na łowach ale kurna znowu lipa :O :O muszę koniecznie się do Krakowa albo Tarnowa przejechac bo u nas to chyba te babki sprzedawczynie wszystko fajne wybierają dla koleżanek bo co idę to gorsza chujnia :O :O :O 😭 :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, żadna z tych kolekcji mi się nie podoba. A jak już to materiał jest zły gatunkowo. Może tylko u mnie w Lublinie tak jest. Nie wiem. W cubusie bluz było bardzo mało ale z jakimiś pierdółkami w stylu złota nić, dżeciki itp. Szkoda, że nie ma u nas New Yorkera bo słyszałam, że tam są bardzo ładne ciuszki i taniej niż w H&M. Kolejny dzień bez łupów lumpkowych. Mierzyłam kilka rzeczy ale nie były warte aby je kupić. Szczególnie podobał mi się golfik - bolerko firmy Topshop rozmiar 10. O zgrozo za wąski pod pachami o.0 A kosztował 4,50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
:) ja jestem z Lublina.. tylko sie zastanwiam czy zdradzic te adresu lumpkow do których chodze...:P ;) ogolnie to mozna trafic ciekawe cisuzki na lubartowskiej,w tej częscie lubartowksiej od strony bramy krakowskiej...bo po drugiej stronie skrzyzowania to az starch sie zapuszczac ;P ogormna masa ciucholandow jest na kunickeigo...ale tam nie bywam bo dla mnie za daleko..a zaraz przy Kunicvkiego tez na Wolskiej w yakiej galerii jest bardzo duzy ciuhland....na krasnickiej..na petli autobusow 10, 26 i 153 ale tam ejst drogo... oprocz tego na Narutowicza jest kilka lumpeksow zaraz obok siebie ale raczje niezby dobrez wyposazone chociaz dzis kupiłam fajne eleganckie spodnie i czarna tunike....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe może wybierzemy się kiedyś na ciuszki :)? Na kunickiego koło Żabki jest mała hurtownia(schodkami w dół) . Dostawy są w środy, czwartki i piątki. Ceny ciuszków niewygórowane, często trafiają się rzeczy nowe, z metkami. Np. bluzka letnia , nowa kosztuje tam maks 8,50 zł. Ale za używaną, niby skórzaną torebkę chcą 18 zł. Naprzeciwko są jeszcze 2 ciuchlandy . Jeden z butami - odradzam. Drugi jest na samym rogu ulicy. Czasem można tam trafic prawdziwą perełkę np. nową sukienkę w wisienki New Looka za 25 zł. Wolską odradzam. Ludzie potrafią tam stać od godziny 5 rano, tłok, ścisk, brzydki zapach. Ogolnie odradzam duże lumpeksy. Ludzie zachowują sie tam jak zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu jednak dzisiaj nie bylam :P za to jadac autobusem do szkoly jezykowej wyczailam kolejny lumpik i musze isc sprawdzic czy warto tam wpadac. przy okazji odwiedze inny do ktorego kiedys chodzilam, a jest kompletnie nie po drodze. wiec martyna jak wszystko obczaje :D to sie umowimy w katowicach, a w inny dzien w gliwicach-ja Cie oprowadze po gliwickich lumpkach, a Ty mnie w kat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Jestem chętna O jeny:). Nie uważam, żeby ubrania w New Yorkerze były tańsze niż w H&M. Jest wręcz odwrotnie. Z dużą różnicą na niekorzyść New Yorkera, gdzie mimo wszystko są genialne dodatki:). Ja tam nie mam nic przeciwko \"pierdłókom\" o ile nie ma ich w nadmiarze. I do jakości też nie mam zastrzeżeń, przynajmniej tego co ja tam kupiłam. Co gust to gust:D. Ja dzisiaj kupiłam o to takie ciuszki: Półgolf za 9 zł. Super morski kolor, nie niebieski jak na zdjęciu. Stan idealny. Ogólnie jestem zadowolona. Wielki lumpeks za empikiem. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2820654f1408fe3.html Tunika z tego koło dworca. Mały rozmiar, bufki i moje kolory to plus. Stan bardzo dobry. Cena 10 zł. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07ab271bb7107cd2.html To na tyle. Dzisiaj kupiłam płaszcz w Orsayu. Ciężko coś wybrać, bo wszystko cienkie. To przynajmniej kupiłam taki z wysokim kołnierzem. Sportową kurtkę kupię w grudniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna ta tunika. To są skrzydełka motyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
spoko..mozemy keidys połązic a co do tych tłumow przed ciuchlandami..to ja ostatnio byłam w takim gdzie jest taki gang - babka, matak i corka i syn i oni stoja przy smaych drzwiach i jka otwieraja ciuchland to wpadaja i biora na maxa ciuchow z wieszakow i dopeiro potem patrza czy fajne czy nie...byle by miec byłam tez swiatkiem jak ta młoda wyrwała dziewczynie jakiejs bluzke z rak bo stwerdziałz e pierwsza po nia siegneła brak jakichkolwiek zahamowan...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiweiorka
jak dam rade to wkleje link w lublinie to ja chodze na nadbystrzycka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to było? Ja przestrzegam też przed ciuchlandem na targu koło Zana. Dzicz ogromna. A czy pasuje Ci ulica Leonarda? To naprzeciwko Leclerka na Zana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
aa..no wałsnie..przypomniałas mi o lumpkach na leonarda..a na zana na targu to ja chodze baaardzo zadko..ale kiedys dostałam tam sliczna spodniczke wiosenna...tylko rezczywiscie jak ejst dostawa to nie da sie nic zrobic ...nawet koszykow nie maja by było wygodniej a ni przymierzalni a przeciez to duzy lumpeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wogole musze porobic fotki z ciuszkami które nakupowałam w lumpeksie przez lato bo mam kilka fajnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie wzór jest bardzo ładny a te \"skrzydełka\" bardzo przypominają motyla :). Ja na Leonarda chodzę do jednego lumpka bo reszta nie jest nic warta. No, jest jeszcze taki koło poczty. Duży i drogi. Bluzki letnie z (ale nowe) są od 15 zł wzwyż. Torebki jeśli są z metkami to kosztują od 18 zł. żałuję, że nie kupilam tam torebki Levisa. 20 zł za mała torebkę, taką do ręki ale była bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New Yorker nie jest tani! po raz pierwszy w życiu coś tam kupiłam, bo mimo wysokiej ceny zakochałam się w sweterku. Cena mordercza: 79,95. W h&m podobne były za 20 złotych mniej, ale jednak nie leżały tak fajnie. Poza tym większosc fajnych ciuchów w NY to ogromne inwestycje, a te tańsze nie są w ogóle godne uwagi... Przyznaje Martynie rację - dodatki są świetne, o mały włos nie dokupiłam czegoś do sweterka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×